سنگ یک افتخار پدر به دختر خود می شود 'جوانترین Signee' در WWE

سنگ/سیمون G Johnson Instagram سیمون الکساندرا, 18 ساله, دختر Dwayne "The Rock" Johnson جوانترین signee در ت

توسط ETELARESANKHABAR در 28 اردیبهشت 1399
the-rock-daughter
سنگ/سیمون G Johnson Instagram

سیمون الکساندرا, 18 ساله, دختر Dwayne "The Rock" Johnson جوانترین signee در تاریخ WWE و کشتی گیر سابق است که سرشار از غرور

دواین "راک" جانسون است undoubtably یکی از موفق ترین alumnae از WWE. پس از پنج سال زندگی حرفه ای طولانی در NFL Johnson امن قرارداد با کشتی حرفه ای سازمان در سال 1996 و حاکم میدان جنگ برای چندین سال تا تبدیل شدن به یک جعبه دفتر ، چه شما ممکن است بدانید این است که قهرمان مبارزه با اجرا در جانسون خانواده به عنوان پدر خود راکی جانسون و پدر بزرگ پیتر Maivia بودند و همچنین کشتی گیران قهرمان. در ماه فوریه, دخترش, Simone شد نسل چهارم کشتی گیر حرفه ای هنگامی که او امضا شده با WWE و در مصاحبه اخیر خود افتخار پاپا بوده بیش از چگونه افتخار او است از او.

در روز جمعه قسمت از The Tonight Show Starring Jimmy Fallonاز راحتی از خانه خود را با او به اشتراک گذاشته هیجان و غرور خود را که دختر بود به پیوستن به در در خانواده ورزش است.

"من می خواهم بگویم تبریک به دختر خود سیمون راه که در حال رفتن به در WWE," فالون آغاز شد.

"او او امضا قرارداد با WWE و شما آن را می دانم ضربات ذهن من" جانسون پاسخ داد. "اول از همه یک افتخار است که من به دنبال در قدم به قدم اما مهم تر از به دنبال در قدم به قدم برای تلفن های موبایل کلیشه اما او در واقع می خواهد به ایجاد و شعله مسیر خود که بسیار مهم است."

او اضافه کرد که او "جوانترین signee در تاریخ شرکت" و مشخص شده است برای پیوستن به WWE از او شروع به آموزش دو سال پیش.

"او 18 در حال حاضر در 16 او مشغول به کار بود او خاموش و بی سر و صدا در زیر رادار در حلقه گرفتن پرتاب در اطراف شما می دانید که تمام برجستگی ها و کبودی است که با نرم افزار کشتی کج" 48 ساله را نشان داد. "اما او آویزان در آن وجود دارد و من بسیار بسیار افتخار از او."

سیمون رسما امضا شده با WWE on Feb. 10 هنگامی که او شروع به آموزش. او نه تنها جوانترین signee به عنوان پدر او نشان داد اما اولین نسل چهارم کشتی گیر.

"این بدان معنی است که جهان را به من," او گفت: در یک بیانیه رسمی. "می دانم که خانواده من چنین شخصی اتصال به کشتی است که واقعا خاص به من و من احساس می کنم ممنون که این فرصت را نه تنها به گریبان است اما به حمل که میراث."

"سیمون جانسون لجام گسیخته شور و رانندگی باور نکردنی به دست آورده است او یک نقطه آرزو آموزشی با ورزشکاران نخبه از سراسر جهان در WWE عملکرد مرکز," WWE معاون اجرایی رئیس جمهور, Paul "Triple H" Levesque توضیح داده شده در این بیانیه است. "نه تنها سیمون در حال حاضر یک فرصت برای پرورش و نمایش شور و شوق خود را برای WWE در عملکرد مرکز, اما او را حمل بر سنت او باور نکردنی خانواده اصل و نسب در حالی که ایجاد خود تاثیر به عنوان WWE برای اولین بار نسل چهارم سوپراستار."

چه kickass خانواده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب