هر کس دیگری احساس وجود دارد که یک میلیون بار از لباس های شسته شده, بی پایان, ظروف و همیشه یک ظرف غذا در طول مستند? Nacia والش, مامان 4 تصمیم به خواندن در مورد مبارزات خود را در طول Coronavirus انزوا با این تقلید مسخره امیز خنده دار از DJ Khaled به “All I do is Win”. Nacia لباس پوشیدن و در یک onesie در این ویدئو اصلاحی متن ترانه ما همه احساس دیده می شود در نسخه تحت عنوان “همه من پاک است.”

مامان ترسناک به صحبت کرد والش که گفت: “من به طور مداوم ماهیهای خط بین ماری کوندو حسادت و نه فقط داشتن خانه من مانند یک آشغال آتش است.” والش ارائه می دهد که این آهنگ در همبستگی با محاصره پدر و مادر در همه جا نوشت: این ترانه با شوهرش. خواننده ثبت شد توسط پسر ارشد او تایلر و بچه های جوان Bryson 14 و Anica سن 5 کمک کرد با شلیک کنید.

والش می گوید خانواده اش را دوست دارد و اغلب به نبرد بیش از آنچه که آهنگ را انتخاب کنید. “اگر آن را به دختر من آن را همیشه خواهد بود یک دیزنی پیگیری در حالی که پسران را برای هر چیزی در INFINITE. رقص در حالی که تمیز کردن همچنین می توانید آن را احساس مثل شما صرف نیست ابدیت مطابق با جوراب” به او گفت: مامان ترسناک.

Nacia که بیشتر با این نسخهها کار از خانه است مدرسه در منزل خانواده او از ماه سپتامبر و پس از آن کمتر از یک شوک ناگهانی زمانی که مدارس بسته با توجه به کوروناویروس. اما او می گوید: “آنها را از دست ندهید دوستان خود را دیوانه می خواهم. قادر به برنامه بازی, تاریخ, تمرین یا بازی شده است خشنترین بخشی برای اطمینان حاصل کنید.”

تلاش برای مثبت ماندن در طول Coronavirus بحران والش ، “طنز و موسیقی در پزشکی برای روح ما است. نوشتن این آهنگ به من اجازه به کانال کمی از اضطراب و ترس و غم و اندوه به چیزی سبک و احمقانه است. آن را واقعا سرگرم کننده خانواده حواس پرتی از همه دیوانه در جهان اتفاق می افتد.” قلب او می رود به بسیاری از جامعه خود شده اند که نهفته COVID-19 است اما خدا را شکر بسیاری از آنها در جاده به بازیابی. حفظ رقص Nacia! شما می توانید به دنبال Nacia والش در یوتیوب. https://www.youtube.com/user/readytopopdance

اقامت متصل به مامان ترسناک:

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im