شما باید جلوگیری از احساس تحت فشار به یک "Quaran-ملکه'

Malte مولر/گتی زمانی که قرنطینه شروع شد و من تا به حال چنین رفیع انتظارات برای خودم. من برای رفتن به صفحه ا

توسط ETELARESANKHABAR در 15 اردیبهشت 1399
Quaran-Queen
Malte مولر/گتی

زمانی که قرنطینه شروع شد و من تا به حال چنین رفیع انتظارات برای خودم. من برای رفتن به صفحه اصلی در همه زمان ها! چگونه فوق العاده! وجود خواهد داشت زمان زیادی برای انجام همه چیز!

از لحاظ تئوری بله زمان وجود دارد. زمان بسیار است. اما در حالی که یک "قرنطینه ملکه" در ابتدا بالا هدف در لیست من در حال حاضر اولویت این است که فقط مدیریت برای حفظ خودم هم به اندازه کافی برای دریافت از طریق روز. تا آنجا که من می خواهم به آن زن است که کشتن آن من نمی تواند به نظر می رسد به احضار تا هر چه انرژی و یا شجاعت نیاز من به او می شود ، و حتی اگر آن صدمه زدن به من آموزش است که آن را خوب است.

من دیدن دوستان ارسال در رسانه های اجتماعی در مورد چگونه آنها کاملا خرد کردن آن. یکی از دوستان در حال پخت نان, مراقبت از بچه های خود را و هنوز هم مدیریت به نوشتن هزاران نفر از کلمات در روز است. برخی از آنها راه اندازی این استادانه درست شده homeschool شرایط برای بچه های خود را. دیگران در حال پخت و پز یک طوفان در آشپزخانه خود را مانند آنها Ina Garten. من مطمئن هستم که کسی را تبدیل به حیاط خود را به یک گوشی البته مانع برای بچه های خود را. من انجام هیچ یک از موارد فوق است.

من روز مانند تغذیه بچه من صبحانه و برگشت در رختخواب. ما کوچک آپارتمان در کل ظروف سرباز یا مسافر از اسباب بازی. روز وجود دارد که در آن من kiddo دریافت نمی کند از لباس خواب خود را. قدرت رنجرز را تبدیل به موسیقی متن فیلم به رویاهای من. البته روز خوب زمانی که من احساس می کنم مثل من در واقع می توانید انجام دهید اما بسیاری از زمان من در حال اجرا بر روی خلبان اتوماتیک و حتی بیشتر از حد معمول.

"این کاملا طبیعی و مناسب به احساس بد و از دست رفته در طول این اولیه انتقال" می نویسد: دکتر عایشه احمد در این وقایع از آموزش عالی. بسیاری از ما تنها شده اند در قرنطینه برای حدود یک ماه است. در حالی که احساس می کند مانند یک obscenely مدت زمان طولانی (است!) در طرح بزرگ از چیزهایی که آن را بسیار کوچک است. در حال حاضر هیچ کس نمی داند چه مدت این است که به گذشته. بسیاری از ما در حال آماده سازی برای ماه ها از بودن در خانه. بنابراین هنگامی که شما نگاه کنید در آن راه است که یک ماه است کوچک مقدار از زمان. با استفاده از این ماه فقط زنده ماندن است نه تنها عادی بلکه مفید است. این است برای رفتن به یک ماراتن است نه یک دو سرعت.

به طور کلی من فکر نمی رنج می برند اغلب از FOMO. من مانند خود من کمی حباب وجود داشته باشد خیلی خوشحالی. اما این کل قرنطینه تبدیل شده و من را به یک کل FOMO هیولا. من به طور ناگهانی حسادت از همه می بینم که نیست صرف دقیقه از سقوط از هم جدا مثل من. که البته تنها باعث می شود من مارپیچی بیشتر به اعماق اضطراب است که من انجام نمی دهد بیشتر با من که من که بیشتر به مردم در زندگی من است. در حال حاضر من یک پوسته از من عادی خود که یک پوسته خود من آرزو می کنم من. کل این وضعیت فقط باعث می شود من حتی سخت تر در خودم. این نوع از یک چرخه معیوب.

برای همه خوب آن را ندارد, رسانه های اجتماعی می تواند یک چیز وحشتناک در حال حاضر. مطمئن شوید که آن را بزرگ برای نگه داشتن با دوستان ما. اما زمانی که شما نگاه کنید به دوستان خود به طور مداوم نوشتن در مورد آنچه آنها در حال انجام آن آسان به سقوط به دام. منفی مقایسه خود را به خود را بیشتر "مولد" دوستان بسیار آسان است. آن را سالم ، هر کس از عهده تغییرات بزرگ متفاوت است. برخی از افراد پخت نان موز در حالی که دیگران در تلاش برای خارج شدن از رختخواب. واقعا وجود دارد هیچ پاسخ اشتباه اینجا. به عنوان دکتر احمد توصیه "چشم پوشی از همه کسانی که ارسال و بهره وری رابطه در رسانه های اجتماعی در حال حاضر."

زمان من که قرار بود به صرف خواندن کتاب, گرفتن کار انجام می شود در زمان و مطمئن شوید که پسر من هنوز پر رونق بود. پس از یک ماه تقریبا هیچ کدام از آن اتفاق می افتد. حداقل هیچ کدام از رشد شخصی ، تمرکز من این است که به ضرب گلوله به گه. حتی اگر من می خواهم به انجام کارهایی مانند خواندن یک کتاب جدید و یا تبدیل یک تکلیف در قبل از آن به دلیل, من به سادگی نمی تواند. من در یک همیشگی مه فقط در تلاش برای ایجاد آن از روز به روز.

احساس مانند این باعث می شود آن را واقعا آسان است برای من به خودم یک زمان سخت. دیدن و در عین حال یکی دیگر از دوستان ساخت کامل خمیر ترش نان و یا شرکت در عین حال یکی دیگر از زوم مبارک ساعت باعث می شود قلب من درد. من به شدت می خواهم به شخص من فکر کردم من می خواهم در ابتدای این. به پر رونق به جای سختی باقی مانده. اما من سعی می کنم باید کمی صبر با خودم. هر کس در حال رفتن به "ملکه" از قرنطینه حتی اگر آنها واقعا می خواهید به. که ممکن است سخت به شنیدن اما آن را خوب فقط از طریق گرفتن روز و تماس که یک دستاورد است.

در نظر گرفتن زمان به واقعا حرکت را از طریق ناامیدی و تروما است که همه ما در برخورد با محوری است. تنها راه ما قادر خواهید بود به سر و صدا ما قرنطینه اهداف — و یا حتی شروع به رویکرد آنها — است که به اجازه رفتن از هر گونه مفاهیم preconceived ما در مورد بهره وری. روانی تغییر کلیدی است که قادر به ایجاد یک زندگی تغییر. در حال حاضر من در ماتم از دست دادن همه چیز من به دنبال به جلو به. هنگامی که شما هنوز هم نگه داشتن چیزهای که آن را می سازد آن را سخت به نظر ذهنی تغییر به حالت عادی.

اما نکته مهم دیگر این است که شما واقعا احساس می کنید این تغییر. آسان به آن را امتحان کنید و "جعلی آن تا شما آن را" زمانی که شما احساس مثل شما در حال غرق شدن است. با این حال شما هنوز هم در حال غرق شدن است. صادق بودن با خود و دیگران است تنها راه شما در حال رفتن به شناور. ما نیاز به در آغوش اصالت حق در حال حاضر. به سادگی قرار دادن در این هوا از بهره وری به خاطر حضور ندارد فقط یک دروغ آن را مضر به پیشرفت شما را.

هنگامی که شما را در سراسر اجرا "بهره وری پورنو" خود را در رسانه های اجتماعی است که باعث می شود شما احساس ناکافی به یاد داشته باشید: آن را بسیار آسان برای به اشتراک گذاشتن لحظات خوب. به برجسته کردن خانه های شگفت انگیز-شام پخته شده اما پنهان کردن باز شدن لباس های شسته شده از سه هفته پیش. شما تنها با دیدن کوچک تولیدی بریدن از زندگی کسی نه بزرگتر (و قطعا مسیه) تصویر.

البته شما می خواهید مردم را به فکر می کنم شما کاملا آن را کشتن — اما مهم نیست در حال حاضر. آماده سازی خود را برای مدت طولانی است که تفاوت بزرگ به تظاهر به یک قرنطینه ملکه و در واقع یکی شدن.

در حال حاضر من قصد دارم برای جلوگیری از سرزنش کردن خودم و نه چسبیده با من خودخواسته برنامه. پس چه می شود اگر من می توانم به عنوان خوانده شده در حال حاضر ؟ خیلی زود من قادر خواهد بود به. و به جای آرزوی من می پخت یک قرص نان کامل نان من خواهد شد. خوب من نمی خواهد اما تنها به دلیل آن را غیر ممکن است برای دریافت نان آرد و مخمر در حال حاضر. اما من مقابله خواهد شد که شکلات تراشه کوکی دستور العمل من در بر داشت.

امروز و فردا و حتی هفته آینده آن را خوب اگر همه شما باید انجام دهید این است که از خواب و خوراک همه. اگر شما آرام با خود شما خواهید بود به قتل آن را به زودی به اندازه کافی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب