چند Tasking ممکن است به عنوان مولد به عنوان آن را احساس می کند

مامان ترسناک و nadia_bormotova/گتی که من باز کردن سند برای شروع در این مقاله من نظارت من هشت سال است که کار

توسط ETELARESANKHABAR در 5 مرداد 1399
Multitasking-causing-harm
مامان ترسناک و nadia_bormotova/گتی

که من باز کردن سند برای شروع در این مقاله من نظارت من هشت سال است که کار خود را در تابستان بررسی مشکلات ریاضی (بله من که مادر اما آموزش از راه دور انداخت من برای یک حلقه و من در تلاش برای را تشکیل می دهند که در طول تابستان) من هستم پیام کوتاه یکی از دوستان که نگران است در مورد واقعیت های آموزش از راه دور, من نگه داشتن چشم در گلدان نهفته در اجاق گاز و من برای گوش دادن به صدای سنج ایجاد کردن در خشک کن به این مفهوم است که این بار از لباس های شسته شده من انداخت در اتحاد به پایان رسید.

من یک افتخار خود اعلام کرد multi tasker. به عنوان یک پدر و مادر من بود. چه چیز دیگری می توانم انجام تمام چیزهایی که باید انجام شود ؟ آن را به عنوان من انجام تمام چیزهایی که من در بالا ذکر شده است و هنوز هم نمی توانید در اطراف به تماس با لوله کش یا بازگشت ایمیل های که در حفظ و گرفتن تحت فشار قرار دادند به این که "آیا فردا" لیست.

اما من دوباره خواندن حکم همان چند ده بار در تلاش برای دریافت این مقاله می رویم. این لباس در حال حاضر خشک شده بود نشستن در ماشین, فراموش, مورد, برای بیش از چند ساعت. شام پخت و پز روی اجاق گاز قرار بود که دیروز اما من پریشان از زمان فرار به پرتاب مواد تشکیل دهنده و دستور داد در عوض.

بنابراین من یک افتخار خود اعلام کرد multi tasker و نیمی از من unfocused و آشفته در تمام زمانها. اگر من خودم را کمی گریس به من می گویند: آن را یک بیماری همه گیر و من, از خود پدر و مادر از طریق آن. اما به صداقت, من نیمی unfocused و آشفته برای مدت زمان طولانی.

که خوب است—این لباس های شسته شده می نشستن برای چند ساعت اضافی و مواد تشکیل دهنده برای شام نمی فاسد در یک روز و نیمه unfocused است که بد نیست (اگر چه لوله کش در واقع باید نامیده شده است اما این داستان برای یک روز دیگر.) شاید که فقط زندگی در قرن بیست و یکم.

یا شاید من در تلاش برای انجام بیش از حد همه در یک بار. شاید در تلاش برای چند وظیفه به منظور صرفه جویی در وقت من هدر رفتن گرانبها دقیقه است.

یک مطالعه از انجمن روانشناسی آمریکا نشان می دهد که به جای ساخت از ما سازنده تر multi-tasking یا دقیق تر وظیفه سوئیچینگ (چون ما در واقع فقط پریدن از یک وظیفه به وظیفه به جای انجام وظایف به طور همزمان) همراه با حواس او را پرت ناشی از فن آوری می تواند هزینه تا 40 ٪ از کسی مولد.

40 درصد! این بدان معناست که تقریبا نیمی از ما را پربار می تواند از دست رفته در میان است. یا دقیق تر نزدیک به نیمی از ما مولد زمان صرف (هدر رفته است؟) زمان آن طول می کشد برای سوئیچ بین وظایف نیز نامیده می شود هزینه تعویض و یا تغییر هزینه های.

وجود دارد دو بخش به سوئیچ هزینه—"یکی مربوط به زمان گرفته شده برای تنظیم روانی کنترل تنظیمات (که می تواند انجام شود در پیشبرد اگر زمان وجود دارد) و بخش دیگری به دلیل رقابت به دلیل حمل بیش از تنظیمات کنترل از دادگاه قبلی را (ظاهرا ایمنی بدن برای آماده سازی)." اساسا سوئیچ هزینه است که زمان آن طول می کشد برای تنظیم از یک وظیفه به دیگری و زمان آن طول می کشد برای تنظیم مجدد مغز خود را از یک مجموعه ای از قوانین به مجموعه ای دیگر.

یعنی چه که در مادر-زندگی شرایط ؟ سوئیچ هزینه است که زمان آن طول می کشد برای من مغز برای تنظیم از راه آب به جوش برای مک n' پنیر به دوباره خواندن آخرین جمله من نوشت و عدول از قوانین از پخت و پز به قواعد نوشتن.

که روان سوئیچ ممکن است به نظر می رسد اتفاق می افتد فورا (و من قسم می خورم که آن را ندارد). اما در آن زمان می برد و شاید حتی یک دهم ثانیه است. اما کسانی میکروسکوپی دهم ثانیه اضافه کنید, به خصوص اگر شما صرف تمام روز خود را با پریدن از یک وظیفه به وظیفه...به وظیفه به وظیفه.

بنابراین اگر چند tasking نیست به عنوان مولد به عنوان من می خواهم همیشه اعتقاد جایگزین چیست ؟ پاسخ ممکن است به عنوان ساده به عنوان واحد آماده سازی و یا تمرکز بر روی یک چیز در یک زمان و به طور کامل و به طور کامل در حال حاضر در آن منحصر به فرد کار تکمیل آن و سپس حرکت به کار بعدی است.

ممکن است برخی از موارد استثنا. روانشناسی امروز گزارش می دهد که "تنها استثنا است که این تحقیقات کشف شده است که اگر شما در حال انجام یک کار فیزیکی کار است که شما انجام داده اند بسیار بسیار اغلب و شما بسیار خوب و سپس شما می توانید انجام دهید که فیزیکی کار در حالی که شما در حال انجام یک کار روانی. بنابراین اگر شما یک فرد بالغ و شما باید راه رفتن را آموخت و سپس شما می توانید راه رفتن و صحبت در همان زمان." برای من نسبتا مطمئن هستم که من می تواند در برابر خشکشویی نیز در حالی که پخت و پز مک n' پنیر.

اما در شرایط دیگر شاید آن زمان به اعتراف چند tasking کار نمی کند ،

به پایان نوشتن این مقاله, من مطمئن هستم که بچه ها تغذیه می شدند و لباس پوشیدن و ارسال آنها را به اتاق بازی به بازی. (آنها به اندازه کافی که آنها لازم نیست من به منظور تسهیل در بازی در همه زمان ها است.) من تبدیل گوشی من روی حالت هواپیما و فعال "مزاحم نشوید" تابع. و سپس من نوشت.

قطعا آن را در زمان برخی از بازآموزی. ذهن من سرگردان و من ایستاده بود تا به آب گیاهان من. من رسیده برای گوشی من—هر چند در بر داشت کنترل خود نیست و به غیر فعال کردن "مزاحم نشوید." اما من نوشت. و من در تکمیل مقاله من. و سپس من به نام لوله کش.

تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید من toiled تحت این باور است که چند tasking مترادف با بهره وری. من مطمئن هستم که اگر من انجام چند ده چیز را در یک بار و سپس من انجام نمی دهد همه که من می تواند انجام دهد. حتی اگر آن را به نظر می رسد تقریبا ضد بصری–به انجام تنها یک چیز است که من می تواند انجام چهار–شاید آن را در نهایت زمان برای بررسی مجدد که باور زمانی برگزار شد. شاید آن را در نهایت زمان به اعتراف است که چند tasking نیست کار کردن برای من به عنوان به خوبی به عنوان من می خواهم. و شاید بیشتر از آن زمان آن را به اعتراف بهره وری نیست اندازه گیری موفقیت من همیشه اعتقاد بر این نیاز به.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب