بهترین های چوبی خوردگی به تلنگر همه چیز از پن کیک برای کیک خرچنگ

وقتی که می آید به پخت و پز ظروف واقعا وجود دارد تنها چند چیز است که مطلق ملزومات است. یک کفگیر چوبی یکی از آنه

توسط ETELARESANKHABAR در 8 تیر 1399

وقتی که می آید به پخت و پز ظروف واقعا وجود دارد تنها چند چیز است که مطلق ملزومات است. یک کفگیر چوبی یکی از آنها است. نه تنها آن ماده طبیعی آن را به مدت طولانی, اما آن شکل های متنوع می توانید همه چیز را از فلیپ کیک خرچنگ به nimbly sautéing سبزیجات را در یک ظرف. و بودن آن است که چوب آن را امن برای استفاده در هر نوع وسایل آشپزی نچسب گنجانده شده است.

بیشتر ساده یک ابزار است و مهم تر بهترین جزئیات تبدیل شده است. این نوع از چوب مسائل مربوط به آن به طور کلی نسبت به شکل دسته آن و زاویه سر آن است. هر ضعیف فکر کردن عنصر می تواند آن را بی ارزش داد و بیداد کن برای استفاده و subpar پیاده سازی آخرین چیزی که شما می خواهید به نگرانی در مورد در وسط شام دبستان.

به اطمینان حاصل شود که شما باید ابزار مناسب برای طبخ مانند یک حرفه ای ما سرپرستی یک لیست از بالا به ما چهار نمونه های مورد علاقه در دسترس در آمازون است.

1. NAYAHOSE چوب ساج ظروف آشپزخانه مجموعه

آن لطمه می زند و به ندرت به بیش از حد بسیاری از یک چیز خوب و سرپرستی این ظروف مجموعه ای اثبات شده است. حک شده از غنی چوب ساج و چوب جنگلی و هر قطعه ورزش خوش تیپ تیره به پایان است و کاملا امن برای استفاده حتی در ظریف غیر چوب وسایل آشپزی. این مجموعه همراه با دو نوع مختلف از خوردگی و دو قاشق که یکی از آنها دارای سوراخ برای زهکشی. هر چند آنها می تواند به راحتی ایستاده بود تا در یک قوطی یا قرار داده شده در یک کشو از کاردک برای تکان دادن همراه با سوراخ در هر پایان پس از آنها نیز قطع اگر شما ترجیح می دهید برای قرار دادن ظروف خود را بر روی صفحه نمایش. برای اطمینان از این ماندن در شرایط بالا برای تا زمانی که ممکن است با نام تجاری توصیه می کند شستن آنها را با دست.

NAYAHOSE Teak Kitchen Utensils Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $25.99

2. Eddington زیتون چوب گسترده کاردک

هنگامی که شما فکر می کنم ایتالیا, شما اغلب فکر می کنم از این کشور غنی سنت با استفاده از روغن زیتون در طبخ آن. اما چوب درخت که خرس که میوه است فقط به عنوان مهم است. صنایع در اروپا از چوب زیتون این کفگیر به زیبایی منحنی شکل با یک تا حدودی باریک سر است که باعث می شود آن را ایده آل برای هم زدن و خراش دادن تا قهوه ای بیت از ته ماهی تابه. آن غنی طبیعی دانه ممکن است در خدمت هر عملی, عملکرد, اما آن را قطعا یو پی اس درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی از این ابزار همه کاره. مانند مدل های دیگر در لیست ما آن را توصیه می شود که شما شستن دست و روغن آن را به طور منظم آن را مطمئن شوید که آن باقی می ماند در بالای فرم.

Eddington Olive Wood Wide Spatula

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $7.99

3. FAAY چوب ساج قاشق چوبی کاردک

بنابراین شما می خواهید یک کفگیر چوبی, اما شما می دانید که شما می خواهید کار با یک کاورنو قابلمه? این فوق العاده طولانی و مدل شما را تحت پوشش. اندازه گیری کامل 18 اینچ در طول آن چوب ساج بدن به اندازه کافی برسد به هم بزنید تا عمیق ترین گلدان بدون ترس از سوختن انگشتان خود را در هر مخلوط متلاطم است دور. بزرگ و دست و پا زدن-مثل سر است به خصوص ماهر در گردش مطالب حتی زمانی که ضخیم و زبر خواهم در مورد دلچسب خورش. نه تنها این قطعه به احتمال زیاد سال گذشته با مراقبت های مناسب اما شما می توانید بقیه آسان دانستن که در آن حک شده بود از پایدار برداشت چوب در تایلند است.

FAAY Teak Wooden Spoon SpatulaFAAY Teak Wooden Spoon Spatula

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $13.99

4. کاملا بامبو زاویه کفگیر

بامبو فراوان است و تجدید پذیر و آسان به رشد می کنند و آن را یکی از مهمترین و سازگار با محیط زیست جنگل در دسترس است. مواد طبیعی استفاده شده برای حک کردن این کفگیر و بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار سبک وزن است. سر خود را به آرامی زاویه دار است که باعث می شود آن را مناسب برای خراش دادن تا هر تاریخ و زمان آخرین بیت از گوشه یک تابه یا ظرف پخت و به همین ترتیب کمک می کند تا با wedging آن را در زیر غذاهای شما به دنبال به تلنگر. بر خلاف هر گزینه دیگر در لیست ما این مدل ندارد به دست شسته و می توان در ماشین ظرفشویی بدون نگرانی. آن را آویزان از قلاب در آشپزخانه خود را با استفاده از ساخته شده است در آن سوراخ بنابراین می توان آن را با افتخار نمایش داده می شود خود را با دیگر علاقه ظروف.

Totally Bamboo Angled Spatula

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $9.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب