این است چگونه اپل و گوگل COVID-19 تماس با ردیابی کار خواهد کرد

بیش از آخر هفته اپل و گوگل اعلام کرد که آنها را به همکاری با یکدیگر برای توسعه تماس با ردیابی امکانات به iOS و اندروید. در حال حاضر در یک سری جدید از عکس های آنها نشان میدهد که چگونه این ویژگی کار می کنند و چگونه آن را نیز نیاز به رضایت کاربر به منظور حفاظت بهتر از حریم خصوصی خود را.

تبلیغات

برای کسانی که نا آشنا تماس, ردیابی فرایند که در آن مقامات بهداشت و درمان تلاش برای ردیابی افرادی که در تماس با فرد دیگری که ممکن است یک بیماری عفونی. در این مورد از آن خواهد بود که COVID-19 ویروس. در تصاویری آن را نشان می دهد که چگونه آن را متکی بر بلوتوث برای انتقال اطلاعات از یک دستگاه به دستگاه دیگر.

هنگامی که یک فرد را تایید می کند با یک دکتر است که آنها عفونت این نرم افزار را بخواهید رضایت خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است. یک بار اجازه داده شده است, آن را هشدار به کاربران دیگر که در تماس با آن شخص که آنها نیز می تواند آلوده و که آنها باید به دنبال درمان و یا خود قرنطینه برای هم بودن.

با توجه به اینکه چگونه سریع COVID-19 ویروس در حال گسترش است دولت ها در سراسر جهان درخواست مردم برای ماندن در خانه برای کار و مطالعه است. در حالی که این یک درمان آن کمک خواهد کرد که به کاهش بار بر روی سیستم بهداشت و درمان. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمانی برای COVID-19 ویروس, اما گزارش های اخیر از این که نشان داده است که وجود دارد حدود 70 واکسن در حال حاضر در حال توسعه است.

در زمینه اپل >عمومی >پزشکی. بیشتر بخوانید درباره برنامه های Coronavirus Covid-19, گوگل, سلامت و حفظ حریم خصوصی. منبع: appleinsider

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر