ورزشی این جراحی Flyback الت سنجش فواصل زمانی خارج از غرفه را برای سبک خود تابع و قیمت

پس از فولاد ضد زنگ ورزش ساعت فرود در همه رادار حدود سه پیش شده بهمن رقیب جدید برای انتخاب در نوع و آن را تبدیل

توسط ETELARESANKHABAR در 9 مرداد 1399

پس از فولاد ضد زنگ ورزش ساعت فرود در همه رادار حدود سه پیش شده بهمن رقیب جدید برای انتخاب در نوع و آن را تبدیل شدن به مهم برای برندها به تشخیص ایشان از بسته. این Carl F. Bucherer Manero ($6,200 در یک بند و $6,600 در یک دستبند) یک standout در چند راه. مانند بسیاری از گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد, آن را به یک نئو, قدیمی, استعداد, با '50s-مانند پمپ-سبک کوتاه زنانه الماس به شکل ساعت شاخص و یک سقف گنبدی شکل کریستال یاقوت کبود. و آبی شماره گیری جدید است که به Manero یک رنگ محبوب در دهه 1970 است که اخیر تجدید حیات در محبوبیت است. اما نسبت آن – 43 mm x 14.45 mm – کاملا مدرن است. ترین ورزش ساعتهای شد بیش از 38 میلی متر و در بهره صحت اخیر faux-تینا مدل های تقلید کاهش فرمت. جزئیات دیگر مانند سادگی پخ و خار به پایان رسید مخروطی جای بالا-لهستانی پایان در کمی گرد قاب و انعطاف پذیر نه لینک دستبند نوع از جزئیات شما انتظار می رود در سازمان دیده بان لوکس و در عین حال این یکی می آید با یک برچسب قیمت زیر $10,000. عاملی است که در آن نیز یک flyback الت سنجش فواصل زمانی که نادر و معمولا بر این اساس قیمت و شما باید خودتان و نه مقرون به صرفه با ارزش بالا سازمان دیده بان لوکس.

Carl F. Bucherer Manero Flyback Chronograph

Carl F. Bucherer Manero Flyback الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از Carl F. Bucherer

این Manero یکی از پنج اصلی Carl F. Bucherer مجموعه که برخی از آنها شامل تغییرات در شرکت خانه CFB A1000 جنبش یا A2000 سری در سال 2016. این یک CFB 1970 جنبش اتوماتیک است که بر اساس اتا 7750 معروف یابو الت سنجش فواصل زمانی کالیبر اصلاح شده شامل یک flyback تابع. آن را تا 42 ساعت قدرت ذخیره و تزئین شده است در اینجا با blued پیچ و ژنو راه راه بر روی بشقاب و روتور است که می تواند از طریق دیدن یاقوت کبود caseback.

Carl F. Bucherer Manero Flyback Chronograph

Carl F. Bucherer Manero Flyback الت سنجش فواصل زمانی حسن نیت ارائه میدهد از Carl F. Bucherer

این Manero Flyback الت سنجش فواصل زمانی برای اولین بار معرفی شد و در سال 2016 نیز در فولاد اما این اولین بار است که از آن شده است با ارائه یک شماره گیری آبی. می آید در یک سنتی بی compax, طراحی با 30 دقیقه ساعت الت سنجش فواصل زمانی totalizer در 3 ساعت و ثانیه های کوچک در 9 ساعت است که به خوبی متعادل توسط یک پنجره تاریخ در 6 ساعت است. یک tachymeter مقیاس بیرونی شاخص کامل آنچه که واقعا در یک طیف گسترده ای از توابع. لنس به شکل دست در subdials در حال skeletonized به عنوان مرکزی ساعت و دست دقیقه. جایگزین بند ساخته شده از آبی نساجی است جذاب برای درخشش یک اثر 3D.

در سال 2017, این Bucherer که صاحب Carl F. Bucherer به دست آورد مستقر در ایالات متحده خرده فروش Tourneau, که به معنی ما به احتمال زیاد برای دیدن و حتی بیشتر از این ساعت در بازار ایالات متحده در آینده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن