مگان و هری جشن مورچه 1st Birthday با نادر تصویری

Save The Children UK/Instagram این شاهزاده مورچه تولد و خانواده سلطنتی جشن با نادر عکس ها و ویدئوها از شیری

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
meghan-markle-reading-archie
Save The Children UK/Instagram

این شاهزاده مورچه تولد و خانواده سلطنتی جشن با نادر عکس ها و ویدئوها از شیرین شاهزاده

آن را سخت به این باور آن است که یک سال تمام پس از شاهزاده هری و Meghan Markle استقبال خود را برای اولین بار پسر, مورچه, به جهان است. اما امروز شاهزاده شیرین اولین تولد و خانواده اش است که به مناسبت مناسبت با اجازه ما دیدن انواع عکس و فیلم از پسر بچه کوچک که به طور معمول نگه داشته و دور از انظار. آن را مانند یک هدیه تولد برای همه ما!

اولین Sussexes خود تصویری منتشر شده از مگان خواندن یک کتاب به مورچه. این بخشی از #SAVEWITHSTORIES تلاش برای جمع آوری پول برای نجات کودکان و هیچ بچه ای گرسنه که هر دو در حال انجام کار مهمی در کمک به کودکان و نوجوانان نهفته coronavirus همه گیر در سراسر ایالات متحده با ارائه کتاب و مواد آموزشی و وعده های غذایی به میلیون ها نفر از کودکان.

مورچه شایان ستایش است به او کمک می کند تا مادر خود را به نوبه خود صفحات در حالی که او می خواند اردک! خرگوش! با صدای بلند به او. پدر او است که به وضوح فیلمبرداری و شنیدن هری فریاد "بساز!" در پایان این ویدئو یکی از سالم ترین چیزهایی که ما تا کنون تجربه کرده اید. این دو به وضوح عاشق بودن پدر و مادر است.

یک سخنگوی این زوج گفت: "خانواده های شرکت کننده در این کمپین در سراسر ایالات متحده و بریتانیا برای کمک به مقدار مورد نیاز و حمایت از کودکانی که مورد نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان آنها در جشن این خانواده لحظه دوک و دوشس می خواستم برای ادامه به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر ضرورت آوردن مواد غذایی و منابع یادگیری به میلیون ها نفر از کودکان است."

هر دو هری و Meghan شده اند درگیر در کار خیریه به نفع کودکان برای سال, اما این است که کمی مورچه برای اولین بار از حمایت تا آنجا که ما می دانیم. چه تولد کامل در حال حاضر برای او, اگر شما از ما بخواهید.

تصویری واضح است که یک درمان تولد اما بقیه خانواده سلطنتی شده است جشن کوچک مورچه تولد هم با ارسال عکس از شیرین شازده کوچولو.

برخی از آنها را دیده ایم و دیگران مانند شات از مورچه و پدر بزرگ خود را, شاهزاده چارلز از او تعمید ونامگذاری سال گذشته به مردم است.

یکی از مورد علاقه ما سنت سلطنتی بچه ها تولد گرفتن برای دیدن تمام عکس ها از آنها از سال گذشته و ببینید که چگونه سریع آنها در حال رشد است. مورچه قطعا بدون استثنا. تولدت مبارک به جوانترین تمام سلطنتی نوزادان!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن