'Top Chef' روکش: که آشپز می تواند زمین بهترین رستوران مفهوم ؟

زمانی که ما در سمت چپ شما در هفته گذشته بینندگان عزیز کارن Akunowicz و Nini Nguyen انجام شد. آنها می خواهم پخت

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

زمانی که ما در سمت چپ شما در هفته گذشته بینندگان عزیز کارن Akunowicz و Nini Nguyen انجام شد. آنها می خواهم پخته برجسته ظرف برای LA فیلارمونیک را هادی Gustavo Dudamel اما متاسفانه یک زن و شوهر از یادداشت ها خاموش بودند. که هر دو آنها را به آخرین فرصت آشپزخانه به مبارزه برای بازگشت فوری به رقابت. به عنوان cheftestants جمع آوری شده برای خود quickfire در بالا آشپز , آشپزخانه, آنها فکر که خواهد راه رفتن را از طریق درب به پیوستن به آنها را دوباره. طرفداران که می خواهم انجام مشق شب خود را و به تماشای آخرین فرصت آشپزخانه در حال حاضر می دانستند که پاسخ دهد. اما هر کس دیگری تا به حال به تماشای یک BMW قرار دادن محصول قبل از آنها می خواهم که کارن بود ققنوس از خاکستر تنها مجبور به فرود حق را به یکی دیگر از آتش. یا quickfire من حدس می زنم.

Quickfire

وقتی که می آید به بالا آشپزآن را چیزی جز نامی از مهمانان است. این بار آن را برجسته ترین امکان پذیر است: Danny Trejo. ستاره از بسیاری از فیلم های بزرگ از گرما به عنوانی نقش در کارد بزرگ و سنگین نیز یک بیت از یک foodie. در سراسر لس آنجلس او Trejos Tacos و Trejos دونات.

بنابراین برای این quickfire چالش تولید در ترکیب دو چیز ترجو بهترین و شناخته شده برای به اجازه cheftestants دوک آن را برای آخرین شانس ایمنی در این فصل است. آنها تا به حال به tacos و قمه بودند و تنها تیغه های آنها مجاز به استفاده از (خداحافظی سرآشپزها چاقو و بلندر).

danny trejo top chef

Danny Trejo قضات tacos. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

Padma Lakshmi گفت cheftestants به پخت و پز و شاید تولید نمی فکر می کنم این یکی از طریق تمام راه را. سرآشپزها عجله به همان سرعتی که آنها می توانند برای گرفتن غول قمه در یک آشپزخانه شلوغ و پس از آن اجرا در اطراف با آنها. من تصور می کنم یکی از براوو وکلا در حال غرق شدن خود را به نیمکت برای استراحت شب از تماشای سرآشپز بالا تنها به تف خود را رز در سراسر اتاق به عنوان سند چشم انداز بالقوه طرح دعوی در دادگاه دیدم قبل از اینکه چشم خود را. خوشبختانه هیچ یک از impaled در داش دیوانه.

گرگوری Gourdet است اولین بار در قلب ما, اما آخرین ما تاکو-ساخت و او آن را می دانستند. او تلاش می کرد از سمت راست دروازه خود ترتیلا و در پایین همراه با اریک Adjepong. اریک نمی قرار دادن مواد غذایی به اندازه کافی بزرگ پیر آرد ترتیلا (که او ناشیانه به نام "رگ") و این ناراضی ترجو است که آخرین چیزی که من همیشه می خواهم به انجام است.

در حالی که هر کس دیگری بود در خارج وجود دارد zagging استفانی Cmar zigged. به جای ساخت یک ماهی تاکو او رفت بره مسیر و آن را واقعا ایستاده بود به ترجو دادن به او را به نفع خود و از همه مهم ایمنی است. معنی او می تواند به طور خودکار پیشرفته به رستوران جنگ. او در حال رفتن به آن نیاز دارید.

مهمان قضات

استفانی Izard قهرمان از بالا آشپز شیکاگو و اولین زن برنده شدن در این رقابت گام به آشپزخانه. او یکی از بزرگ داستان های موفقیت به عنوان سرآشپز بالا قطعا افزایش داد حرفه ای خود را. در شیکاگو او باز کرده است موفق چهار رستوران: دختر و بز, اردک, اردک, بز, بز کمی شام و کبرا. او همچنین مشغول به کار در یک محل جدید در LA.

او پیوسته در قضات جدول با رستوران کوین بوهم که همراه با راب Katz, منجر, Boka رستوران در شیکاگو است. امپراتوری خود را آغاز کرد و با Michelin Boka و به رشد شامل استفانی رستوران موفق steakhouses و ما 2018 رستوران از سال Bellemore میان 23 خواص. سال گذشته بوهم و کاتز تاج گذاری شد بهترین رستوران در امریکا در جیمز ریش جوایز.

رفع چالش

stephanie izard kevin boehm top chef

استفانی Izard و کوین Boehm. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

این سال را به رستوران جنگ می شود یک کل جدید چین و چروک: نه باقی مانده cheftestants خواهد شد رقابت برای دیدن که می زمین بهترین رستوران که تعیین خواهد کرد که مفاهیم ما را ببینید در قسمت بعدی. این همه که بی شباهت به یک آشپز پخت و پز برای سرمایه گذاران بالقوه برای تأمین بودجه. این بار Padma, تام Colicchio گیل سیمونز استفانی و کوین در قضات پنل خواهد بود آن دسته از سرمایه گذاران.

آنها تمام شب به تدوین و فرموله کردن خود زمین و شکل آن ظرف یا ظروف آنها را در خدمت به بهترین معرف مفهوم خود را. این cheftestants بازگشت به خانه است و کرافت شب. وجود دارد نمونه پارچه و طولي نكشيد و بیشتر به طوری که آنها می توانید خلق و خوی خود را تخته. من ترجیح می دادم که آنها را به dioramas کامل با مینی ارقام اقدام به نمایندگی از سرآشپزها اما افسوس.

به عنوان همه آنها را برخی از زمان برای رفتن به بولینگ هم شما یاد بگیرند که عرشه انباشته شده است در مقابل تعداد کمی از رقبا. استفانی, خصوصی, آشپز هرگز تن به تن یک رستوران در حالی که Malarkey, باز 18 رستوران در پنج سال گذشته ما مورد علاقه زنجبیل ریش کوین Gillespie انجام داده و هشت تخت حصيري-کلاه بابا Bryan Voltaggio باز کرده است 10. در اینجا چیزی است که همه آنها با آمد:

مفهوم و ظروف

  • کوین: این کشور کاپیتان. ملایم پخته شده و بوداده کاری مرغ با نان و کره شور و chow chow
  • اریک: پاساژ میانه. آلوچه لعاب, اردک, با, گشنیز, فلفل سبز, هل و برگ کلم برگ. Berbere میگو با سوخته آبگوشت گیاهی
  • گرگوری: Kann. پخته دم گاو, سرخ کرده plantains با کارامل پیاز. ترشی سرخو با گشنیز و لیمو, سیر, زنجبیل, برنج و نخود فرنگی
  • Voltaggio: تاچر و چاودار است. خرچنگ نورد jicama با سیب سبز, خیار و شوید ترشی اسپرک. بازی مرغ دانه آفتابگردان risotto صدف براث
  • کارن: سه فورشیرد من. Focaccia خمیر پیازچه نان شیرین و پهن, رندولف خرچنگ سالاد yuzu قهوه ای کره aioli. سیب زمینی شیرین کوفته در کاری قرمز با آهک کافر بادام زمینی
  • Lee Anne ونگ: Hanai Mama. شور تخم مرغ کاری mahi mahi گزش. نارگیل و انبه آبجو-ملایم پخته شده گوشت خوک شکم
  • استفانی: لوسی C است. دودی ماهی قزل آلا pâté با نمک و سرکه تراشه. کتلت گوشت گوساله گوشت خوک کبابی, کاهو, purée, celeriac remoulade و رومانو لوبیا
  • برایان Malarkey,: D2. میگو و Hamachi aguachile. پخته دم گاو با chalmat مول
  • Melissa King: سابرینا. آهی تن ماهی, اسیایی, گلابی, تخمیر, سیاه, لوبیا, شیسو برگ. ذرت agnolotti با چینی دامان چئونگ توییتر سس و yuzu

روز بعد cheftestants باید سه ساعت به طبخ و به عنوان آنها toiled دور پنل وارد به نشستن در قضاوت آنها. کوین لگد کردن این اقدامات با یک جنوبی رستوران که در آن ادویه تجارت مشخص شده است. به نظر می رسد او فکر هر جزئیات و او wows جمعیت است. حتی بهتر از ما برای دیدن یک تصویر قدیمی از زنجبیل ریش از دوران کودکی با مو در بالای سر خود را اما نه در چهره اش.

آن را کمتر از یک زمان خوب برای اریک است که تا به طور کامل در علف های هرز که لی آن و Voltaggio رها کردن آنچه که آنها انجام می دهند و به او کمک بشقاب ظروف خود. او می خواست رستگاری برای آفریقایی مفهوم او برگردان های ترسناک در آخرین فصل آخر که در آن او حذف شد اما ایده او این بود مبهم و اعدام او ناقص بود.

گرگوری ناخن آن را با خود woodfired هائیتی رستوران; Voltaggio را Mid-Atlantic غذاهای خوشمزه هستند اما رسمی تر از خود مفهوم; کارن مبلغ کم سقوط تخت; Lee آن ادویه خاموش بود و مفهوم خیلی مشخص نیست; ملیسا اتحاد گیری از ظریف Michelin restaurant; استفانی رستوران است بعد از او نام سگ و باعث می شود مواد غذایی شما حتی نمی خواهد می خواهید به آن خدمت می کنند; و پس از آن وجود دارد Malarkey,. Padma cringes به عنوان او طول می کشد مرحله. Malarkey, تبدیل هیئت مدیره خود را در اطراف و آن را به نظر می رسد مانند یک طنزهای شخصیت توضیح خود را دور گرفته تا تئوری توطئه. جای تعجب خود را از زمین برای یک هزاره متمرکز رستوران فیوژن برنده آنها را بیش از.

سوزاندن این هفته

در جهان واقعیت تلویزیون رقابتی پخت و پز, گاهی اوقات آن را می شود کمی بیش از حد داغ در اینجا سوزان را تحویل این قسمت:

"است که آن را غیر مفهوم مفهوم؟" کوین می گوید از استفانی زمین. "شاید او باید به نام او رستوران ایمنی است." اوه کوین شما لذت ارشد.

بالا آشپز در حال حاضر...

Top Chef Episode 7 judges table

قضات بحث در مورد مفاهیم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد نیکول Weingart/براوو

به عنوان زنجبیل ریش با اشاره قبلا در این قسمت گرگوری کوین و ملیسا مسلط شده اند در این فصل با حداقل یکی از آنها را برنده هر رفع چالش است. متفاوت است این زمان در اطراف به عنوان کسانی که سه نفر از آنها در بالا همراه با Malarkey, فیوژن مفهوم است.

کوین کشور کاپیتان و گریگوری Kann لبه دیگر دو تنظیم جدول برای هفته آینده عمل بسته بندی شده قسمت.

بسته چاقو های خود و رفتن

اریک لی آن و استفانی به نام به دفتر مدیر. به نام استفانی بیش از حتی اگر او تا به حال ایمنی به دلیل همسایگی او مفهوم رستوران بود که underwhelming. پس از آن بود بد کوین و تام بود خنده او را در قضات جدول. اخ.

بدون ایمنی به نظر می رسد مانند استفانی رفته اند خانه. اما او اجازه داده شد برای پیوستن امن گروه در حالی که اریک و لی آن به حال خود مفاهیم برداشت از هم جدا. هر رفت و به رفع چالش جامد با نقطه شروع, اما موفق به یک دید منسجم. لی آن را در هاوایی مفهوم کمی overbroad و پخت و پز نیست تحویل به این مناسبت.

اما اریک زمین از یک رستوران بر اساس اطلس تجارت برده واقعا فاقد وضوح و ثبات و او آن را می دانستند, عذرخواهی به قضات و به دنبال در آستانه از اشک به او ایستاده بود در قضاوت. "اریک شما می گویند شما می خواهید چیزی گاه به گاه و در دسترس اما پس از آن غذا واقعا مجلل," تام به او گفت. این پرده ها برای اریک.

Padma به او می گوید به بسته خود چاقو و برای خود شکست خورده مجلل مفهوم است. وجود یک پوشش نقره ای برای اریک است که او ایجاد یک برنده مفهوم در طول زمان خود را در سرآشپز بالا. خود را دو برابر از قسمت پنج که قضات عاشق مبنایی برای سریع گاه به گاه به جای او در واشنگتن دی سی در اوایل این سال است.

مات و متحیر کردن Bouche

دو تا از بزرگترین کلمات در بالا آشپز lore: رستوران جنگ. هفته آینده گرگوری و زنجبیل ریش مفاهیم مربع خاموش در برابر یکدیگر به ببینید که حاکم عالی. و هفته آینده مهمان قاضی خواهد بود جز من. Ok پس من هفته آینده مهمان قاضی اما من یکی از پیشخدمت ها در شام در رستوران جنگ, بنابراین اجازه دهید را ببینید اگر یکی از quips به برنده هفته آینده رایت از هفته™.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب