مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو مراقبت های بهداشتی حمایت از تراجنسیتی بیماران


Immigrant transgender march in Queens
تصویر از طریق اندرو لیختن اشتاین/Corbis via Getty Images

رئیس جمهور تهمت نورد اوباما-دوران قیمومیت که محافظت نما بیماران

در چهارمین سالگرد پالس, کلوپ شبانه, قتل عام و در طول غرور ماه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم گرفته است برای معکوس کردن مهم عدم تبعیض مراقبت های بهداشتی حمایت از تراجنسیتی بیماران در ابتدا توسط رئیس جمهور اوباما.

زمانی که اعضای کنگره به تصویب 2010 مقرون به صرفه مراقبت از قانون آن را ممنوع ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که دریافت بودجه فدرال به تبعیض علیه هر بيمار بر اساس جنسیت یک عبارت است که اوباما گسترش فراتر از جنسیت بیولوژیکی شامل انواع هویت جنسیتی است که بسیاری از آمریکایی ها در آغوش.

با این حال راجر سورینو مدیر دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی معکوس اوباما فراگیر حاکم گفت: ضد تبعیض مفاد ACA تنها به اعمال “مرد یا زن به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی” و است که زمانی که اوباما اعلام کرده است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمی تواند تبعیض بر اساس جنسیت سورینو استدلال می کند که آنها به معنای “دشت معنای این اصطلاح.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منطق در این است که این حذف خواهد شد “پر هزینه و غیر ضروری نظارتی بار” که آنها برآورد شد و هزینه مالیات دهندگان آمریکایی $2.9 میلیارد دلار است. به گفته نیویورک تایمزاین قانون بخشی از گسترده تر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای تغییر تعریف قانونی از جنس تبعیض در سراسر چندین بخش به طوری که حفاظت در برابر transgendered مردم خواهد بود به طور چشمگیری کاهش می یابد.

این حرکت دیده می شود به عنوان یک شکست برای تجاوز به حقوق. “این در مورد حق هر آمریکایی به درمان با عزت زمانی که آنها راه رفتن به اتاق اورژانس ملاقات یک دکتر جدید و یا پیدا کردن حق بیمه طرح است. اگر اجازه این قانون را ترویج جهل و نفرت است که هیچ آمریکایی باید به صورت در حالی که به دنبال مراقبت” مارا Keisling اجرایی, مدیر مرکز ملی نما برابری گفت: ممکن است هنگامی که دولت برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای معکوس کردن این دستور.

واشنگتن پست گزارش می دهد که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و Lambda قانونی را فراجنسیتی حقوق پروژه گفت: هر دو آنها را به چالش قانون در دادگاه در تلاش برای معکوس کردن آن است. “این تغییر حکومت در خدمت هیچ هدف دیگر از به هدف و تبعیض LGBTQ مردم است. ظلم و ستم است نقطه” ساشا Buchert ارشد وکیل برای Lambda Legal, در بیانیه ای گفت.

تحت اصلی 2016 ACA قانون ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و شرکت های بیمه ملزم به ارائه و پوشش پزشکی درمان مناسب برای افرادی که تغییر جنسیت. این هرگز اجرا تحت تهمت که دولت متعهد به ایجاد تغییرات به تعریف از جنس تحت ACA.

این حرکت نیز در مورد بسیاری از زمان خود را در طول یک جهانی همه گیر. “این واقعا وحشتناک نه تنها دل و روده nondiscrimination حمایت اما به روده nondiscrimination حمایت در وسط یک بیماری همه گیر” رودریگو هنگ-Lehtinen, معاون اجرایی مدیر مرکز ملی نما برابری و گفت: بار. “این قانون باز می شود یک درب برای یک ارائه دهنده خدمات پزشکی به نوبه خود کسی را برای یک Covid-19 آزمون فقط به این دلیل آنها اتفاق می افتد به نما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im