سابق HS بازیکن فوتبال غواصی و شکار کودک پرتاب از ساختمان در حال سوختن

واشنگتن پست فیلیپ شاهد نجات زندگی کودک است اما متاسفانه مادرش هم زنده آتش در توقف قلب ویدئو 28 ساله فیلیپ ج

توسط ETELARESANKHABAR در 21 تیر 1399
man-catches-kid-fire
واشنگتن پست

فیلیپ شاهد نجات زندگی کودک است اما متاسفانه مادرش هم زنده آتش

در توقف قلب ویدئو 28 ساله فیلیپ جاهای خالی دیده می شود در عمل با تقسیم دوم دقت به نجات زندگی یک کودک نو پا بود که پرتاب از ساختمان در حال سوختن. بعد از دیدن سوختن آپارتمان ساختمان شاهد کبوتر to catch a 3-year-old boy — و به پایان رسید تا صرفه جویی در زندگی خود.

او می گوید واشنگتن پست او شنیده اغتشاش در ساختمان آپارتمان در شهر فینیکس و او زد بیرون و نگاه کردن به دیدن یک زن فریاد از او سوم-طبقه بالکن نگه داشتن فرزند خود را در میان شعله های آتش. هشدار: این ویدئو گرفته شده در تلفن همراه توسط اطرافیان است بسیار سخت به تماشای حتی اگر کودک — خوشبختانه — زنده می ماند.

"مردم شروع به فریاد برای به پرتاب خود بچه های" شاهد بازنشسته دریایی ایالات متحده و سابق, کالج, بازیکن فوتبال گفت. مادر کاهش یافته و پسر او بیش از نرده و به عنوان او را دیدم کودک سقوط او کبوتر رو به جلو با اسلحه خود را دراز.

"من بلافاصله تونل چشم انداز نوزاد و به نحوی موفق به گرفتن او را" شاهد گفت.

پس از پسر بود با خیال راحت در بانک اسلحه وی و برخی از همسایگان پیچیده او را در پتو و سعی کردم او را آرام تا زمانی که آمبولانس رسید. شاهد اعتبارات وقت خود را در نیروی دریایی و آموزش های ورزشی با غریزه برای نجات کودک. یک دریایی تدریس او را به "همیشه در آماده باش نه راضی بود و به نظم و انضباط" او می گوید این پست.

در سوزاندن آپارتمان که شناخته شده است به عنوان راشل بلند زد به آتش به او 8 سال پس از انداختن پسرش از او بالکن. یکی دیگر از اطرافیان D ' Artagnan الکساندر شنیده کودکان وجود دارد به دام افتاده در داخل آپارتمان و زد تا سه پرواز از پله ها به صرفه جویی در این 8 سال زندگی.

"من شنیده ام کسی برای کمک به من در بر داشت در کف و انجام او خارج" الکساندر می گوید این پست. او موفق به فرار از آتش با تنها چند جزئی می سوزد. "همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد" او گفت:. "من نمی باید به فکر می کنم من فقط لگد به عمل و من در رفت."

تصویری از جاهای خالی رفته ویروسی در توییتر با مردم در سراسر جهان با اذعان به او شجاعت خود را و رفلکس های سریع.

غم مادر خود را ندارد آن را از آتش زنده است. یک GoFundMe راه اندازی شد برای خانواده شوهر و فرزندان است که هنوز هم در بیمارستان بستری را نصب صورتحساب های پزشکی و نیاز به یک مکان برای زندگی همراه با لباس و دیگر ملزومات روزانه.

شاهد و الکساندر با تشکیل یک باند پس از جولای 3rd, آتش با در نظر گرفتن اقدامات قهرمانانه برای نجات کودکان شده اند در غیر این صورت به دام افتاده در داخل و یا آسیب از سقوط. آنها می گویند که آنها در تماس با پدر بچه کوری طولانی است که طبعا فوق العاده غم زده اما خدا را شکر به آنها برای صرفه جویی در کودکان خود را.

"صرفه جویی در مصرف این فرزند من را تغییر کل دیدگاه" شاهد گفت. "این به من فهماند که زندگی کوتاه است و چگونه ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر و درمان مردم بهتر است."

هر چند هر دو مردان سزاوار همه اعتبار در جهان برای خود سرعت عمل شجاعت آنها هر دو معتقدند بچه را باید به رسمیت شناخته شود اولین و مهمترین. آخرین عمل در حالی که زنده بر روی زمین بود را امتحان کنید و او را نجات کودکان. شاهد تماس او را "قهرمان واقعی" و در واقع او است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن