مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد نزدیک این کشور اگر یکی دیگر از Coronavirus موج بازدید


donald-trump-wont-close-again
SAUL لوئب/گتی

وقتی که بعد از coronavirus موج می آید تهمت می گوید او نمی خواهد نزدیک کردن آمریکا

در این مرحله بسیاری از ایالات متحده شده است در زیر به برخی از مرتب کردن بر اساس اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا مستند برای ماه می باشد. هدف این است که برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus — برای پهن کردن منحنی بنابراین ما بیمارستان ها نمی غرق شده بود ما شاهد اتفاق می افتد در چین و ایتالیا است. تا کنون در برخی از نقاط ایالات متحده آن را کار کرده است. اما به نظر می رسد که زیادی ایجاد امید کاذب که همه گیر شده است. نیست و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آوازی در مورد برنامه های خود را اولویت بندی اقتصاد بیش از صرفه جویی در زندگی زمانی که (اگر) موج بعدی می آید.

در یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان در پنجشنبه تهمت خواسته شده بود در مورد موج دوم کروناویروس در آمریکا

“مردم می گویند که یک امکان مجزا آن را استاندارد” او پاسخ داد.

“ما در حال رفتن به خاموش کردن آتش سوزی. ما در حال رفتن به کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “ما می تواند در خاموش کردن آتش سوزی. آن است که آیا یک اخگر و یا یک شعله ما در حال رفتن به بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

کسانی که برخی ادعای جسورانه با توجه به موج اول این بیماری هنوز نه از لحاظ فنی فروکش کرد. با وجود این واقعیت است که تمام 50 ایالت در حال حاضر بازگشایی در برخی از راه coronavirus مورد شمارش همچنان در بسیاری از نقاط کشور است. و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این ویروس را کاملا همچنان به گسترش — احتمالا با سرعت بیشتری پس از کشورهای در حال بازگشایی شد — و ممکن است حتی مرگبارتر و مشکل تر باشد زمانی که بعد از فصل آنفولانزا آغاز می شود در پاییز.

به طور طبیعی تهمت ساخته شده است این ادعاها در حالی که او حاضر به پوشیدن یک ماسک با وجود یک دولت قانون و فورد خط مشی شرکت نیاز به پوشش صورت. کارخانه ساخت هواکش در حال حاضر برای کمک به با COVID بحران است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار گفت: واشنگتن پست این هفته که او “بدون شک” موج دوم در راه است و ممکن است زودتر از آنچه ما فکر می کنم.

“این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند” او گفت:. “این بسیار انتقال ویروس. در هر زمان داده شده, آن را برخی از محل و یا یکی دیگر. تا زمانی که مورد وجود یک خطر تجدید حیات.”

“من امیدوارم که اگر ما را از این خطر موج دوم ما خواهد بود قادر به مقابله با آن بسیار موثر برای جلوگیری از تبدیل شدن به شیوع نه تنها بدتر از اکنون اما خیلی کمتر” Fauci گفت: سه شنبه گذشته در مجازی شهادت به مجلس سنا.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است حداقل 1.5 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و نزدیک به 100,000 مرگ و میر تا کنون. مورد شمارش در سطح جهان پیشی گرفته است 5 میلیون با بیش از 333 ، 000 در مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de