5 راه طبیعی برای سهولت نوجوان خود را به بهداشت مناسب

نوجوان به دنبال آینه های بازرسی خود را وجود دارد می آید یک بار در هر مادر زندگی زمانی که او باید با واقعیت

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
Teenager looking into mirror
نوجوان به دنبال آینه های بازرسی خود را

وجود دارد می آید یک بار در هر مادر زندگی زمانی که او باید با واقعیت روبرو است. این مشک بوی عرق, کثیف حقایق است که او نوجوان, خوب, داند. سلام این تقصیر آنها نیست (#هورمون) اما چیزی که باید انجام شود در مورد آن و یا شما صرف ثروت کوچک در شمع های معطر و هوا فرشنرس.

وقتی که آن زمان به صحبت کردن با نوجوان خود در مورد ارتقای بهداشت عادات وجود دارد یک راه بهتر برای انجام آن است. طبیعی وجود دارد موارد که کار واقعا خوب برای نوجوانان stinkiness بدون معرفی مواد شیمیایی خشن, رایحه و unpronounceable مواد تشکیل دهنده. چرا که حتی اگر آنها نمی, نوزادان, دیگر, مامان و هنوز هم مراقبت در مورد آنچه که بچه های خود را در حال قرار دادن بر روی پوست خود درست است ؟

اگر خود را (یک بار) یک کمی نیست بچه اما هنوز یک بزرگم, آنها احتمالا مدیریت خود را از بهداشت و یا گرفتن وجود دارد. در اینجا برخی از تسکین دهنده, آرام, انتخاب soothingly و به آرامی اضافه کردن به خود کابینت دستشویی.

پای بد بو اسپری

یکی از اولین راه هر کس در خانواده شروع می شود به اطلاع کسی در خانه است که در حال تغییر است فانک است که می آید از کفش. شاید آنها پوشیده نیست و آنها را با جوراب. یا شاید آنها "بازیافت" جوراب خود را بدون سفر به واشر. اما که بوی ... oof! این بد است. آن را بسیار بد است.

شما می توانید ساده پا اسپری با اضافه کردن 3 یا 4 قطره از روغن درخت چای به 2 اونس از ایزوپروپیل الکل و یا اگر شما می خواهید بدون عطر بسیار ارزان ودکا. لرزش آن را در هر یک از فلز یا شیشه ای تیره بطری اسپری و voila! یک راه حل طبیعی بچه خود را می توانید اسپری در کفش خود را و یا به طور مستقیم بر روی پای او. و کمک به کفش پستو در همه جا.

Zit آرامتر

هنگامی که شما فکر می کنم آسپرین, شما احتمالا نمی فکر می کنم از آن به عنوان یک درمان موضعی. اما علاوه بر خاصیت ضد درد از آسپرین همچنین شامل چیزی به نام اسید استیل سالیسیک که پسر عموی نزدیک از اسید سالیسیلیک موجود در بسیاری از ضد آکنه داروها. آن را کاهش تورم و خارش همراه با التهاب های پوستی مانند آکنه روزاسه و — بله — خوب اجرا از آسیاب zits. له کردن یک آسپرین و اضافه کردن فقط به اندازه کافی آب به شکل خمیر. کهنه را نم زدن آن بر روی منطقه آسیب دیده و ترک به مدت یک شب. صبح بچه خود را خواهد احساس کمی بهتر در مورد همه چیز. بحران جلوگیری کرد!

عاج وزش دئودورانت

مهم نیست که چگونه آنها را دریافت کنید, مهم نیست چقدر بزرگ و مهم نیست که چقدر بد بو, بچه خود را همیشه خواهد بود نوزاد خود را. و درست مثل زمانی که آنها در حال نوزادان و شما نمی خواهید هر چیزی سخت و یا ساینده لمس که دوست داشتنی پوست. بنابراین هنگامی که کودک شما آماده است برای پیشبرد به پوشیدن دئودورانت به طور منظم شما را در مورد آنچه در آن است. برخی از مواد تشکیل دهنده در صورت تجاری در دسترس اسپری هستند...عالی نیست. اما عاج وزش دئودورانت دارای تمام خانواده خود را تحت پوشش. خود فرمول طبیعی ساخته شده است و بدون آلومینیوم, جوش شیرین parabens & فتالات به علاوه توسط متخصص پوست آزمایش شده است. همچنین با استفاده از به طور طبیعی مشتق شده مرده نمک دریا برای کنترل بدن خود را pH طبیعی و مبارزه با بو. و آن طول می کشد یک 24 ساعت کامل است که خوب پس بچه نمی شناخته شده برای خود را بزرگ دوش گرفتن عادات.

آب مقدار زیادی از آن

ماندن هیدراته نیست فقط خوب است برای سلامتی ما آن را بخش مهمی از ما بهداشت است. و زمانی که بچه خود را کم آبی است, آن را سخت تر برای پوست خود را به خلاص شدن از ناخالصی است که باعث breakouts. بسیاری از نوجوانان نمی به اندازه کافی آب بنوشید هر روز. پس از آن یک ایده خوب به واقع صحبت کردن با آنها در مورد همه مغز و بدن مزایای خوب H2O.

شامپو خشک

درست مانند بزرگسالان و کودکان و نوجوانان در حال رفتن به آدمهایی که "یکی از آن روزها بود." شما می دانید آنهایی که. آن روز هنگامی که ما با تکیه بر یک بسیار مختصر نظافت منظم است که در واقع متشکل از دئودورانت و خشک شامپو. اما بسیاری از خشک شامپو حاوی مواد ترسناک. و می توان آنها را کاملا گران است. بنابراین اجازه دهید نوجوان خود را خود را با خالص و طبیعی (و ارزان!) آرد ذرت و پودر کاکائو.

مهم نیست که چگونه آنها را دریافت کنید, آنها هنوز هم ما بچه ها. مطمئن شوید که آنها یادگیری اصول اولیه چگونه به مراقبت از خود و بدن خود را. درست مثل زمانی که آنها کمی بودند که می توانید آنها را تمیز و تازه بدون دسته از مواد افزودنی شیمیایی. و آن را فقط بهتر است برای سلامت خود. بهداشت مناسب ضروری مهارت های اجتماعی از آنجا که پاک کردن و بو های خوب باعث می شود آنها را بسیار لذت بخش تر به اطراف است.

رایگان رنگ و سنگین, عطر عاج جشن بیش از 140 سال از آوردن ساده و تمیز برای خانواده ها در همه جا. عاج محصولات جدید طراحی شده به طور ملایم بر روی پوست با استفاده از خالص و هدفمند مواد تشکیل دهنده برای نسل های. بازدید Ivory.com برای کسب اطلاعات بیشتر.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن