تسلا مسابقه جلوتر از تویوتا برای تبدیل شدن به با ارزش ترین در جهان خودروساز

پس از یکی دیگر از سهام تجمع ایلان تسلا فقط مقامش را از دست بدهد تویوتا برای تبدیل شدن به با ارزش ترین در جهان

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399

پس از یکی دیگر از سهام تجمع ایلان تسلا فقط مقامش را از دست بدهد تویوتا برای تبدیل شدن به با ارزش ترین در جهان خودروساز.

در اوایل معاملات صبح روز چهارشنبه کالیفرنیا مبتنی بر ماشین های الکتریکی شرکت دیدم سهام آن به دست آوردن کامل 5 درصد برای رسیدن به یک رکورد از $1,133 هر سهم. این قیمت های جدید فرستاده شده بازار این شرکت کلاه به متناوب $209.47 میلیارد, با توجه به یک گزارش از رادیو فردا. که شکل قرار می دهد آن را به ارزش 6 میلیارد دلار جلوتر از جایی که سرمایه گذاران در حال حاضر تویوتا قرار گرفته است.

تسلا ساخته شده امواج در ژانویه هنگامی که قبلی سهام افزایش آن ساخته شده بزرگترین خودروساز به ارزش بیش از فورد و جنرال موتورز ترکیب شده است. اما در میان حیرت انگیز انعطاف پذیری در برابر Covid-19 فاجعه بار اقتصادی خرید اینترنتی—تسلا سهام در حال حاضر 163 درصد از آغاز سال--آخرین سهام افزایش قرار دادند تازه بدوران رسیده شرکت به یک نقطه عطف جدید: تسلا در حال حاضر به ارزش سه گانه ارزش ترکیبی از این دو میراث کنندگان.

تسلا صعود سریع منجر به افزایش اعتماد سرمایه گذاران که EVs در نهایت گرفتن سهم قابل توجهی از بازار با توجه به انتخاب. هر چند این شرکت با تجربه سال از ضرر و زیان در طول آن دوره نوپای آن موفق به دستیابی به سه متوالی سودآور چهارم ابتدا با Q3 از 2019. در واقع حتی در میان coronavirus را همه گیر تهاجمی گسترش مارکی بود و هنوز هم قادر به نوبه خود نتایج جامد به عنوان بسیاری از اقتصاد جهانی قرارداد به طور چشمگیری.

هر چند تسلا در حال حاضر ممکن است در نظر گرفته شود با ارزش ترین خودروساز در جهان به این دلیل است که از مقیاس. بسیاری از تویوتا آمار و ارقام هنوز هم به طور قابل توجهی سبقت گرفتن آن از برق خودروساز. برای سال مالی 2019 (به پایان رسید که در تاریخ 31 مارس سال جاری), تویوتا به فروش می رسد 10.46 میلیون دستگاه خودرو تولید $281.20 میلیارد دلار درآمد خالص. تسلا در مقابل فروش 367,200 وسایل نقلیه در طول همان دوره و زمان در $24.6 میلیارد دلار در سال درآمد یک تفاوت بیش از $256 میلیارد.

بدون در نظر گرفتن سهام افزایش می تواند در یک زمان بهتر برای تسلا. این خودروساز برقی تنظیم شده است به گزارش آن در سه ماهه دوم سال تحویل ارقام بعد از این هفته که می تواند نشان می دهد که آیا آن را در مسیر رسیدن به آن در پیش بینی حداقل 500 ، 000 وسایل نقلیه برای سال 2020 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب