این 2021 Ford Bronco اولین نسخه به فروش می رسد در کمتر از 24 ساعت

فورد طرفداران می رویم برخلاف mad جدید توسن. در عرض تنها چند ساعت از خاموش roader را برای اولین بار در روز دوشن

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399

فورد طرفداران می رویم برخلاف mad جدید توسن. در عرض تنها چند ساعت از خاموش roader را برای اولین بار در روز دوشنبه همه 3,500 رزرو برای نسخه اول ادعا شده بود.

محدوده-دائم الخمر بود در فهرست مارکی سایت در 8 pm EST و از صبح روز سه شنبه یک بنر ظاهر شده بود اعلام "رزرو کامل است." یک سخنگوی این خودروساز تایید به Robb Report که SUV به فروش می رسد در کمتر از 24 ساعت. این 2021 Ford Bronco راه اندازی شد و در مجموع هفت مدل مختلف و به عنوان نوشتن باقی مانده شش هنوز هم در دسترس برای پیشسفارش.

طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به بالا-لایه بیضی آبی خریداران نسخه اول می آید به طور کامل لود شده و ترکیبی از بهترین قطعات از توسن سری. البته این قیمت برای مطابقت با. حیوان شروع می شود در $59,305 است و نزدیک به دو پایه Brono قیمت. هنوز رزرو سوار شدن فقط نیاز به یک استرداد 100 دلار سپرده که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها جامعی شد تا به سرعت.

The 2021 Ford Bronco lineup.

این 2021 Ford Bronco صف. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از شرکت فورد موتور.

یک خودرو, ادغام, اولین نسخه همه از ویژگی های سخت به عنوان ناخن قطعات از بدلندز از جمله مدولار ضربه گیر باش صفحات پیشرفته اتوماتیک 4×4 بالا ترخیص تعلیق و بیشتر همراه با Wildtrak را تهاجمی بیرونی که شامل یک سیاه کردن hardtop و پنجره مشبک و سیاه و سفید چرخ. در داخل آن است که بانک های خارجی لوکس داخلی و امکانات گرم, چرم, صندلی, لاستیک, کفپوش کامل فرش و 12 اینچ صفحه نمایش ال سی دی. آن را واقعا به ارمغان می آورد با هم بهترین توسن جهان است.

قدرت عاقلانه نسخه اول بسته 2.7 لیتری توربو دوقلو EcoBoost V6 و 10-سرعت انتقال خودکار. این پیش بینی برای تولید 310 اسب و چشمگیر ظرفیت بکسل 3 ، 500 پوند است. Off-roader نیز می شود Sasquatch بسته اضافه می کند که جلو و عقب قفل تفاوت Bilstein شوک 35-اینچ لاستیک 17 اینچ beadlock-قادر به چرخ 4.7 final drive-نسبت و منحصر به فرد فندر عود.

اگر شما غمگین هستید شما از دست رفته از $60 ، 000 توسن اخم نکنید. برخی از خریداران ممکن است تصمیم به تغییر سبك یا لغو رزرو در دسترس نباشد به خصوص پس از سپرده ها به طور کامل قابل استرداد می باشد. آماده به حمله با چنگال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب