این خلبان تماشای کمک می کند تا حمایت از بازگشت از جنگ جهانی دوم B-24J ازاد هواپیما

از بیش از 18,000 B-24 بمب افکن ساخته شده برای مبارزه با در طول جنگ جهانی دوم تنها یکی باقی مانده در پرواز وضعی

توسط ETELARESANKHABAR در 6 مرداد 1399

از بیش از 18,000 B-24 بمب افکن ساخته شده برای مبارزه با در طول جنگ جهانی دوم تنها یکی باقی مانده در پرواز وضعیت امروز است. این B24J شماره سریال 44-44052 نگه داشته است در پرواز توسط Collings بنیاد تلاشهایی ماساچوست 76 سال پس از آن برای اولین بار به آسمان بردند. ساخته شده توسط تلفیقی شرکت هواپیما در فورت ورث تگزاس در سال 1944 به هواپیما تحویل داده شد به ارتش ایالات متحده نیروی هوایی که انتقال آن به نیروی هوایی سلطنتی که پرواز هواپیما در مبارزه در اقیانوس آرام تئاتر در عملیات که از محدوده بمب گذاری به re-تهیه از نیروهای نظامی است.

امروز ماموریت خود را صلح آمیز است یک پرواز سالانه بال آزادی تور B-24 بازدید بیش از 120 شهرستانها در سراسر کشور به عنوان یک نماد آمریکایی میهن پرستی و به عنوان یک قطعه از ملت ما تاریخ هوانوردی. اما آن را به مقدار زیادی به نگه داشتن آن در هوا نیاز به هزینه 4000 $برای هر ساعت آن مگس. این Collings بنیاد متکی بر کمک های مالی سالانه به نگه داشتن پرنده در آسمان به طوری که اسکاتسدیل, آریزونا-بر اساس ساعت ساز جفری راث ساخته شده است که یک ویژه limited-edition گاه شمار در ادای احترام به B-24 با بخشی از آن درآمد حاصل از رفتن به طور مستقیم به پایه برای نگه داشتن آن در حال پرواز است.

Geoffrey Roth HH7

جفری راث HH7 حسن نیت ارائه میدهد از جفری راث

250 قطعه HH7 دیده بان ($2,250) آرد از 316L فولاد ضد زنگ و امکانات SuperLuminova چاپ بر روی شماره گیری سیاه و سفید با "سحر" چاپ شده در زرد در ادای احترام به B-24 ساعت ساخته شده توسط فورد. تحویل به 467th بمب و خدمه پرواز به انگلستان آن شاهد مبارزه در بیش از 130 ماموریت های, و, فوق العاده, هرگز تا به حال یک نفر در هیئت مدیره بود که کشته و یا مجروح شدند. Caseback از 42 mm دیده بان همراه با ویژه حکاکی B-24J "سحر" ازاد.

Geoffrey Roth HH7 Caseback

جفری راث HH7 Caseback حسن نیت ارائه میدهد از جفری راث

برای هر یک ساعت مچی به فروش می رسد $250 اهدا به Collings پایه برای نگه داشتن آن B-24 در پرواز بیماری است. فروش تمام قطعات را پوشش بیش از 15 و نیم ساعت از زمان پرواز. با توجه به همه گیر بال آزادی تور در حال حاضر در وقفه اما زمانی که آن را می گرداند شما می توانید کتاب 30 دقیقه سوار بر B-24 Liberator که دارای حداقل 6 مسافر و حداکثر 10 برای $475 یک فرد است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب