آن را فقط طول می کشد یک فرد به گسترش ویروس و من نمی خواهم آن را به من

سازمان ملل متحد COVID-19 پاسخ/Unsplash بیش از گذشته چند ماه خانواده من بوده و سخت کوش. ما در قرنطینه خانه ب

توسط ETELARESANKHABAR در 27 تیر 1399
one-person-to-spread-1
سازمان ملل متحد COVID-19 پاسخ/Unsplash

بیش از گذشته چند ماه خانواده من بوده و سخت کوش. ما در قرنطینه خانه برای همه آوریل و مه با به معنای واقعی کلمه هیچ ارتباطی جز به داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی.

در ماه ژوئن. پس از اجباری قرنطینه در کشور ما روشن ما شروع به معرفی یک کمی تعامل اجتماعی بازگشت به زندگی ما. ما به ارمغان آورد من در قوانین به مخلوط و ما حتی سریع یک سفر جاده ای به ایوان دیدار با پدر و مادرم زندگی می کنند که پنج ساعت به دور است. ما همچنین در ادامه به پوشیدن ماسک در همه جا و به ندرت در زمان ما بچه ها به اماکن عمومی.

زمان ژوئیه نورد در اطراف ما آغاز شده گاهی اوقات گرفتن بچه ها با ماسک و سطل ضد عفونی کننده دست به مکان هایی مانند فروشگاه بستنی و ما حتی رفت و به یک قرار ملاقات-تنها موزه تور. زندگی احساس مانند آن را تبدیل شدن به یک کمی بیشتر اما ما همچنین می دانستم آن بیش از بنابراین ما نگهبانان تمام شد هنوز هم بسیار بالا است.

زمانی که 4 جولای نورد در اطراف من برادر و خانواده اش تصمیم به رانندگی در سراسر کشور برای بازدید است. ما تا به حال یک دیگر دیده نمی شود پس از کریسمس تا بچه های ما بودند خارش به دیدن عموزاده خود را دوباره. البته برخی از دلهره اما ما می دانستیم که ما تا به حال همه به دنبال همان قرنطینه برنامه ریزی و بنابراین ما احساس امن در ما جمعی فداکاری است.

پدرم تصمیم گرفتند در خانه بمانند اما مادر من با خوشحالی با برچسب همراه با برادر من. همه ما صحبت کردیم به طور مداوم هفته قبل از گرفتن درجه حرارت و مشاوره دستورالعمل هر زمان که بیرون رفتن.

آخر هفته آمد و رفت بدون خیلی از دردسر. ما فقط گیر خانه و رفتن نیست در هر نقطه که درگیر عمومی است. به طور کلی همه چیز به نظر می رسید روشن و در روز یکشنبه ما گفت: ما خداحافظی و احساس انجام شده در برگزاری امن اما فوق العاده لذت بخش 4 به عنوان یک خانواده دوباره.

سپس در روز دوشنبه شوهر من ذکر او نیست احساس خوبی است. من فکر نمی کنم بسیاری از آن چون ما همه خسته از آخر هفته. در عین حال به عنوان روز در هفته علامت خود سرفه نگه داشته شدن بدتر و او در واقع شروع به جسمی نگاه بد. و سپس در نهایت در روز پنج شنبه ما تصمیم گرفت از آن زمان به تماس خود را PCP و به آنها دستور داد او را یک COVID آزمون.

It Only Takes One Person To Spread The Virus, And I Don't Want It To Be Me
کلودیو شوارتس/Unsplash

در ابتدا من خوب بود با او گرفتن آزمون — منظورم این است که ما خیلی خوب بودند. هیچ راهی وجود دارد که او تا به حال COVID درست است ؟ ما در حال انجام همه چیز درست و به دنبال آن قوانین عینک ماسک و نوسان روشن از هر کسی که نبود انجام همان.

در عین حال آن را تنها طول می کشد یک فرد درست است ؟ یک لغزش در یک روز است که می تواند در یک ثانیه است. شما می تواند صرف سال در انزوا و شما فقط تا پایان در محل اشتباه بعدی را به اشتباه فرد و تمام است که quarantining است که برای هیچ چیز.

به عنوان روز انتظار علامت های من, نگرانی شروع به چرخش. من فکر کردم در مورد شوهر من و آنچه در آن به معنای اگر او بیمار بود. من فکر کردم در مورد بچه های من و آنچه که ما انجام خواهد داد اگر آنها بیمار بیش از حد. من فکر کردم در مورد من برادرزاده و خواهرزاده و تمام عقب افتاده آغوش ما رد و بدل شده. و سپس من فکر کردم در مورد من باور نکردنی مامان و بابا و قلب من هم شکسته به یک میلیون قطعه است.

این دو نفر که در حال صرف ماه با درهای خود را محکم به روی عموم بسته شده و نه حتی از ورود به فروشگاه های مواد غذایی. آنها دو نفر که تا به حال 12 نوه های آنها به طور معمول هرگز رفت و یک هفته بدون دیدن اما به نحوی موفق شده بود سه ماه گذشته تنها با FaceTime.

اگر او مثبت, با چه کسی تماس بگیرم ؟ من خواهر ؟ برادر من? یا من مستقیما به پدر و مادرم بنابراین ما می توانید شروع به نظارت بر آنها را از حق دور برای علائم اولیه?

و هنگامی که من چه بگویم ؟ آیا من گریه و عذر خواهی? و یا فقط به آنها بگویید که مستقیما مثل من خواهد بود اگر آن را سرد کنید ؟

هیچ راهی وجود دارد برای من می دانم که شوهر من در گرفتن بیمار است. او صفر علائم قبل از آنها آمد و در حالی که آنها در اینجا. او حتی شروع به احساس بد تا 24 ساعت پس از آنها به سمت چپ. من می دانم که در اعماق آن نبود تقصیر من اما احساس گناه و ترس و ضعف من است.

شما ببینید ما در حال حاضر زندگی در یک جهان که در آن هر کس یک سطح جدید از مسئولیت. ما دیگر باید به فکر تنها خودمان زمانی که ما را در انتخاب ما در تعاملات روزانه. جدید وجود دارد پاسخگویی ما به هر دو خانواده و حتی غریبه کامل است. یک فرد بیمار می تواند به راحتی آلوده کل حزب مردم. من کوچک تعطیلات BBQ بود به معنای واقعی کلمه هیچ بازی برای coronavirus.

وجود دارد بسیار ناشناخته و بسیار ما را کنترل نمی کند. اگر من تا به حال شناخته شده شوهر من به هیچ وجه بیمار من لغو همه برنامه های ما و گفت: آنها را به آمده است. اما این اتفاق نمی افتد و من نمی دانم که او بیمار بود. یک بار آخر هفته آمد و رفت و تمام اقدامات ما انجام شد. هیچ تغییر هر آنچه که اتفاق افتاده است.

من خوشحالم که به گزارش آزمون خود را انجام داد دوباره منفی. در عین حال روند اتحاد چپ من شکسته و حتی بیشتر اشتباه از من بود قبل از. ترس است که ما به طور بالقوه آلوده دیگران به من لرزاند به هسته.

اگر شما یک کار آورده است که این ویروس وحشتناک به ترکیب اجتماعی خود? آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید ؟

من می دانم که من نمی کند و من خیلی خدا را شکر من به ندارد.

بنابراین من خواهش کردن که شما پوشیدن ماسک و شستن دست های خود و جلوگیری از بزرگ احزاب و جمعیت و مسئولیت اجتماعی برای همه ما است. آن را فقط طول می کشد یک فرد به تغییر همه چیز. آن را فقط طول می کشد یک فرد به گسترش ویروس.

من در حال حاضر می دانم که من نمی خواهم برای همیشه بود که یکی — آیا شما ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب