توجه داشته باشید به امریکا

الیاس Nouvelage/گتی امریکا به نظر می رسد شما نگران آن است که وجود دارد بچه ها که کشته می شوند در جوامع و صح

توسط ETELARESANKHABAR در 20 تیر 1399
A-Note-To-America-1
الیاس Nouvelage/گتی

امریکا به نظر می رسد شما نگران آن است که وجود دارد بچه ها که کشته می شوند در جوامع و صحبت شما در مورد "سیاه" جرم (که واقعا فقط نشان دهنده که در آن مردم زندگی می کنند و گروه آنها را با زندگی می کنند). منظورم مردم سیاه و سفید نمی سفر در اطراف به شکار دیگر سیاه پوستان.

اما من پرت شدن: در واقع شما از خود بپرسید چرا شما باید مراقبت اگر مردم اهمیتی نمی دهند. که توسط راه بسیار توهین آمیز است. البته ما در مورد مراقبت از خودمان است. اما تا زمانی که شما زندگی می کنند مانند مردم شما قضاوت و تجربه آنچه که آنها مقابله با, و تا زمانی که شما می دانید آنچه در جوامع در حال انجام برای محافظت از جوانان و سرمایه گذاری در جوانان ... تا زمانی که شما متوجه است که جرم و جنایت در محله مورد بقا (امریکا شما به ما آموخت که) شما باید به سوال شما فکر می کنم شما می دانید.

امریکا شما نمی توانید توسعه یک سیستم از ظلم و ستم و سپس انتظار مردم به عمل در راه است که آنها شده اند به شکل عمل می کنند. شما نمی توانید جدا, پال خواستار قطع بودجه دولت جوامع ایجاد مانع پس از مانع در اطراف اشتغال و مسکن و تحصیل و ایجاد محله های یهودی نشین — و سپس راه رفتن به دور از محله شما ایجاد شده به جز برای اطمینان از آن را ای اداره.

Civil Rights activists are blocked by National Guardsmen brandishing bayonets while trying to stage a protest on Beale Street in Memphis, Tennessee
1968. Bettmann/گتی

امریکا شما ایجاد یک جهان که در آن مردم را به کشتن یکدیگر برای زنده ماندن و که در آن بسیاری از مردم را به تصمیم می گیرید که آن را به من و یا شما. شما ایجاد یک جهان که در آن ما را قادر به زندگی می کنند و برای تغذیه خانواده های ما, ما مواجه شدند با مخالفت خود ما.

امریکا شما ایجاد یک سیستم (دفعات بازدید: رنگ قانون) است که نگه داشتن یک "زانو بر گردن ما" از یک روز. شما ایجاد اراذل و اوباش. شما ایجاد معتادان است. شما ایجاد ناامیدی و شما همچنان که در دستور کار امروز است.

امریکا شما ایجاد یک جهان که در آن ما در حال ناامن نهان و ناخواسته.

هر بار که شما نگاه کنید کسی که سیاه و سفید به عنوان پایین تر و کمتر از ... حدس بزنید چه ؟ امریکا شما که. وقتی کسی نمی داند که چگونه به حرکت به جلو در زندگی به دلیل رنگ پوست خود را حدس بزنید ؟ امریکا شما که. مردم سیاه و سفید به بردگی گرفته شدند, مظلوم بودند موضوع را به هر آنچه که به آنها داده می شود و هر آنچه به آنها اتفاق افتاده است. شما ما را وحشیانه مورد ضرب و شتم مورد تجاوز قرار گرفته و خوار.

A demonstrator try to pass between a police line wearing riot gear as they push back demonstrators outside of the White House, June 1, 2020 in Washington D.C.,
JOSE LUIS MAGANA/گتی

امریکا شما ایجاد طرز فکر برده است که شما نمی تواند ایستاده. شما که.

بنابراین آمریکا و اقدامات خود را به عواقب. شما آنچه شما ساخته شده است. شما ایجاد معترضان شما ایجاد شورش ایجاد این آب و هوا.

آن را مانند هر فیلم where the mad scientist ایجاد چیزی به کنترل و سپس زمانی که آن را خارج از کنترل همه رنج می برد. هیچ یک از شفقت بر کسانی که با تجربه; آنها فقط می خواهید آن را از بین رفته به طوری که آنها لازم نیست به ترس چه بود ایجاد کنه.

بنابراین هر فرد در آمریکا باید خشم این است که که در آن ما هستند. هر فرد باید ایستاده بلند از طرف یکی دیگر گفت که همه ما سزاوار بهتر از این.

به دلیل این است که امریکا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im