شما هم اکنون می توانید گوش دادن به یک داستان قبل از خواب به عنوان خوانده شده توسط Harry Styles

ایزابل Infantes/بهبهان تصاویر/گتی Harry Styles' داستان خواب را رها جولای 8 از طریق "آرام" برنامه اگر شما ما

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
harry-styles-reading-book
ایزابل Infantes/بهبهان تصاویر/گتی

Harry Styles' داستان خواب را رها جولای 8 از طریق "آرام" برنامه

اگر شما مانند سایر نقاط جهان با داشتن کمی مشکل خواب این روز مراقبه و نرم افزار خواب آرام است که در اینجا برای کمک به. آنها در حال انتشار جدید داستان خواب ابراز شده توسط هیچ یک دیگر از انگلیسی heartthrob Harry Styles.

آرام پرسید و طرفداران آن ساخته شده بیش از کریستال روشن است که آنها بسیار می خواهم به گوش دادن به یک سابق جهت خواننده آرامش آنها را به خواب با یک داستان قبل از خواب. هر چند هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در چه کتاب سبک را انتخاب کرده است اما آیا واقعا مهم است ؟ گوش دادن به هر کسی با یک رویایی لهجه نقاشی شما به یک خواب به نظر می رسد بسیار شگفت آور برای من است. اگر شما نیاز به یک تیزر فقط گوش دادن به صدای آرامش بخش گفت: "سلام من Harry Styles." قلب. ذوب.

آرام مشترک فیلم های اصلی خود را صدای جیر جیر در مورد سبک ها و تصاویر بسیار هیجان زده طرفداران 26 ساله ستاره پاپ, شرح, آن, "چهارشنبه. #DreamWithHarry." در سپتامبر سال 2018 آرام پرسید پیروان خود را به بازتوییت "اگر شما رویای @Harry_Styles خواندن یک داستان برای @آرام است." آنها همچنین به یک اشاره کوچک از پروژه چهار شنبه tweeting هندوانه emoji, با سر اشاره کردن به سبک " آهنگ "قند هندوانه."

این اولین بار نیست خواب برنامه ارائه شده تا خواب داستان های ابراز شده توسط برخی از مردم بسیار مشهور. Matthew McConaughey روایت یک داستان به نام "تعجب" نوشته شده توسط Chris Advansun دادن به طرفداران 35 از با شکوه ترین دقیقه از روز خود را.

این شرکت همچنین ایجاد یک صفحه از منابع با رایگان حضور ذهن ابزار و با توجه به دولت از سال 2020 و تاثیر آن بر سلامت روان ما است که برای تلفن های موبایل بسیار مفید است. این همچنین شامل مواد برای کودکان و نوجوانان مانند موسیقی خواب داستان برای کمک به آنها آرامش خود را حفظ و این هر دو رایگان هستند و می توان به طور مستقیم از صفحه خود را.

سبک داستان قطره در جولای 8 در نرم افزار ارائه می دهد که هفت روز تست رایگان و هزینه 70 دلار در هر سال برای عضویت در حق بیمه.

مردم بسیار در اینجا برای اخبار که سبک پیوستن به آرامش رتبه:در این مرحله آرام است که به عنوان نزدیک به عنوان کسی رفتن برای رسیدن به سبک. در ماه ژوئن اعلام کرد که او تغییر زمان آمریکای شمالی را "عشق" تور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع در اوت. 14, 2021, در, Tacoma, Washington.

اگر این کافی نیست برای شما سبک و سابق خود را در یک جهت bandmates Niall Horan, لیام پین, لویی تاملینسون و Zayn Malik باید قابل شنیدن نسخه کتاب صوتی از خود را در 2014 زندگینامه "ما که هستیم" بنابراین شما می توانید آرامش خود را در دو روش.

با تشکر از شما, آرام, برای ساخت 2020 فقط کمی روشن تر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب