این جدید با تکنولوژی بالا, ماسک صورت ترجمه می توانید صدای خود را به 9 زبان

با Covid-19 واکسن هنوز هم یک راه خاموش ماسک صورت در حال رفتن به بخشی از زندگی روزمره ما برای آینده قابل پیش بی

توسط ETELARESANKHABAR در 18 تیر 1399

با Covid-19 واکسن هنوز هم یک راه خاموش ماسک صورت در حال رفتن به بخشی از زندگی روزمره ما برای آینده قابل پیش بینی. از آنجا که یک ژاپنی در راه اندازی است که در تلاش برای به حداکثر رساندن آب و برق خود را. آن را توسعه داده است یک ماسک صورت که نه تنها محافظت کند; آن را نیز ترجمه صدای شما به زبانهای دیگر است.

شیرینی رباتیک به تازگی پرده برداری از c-ماسک های متصل به اینترنت هوشمند "ماسک" که ترجمه ژاپنی به هشت زبان های دیگر به گزارش رویترز،. سفید پلاستیکی در صورت پوشش متناسب با بیش از یک استاندارد ماسک های پارچه ای و ترجمه پوشنده لباس گفتار به متن در یک زبان دیگر از طریق گوشی های هوشمند و یا قرص.

C-ماسک ترجمه کلمات گفتاری را به ژاپنی, انگلیسی, فرانسوی, کره ای, تایلندی, زبان اسپانیایی و ویتنامی و سپس انتقال اطلاعات به متناظر با آن برنامه با استفاده از بلوتوث. این نرم افزار می توانید پس از ارسال ترجمه به عنوان یک سری از پیام های متنی, تماس, و یا تقویت پوشنده لباس را صدا چیزی است که هر کسی که پوشیده از ماسک در مکان های عمومی می داند مفید است.

شیرینی رباتیک جدید ماسک در واقع مدیون وجود آن به زمان شیوع کروناویروس. مدت کوتاهی قبل از همه گیر شروع آن تا به حال فقط امن یک قرارداد برای عرضه ربات راهنما و مترجمان به توکیو فرودگاه هاندا. اما با مردم کمتر پرواز به دلیل همه گیر مهندسین این شرکت شروع به کار بر روی محصولات است که می تواند کمک به آن آب و مالی عدم اطمینان از لحظه ای. نتیجه این شد که c-ماسک که با بهره گیری از و سازگار با تکنولوژی و نرم افزار این شرکت شده است در حال توسعه بیش از دهه گذشته.

Donut Robotics's c-mask

شیرینی رباتیک را c-ماسک شیرینی رباتیک

"ما سخت کار می کرد برای سال به منظور توسعه یک ربات و ما باید با استفاده از این فن آوری برای ایجاد یک محصول است که در پاسخ به چه coronavirus به شکل جامعه" مدیر عامل شرکت Taisuke اونو گفت: خدمات سیم.

C-ماسک که هزینه خواهد شد $40 قطعه شد, بودجه در بخش, توسط, ژاپنی, crowdfunding, سایت Funddido. این شرکت در ابتدا امیدوار به افزایش 7 میلیون ین ($65,000) از طریق پلت فرم, اما به پایان رسید تا به بالا بردن تعداد 28 میلیون ین ($260,000) فقط در 37 دقیقه. شیرینی رباتیک برای اولین بار ماسک روانه بازار خواهد شد به خریداران در ماه سپتامبر و این شرکت امیدوار است تا شروع فروش این محصول در چین و اروپا و آمریکا در آینده نزدیک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن