مراحل قرنطینه در 'درخشان' Gifs

بلوار غروب آفتاب/گتی همه ما باید کمی جک تورانس در ایالات متحده در حال حاضر به یاد دارم زمانی که قرنطینه اول

توسط ETELARESANKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
the-shinning-coronavirus-new
بلوار غروب آفتاب/گتی

همه ما باید کمی جک تورانس در ایالات متحده در حال حاضر

به یاد دارم زمانی که قرنطینه اول آغاز شده بود و من شیرین, بی گناه, تابستان کودکی که فکر می کردم همه این خانواده با هم خوب خواهد بود. پس از تمام شدن من tweens به اویختن با من این ماه همیشه آسان نیست و در حال حاضر ما تا به حال ساعت های بی پایان به انجام پازل رفتن در پیاده روی کوکی ها پخت و فقط اوراق قرضه. من می دانم که در حال حاضر من ساده و بی تکلف بود و همه کسانی که هفته پیش به این دلیل که این راه را به پایین بود و در مقابل ما در تمام طول.

چرا که هیچ دوستان من ما نه اولین انسان به سعی کنید این کل انزوا آزمایش. جک تورانس نشان داد ما دهه پیش خطرات یک خانواده صرف ماه ها با هم همه cooped در خانه — منظورم اینه گه رفت که به شدت آنها تا به حال یک کل هتل به فرار هر یک از دیگر در. چگونه ما را ببینید این میاد ؟ به همین دلیل آن را تنها حس می کند به غیر از مراحل قرنطینه در gifs از فیلم ترسناک کلاسیک درخشان.

مراحل اولیه

1 هفته. شما تازه AF. هنوز یک ظاهر طراحی شده مو و پوشیدن واقعی لباس های چون "آن را فقط احساس می کند بهتر است." چند ماه در خانه با هیچ زندگی واقعی رسوخ? هیچ بی امان ورزشی جوانان برنامه های خود را برای ساخت کل هفته در اطراف ؟ هیچ انجمن اولیا و مربیان قهوه ساعت ؟ بدون رفت و آمد? مبتلا به دوار سر ،

این بزرگ خواهد بود. ما را روزانه پیاده روی طبیعت و پست های رویایی عکس در Facebook. این از آن است. زندگی ما به معنای زندگی می کنند.

اما آن را به زودی مجموعه که در یک فعالیت سازنده در هر روز کافی نیست. آنها همیشه می خواهند به بازی.

بنابراین در نهایت شما نیمه اجازه دهید که چشم انداز کامل با هم و تحریک کننده homeschool درسی رفتن به نفع رایگان-محدوده هنر و صنایع دستی و ساعت/زمان چرت زدن.

در ضمن کار از خانه در جریان است فقط swimmingly. تلاش برای به دست آوردن همه چیز انجام می شود در حالی که همچنین پوست خود را وحشی کودک شما هر 15 دقیقه ؟ مطمئن دستور العمل برای موفقیت شغلی.

مانند توقف درخواست بسیاری از سوالات و من شما را به بیشتر صفحه نمایش زمان بچه. چقدر ما پرداخت معلمان دوباره ؟ سه گانه آن است.

وسط مراحل

روزانه یک ساعت یک مبارک در حال حاضر بسیار و یک چیز است.

سلام تا به حال به. زندگی بود باید ما می گویند خسته کننده است.

بچه ها هم بزنید ،

شما هم بزنید-crazier.

مانند چقدر دیگر می تواند ما را در ماندن cooped مثل این ؟ چگونه بسیاری از سوالات می تواند من کلاس اول بپرسم ؟ چه مدت تا زمانی که ما می توانیم معمولی فهرست TJ Maxx دوباره در فرد ؟ چگونه در اوایل دقیقا می توانم شروع به happy hour?

اواخر مراحل

بچه ها شروع کرده اند, در حال خواب گذشته 9 و شما در حال حاضر مبارزه با آنها خود را روزانه کلاس زوم جلسات. و برای قرار دادن بر روی شلوار. برو به آن است. مسائل هیچ چیز دیگر. برو pantsless بچه. فقط نمی شوی.

تب کابین است که در اینجا.

فقط... ARRRRGGHHHFUCK.

چرا ما از تیتو دوباره.

چرا این خدا لعنت بچه ها صحبت کردن را متوقف.

چرا همسر من خوردن حبوبات مانند آن.

چرا نمی توانم پیدا کردن هر گونه قارچی در فروشگاه مواد غذایی و به همین دلیل نمی خواهد مردم با پوشیدن ماسک.

نه جدی شما را مجبور به جویدن که با صدای بلند عسل.

و همه ما می دانیم که چگونه آن را به پایان می رسد.

فقط... سفارش برخی از سرگرم کننده تلخه در آمازون است. قفل خود را در حمام به مدت یک ساعت و نادیده گرفتن همه. خوردن نصف یک کیک. انجام هر کاری شما باید به بیرون آمدن در یک قطعه.

Stages Of Quarantine, In 'The Shining' Gifs
مامان ترسناک و ژنگژو سین ژنگ/برادران وارنر/گتی

آن را تمام خواهد شد ok در پایان فقط شاید اصلا تماشای این فیلم دوباره تا از این است که بیش از.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب