این منحصر به فرد Ressence سازمان دیده بان به نام خود طراح پسران به حراج گذاشته خواهد شد برای Coronavirus امداد

سوئیس ساعت ساز Ressence تیمی با ساتبی به حراج منحصر به فرد, گاه شمار که درآمد حاصل خواهد شد به نفع Covid-19 ام

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399

سوئیس ساعت ساز Ressence تیمی با ساتبی به حراج منحصر به فرد, گاه شمار که درآمد حاصل خواهد شد به نفع Covid-19 امداد.

پرده برداری از چهار نوع 1 باریک "Ayrton & Finlay" الهام گرفته شده بود طراحی برد از #WatchAgainstCovid19 رقابت های قرار داده شده توسط هر دو شرکت در ماه آوریل است. برنده مدل-که پیش بینی توسط ریموند Re انگلستان و نام دو فرزند--تنظیم شده است برای ضربه زدن به حراج بلوک برای ساتبی در هنگ کنگ مهم و ساعت " فروش با درآمد حاصل از بهره کو لون دانشگاه Covid-19 برنامه های تحقیقاتی.

"هنگامی که ما برای اولین بار شاهد ریموند طراحی ما به آن چند نام مستعار: موندریان-سازمان دیده بان فوق العاده-Swatch® Lego®-سازمان دیده بان به سازمان دیده بان است که فراتر از هر گونه مقایسه: آن را خارج از غرفه را از هر چیزی من تا کنون دیده ام در جهان دیده بان هر دو زیبا و فلسفی" گفت: Ressence بنیانگذار Benoît Mintiens, در بیانیه ای. "آن است که تازه و پر جنب و جوش; آن میآید."

Ressence Type 1 Slim “Ayrton-Finlay”

این گاه شمار این است که به عنوان رنگارنگ به عنوان دیده بان خود را. حسن نیت ارائه میدهد از Ressence

تفسیر اخیر Ressence مدل نوع 1 باریک آن را جلا تیتانیوم مورد و شماره گیری شامل بسیاری از عوارض ساز شناخته شده است. و آن پررنگ طرح رنگ نیست صرفا به معنای بصری بازداشت. Re طراحی تجلیل از ارزش های انسانی و ادای احترام به فداکاری کلیدی کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با استفاده از رنگ خاص. برای مثال رنگ آبی نشان دهنده پزشکی کارکنان و دیگران ابزاری در کمک به جامعه از طریق همه گیر در حالی که رنگ قرمز نماد تعامل انسان و اهمیت شستن دست به محدود کردن این بیماری را گسترش. آبی subdial نشان دهنده مشترک ما گیاه و پشت سر هم از رنگ زرد نشان دهنده خورشید در مرکز منظومه شمسی ما است.

"من Ressence سفر آغاز شد با یک فکر ساده: 'ما همه در این با هم'", Re گفت: در آزادی مطبوعات. "زمانی که من فروتن طراحی از نماد جهانی انتخاب شد و در میان صدها نفر از نوشته های من احساس افتخار و هیجان زده می شود بخشی از چنین شایسته و نجیب علت است."

این طرح نهایی--بهینه سازی تنها کمی از اصل آن تجسم برای اهداف تولید--انتخاب شد از 466 ارسالی فرستاده شده در طی یک دوره سه ماه بین آوریل 28th و مه 12. تا کنون تخمین زده می شود به بهانه بین $20 ، 000 و $40,000 زمانی که مناقصه شروع می شود در ماه جولای 11th.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن