به عنوان یک بیوه, مادر, روز پدر, وحشیانه, در خانه ما

مامان ترسناک و MoMo Productions/گتی "پیچیده" یک کلمه من اغلب استفاده می شود با روز پدر. برای نزدیک به سی سا

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399
kids-Complicated-Relationship-With-Fathers-Day-1
مامان ترسناک و MoMo Productions/گتی

"پیچیده" یک کلمه من اغلب استفاده می شود با روز پدر. برای نزدیک به سی سال من تا به حال یک رابطه پیچیده با این روز که جشن پدران. بیشتر است که با توجه به خود من وجود ندارد ، او به سمت چپ زمانی که من هشت خواهر و برادر من فقط شش. ما او را دیدم یک تعداد انگشت شماری از بار پس از روز او بسته بندی شده چیز خود را به او صحبت کرد تعداد انگشت شماری از بار پس از روز او آخرین بازدید کردند. اما در تمام راه هایی که اهمیت, او می خواهم از بین رفته در یک ضربان قلب و من هرگز جشن روز پدر. حتی آرزوی یک روز پدر مبارک به دیگر بزرگسالان در زندگی من—نجف یا دوستان خانوادگی بودند و عالی پدران خود را به کودکان و نوجوانان دشوار بود. کلمات فقط احساس نمی کند حق بر زبان من. آنها بیش از حد دندانه دار-و لبه تیغ تیز.

زمانی که من ازدواج کردم و دخترم متولد شد و شد پدر روز پدر روز شد, من هیجان زده بود به جشن می گیرند. روز پدر شد و بدون عارضه است. به دو دلیل. یکی از آن من بود آرام شادی پور به من انرژی و به روز ویژه برای شوهر من به نوبه خود تمرکز این روز بر روی آنچه که من تا به حال به جای آنچه من. و چون من خیلی غیرممکن ممنون می دانیم که با شوهر من به عنوان پدر فرزندان من همیشه قادر خواهید بود برای جشن روز راه آن باید بدون احساسات پیچیده. این کلمات را هرگز بیش از حد دندانه دار و یا تیز برای دهان خود را—اگر من می تواند کمک به آن را هرگز می دانم که کلمات ساده می تواند گاهی اوقات احساس دندانه دار و تیز است.

و سپس بیشتر دندانه دار تیز کلمات من تا کنون شنیده ام وارد زندگی ما: تهاجمی تومور مغزی. و بیست سال بعد, من, شوهر من پدر بچه ها رفته بود. و در میان تمام شیره ذرت در بسیاری از ضرر و زیان است که حقیقت ایجاد وجود دارد این است: روز پدر پیچیده است برای کودکان. کلمات "روز پدر مبارک" در حال دندانه دار و تیز برای آنها بیش از حد. آنها می دانند که اندوه من می خواستم هرگز آنها را بدانید.

قبل از تهاجمی سرطان مغز تشخیص ما تا به حال نوع خسته کننده روز پدر است که تقریبا بیش از حد کلیشه برای یک عمر ، شوهر من از چپ به بازی گلف با مردان در خانواده و سپس به خانه بازگشت و به کوره برای یک خانواده کباب. در برخی از نقطه یک یا تمام مردان را تا پایان گذشت از روی نیمکت در حالی که برخی از مسابقات گلف بازی در تلویزیون. آن را دقیق نوع بدون عارضه boringness من برای مدت زمان طولانی به عنوان یک بچه و نوع من هیجان زده شد بچه ها من می دانستم که به طور انحصاری است.

تا زمانی که پدر خود درگذشت. و ما جشن ما برای اولین بار روز پدر را به عنوان یک خانواده از سه به عنوان یک خانواده مشخص شده توسط از دست دادن به عنوان یک خانواده از نزدیک آشنا با غم و اندوه.

که برای اولین بار در سال بچه ها و من از خواب بیدار شد و من وحشت زده شد توسط چه پیچیده روز خواهد بود. ما نمی طرح بزرگ خانواده کباب و به جای ما گفت: داستان خنده دار در مورد سال گذشته است. ما نمی قدم زدن از طریق فروشگاه های فروش و کارت هدیه برای "پدران و grads" و به جای رنگ سنگ را به گورستان. و تلاش ما برای به دور ماندن از رسانه های اجتماعی از نوشته های که به یاد دختر من است که او را هرگز ارسال یک عکس از پدر و پیاده روی پایین راهرو و پسر من هرگز پدر خود را نگه دارید و به جای صرف وقت در حال حاضر با هر یک از دیگر.

I Don't Want My Kids To Have A Complicated Relationship With Father's Day
الکساندر Dummer/Unsplash

حتی هنوز هم با وجود همه راه من سعی کردم برای عایق کردن ما از عوارض آنها ما در بر داشت, به هر حال. زیرا شما نمی توانید پنهان از دست دادن و شما نمی خواهد دور غم من سعی کردم. پیچیده است که به سادگی اجتناب ناپذیر است.

با روز پدر نورد در اطراف در این سال در حالی که در کشور و جهان باقی می ماند در تلاطم یک بیماری همه گیر روز پدر پتانسیل را دارد که حتی پیچیده تر از حد معمول است. به عنوان یک خانواده از سه نفر به جای یک خانواده چهار ما در مواجهه با از دست دادن ما در هر لحظه از هر روز از این بیماری همه گیر.

من را یک بار دیگر انجام بهترین من برای نگه داشتن این روز بدون عارضه برای بچه های من. من نگه داشتن ما را رسانه های اجتماعی و جلوگیری از اماکن با روز پدر متعلقات گچ بری همه جا (آسان برای انجام این کار از آنجا که ما ماندن در خانه بیشتر از نه تا زمانی که در هر مرحله در خارج از خانه احساس می کند کمی کمتر خطر ناک). اما آن را برای رفتن به یک روز پیچیده.

و شاید که خوب است. شاید حتی اگر من نمی تواند سازمان ملل متحد پیچیده پیچیده روز من را به یاد داشته باشید که پیچیده روز به دنبال آن هستند در نهایت با آسان صبح. حقیقت من آموخته به عنوان یک پدر-فرزند کمتر و یکی از فرزندان من در حال یادگیری در هر روز است که گاهی اوقات پیچیده روز شما ساخت تا حتی به عنوان آنها را تهدید به پاره کردن.

پیچیده روز سخت هستند اما پیچیده, روز, نیز, گاهی, شما آماده برای آینده پیچیده در روز است. به دلیل پیچیده روز وجود ندارد در خلاء است. و در حالی که من آرزو می کنم با هر نفس در بدن من که بچه های من تا به حال بدون عارضه روز پدر من همیشه می خواستم این آرامش به می دانم که آنها در حال یادگیری به یک کمی بیشتر آماده برای هر آنچه فردا خواهد آورد.

روز پدر همیشه پیچیده است برای من و بچه های من. وجود دارد هیچ راهی برای صاف کردن لبه های خشن از این روز و یا به این کلمات را که از دست دادن ما را به خط مقدم هر کمتر ناهموار ممکن میکند اما ما می توانید انتخاب کنید به هنوز جشن روز, جشن حافظه و مرد و ما می توانید انتخاب کنید برای دوباره تعریف پیچیده در راه است که ما به ارمغان می آورد کمی بیشتر نور و عشق نسبت به قبل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب