درخواست ترسناک مامان: خانواده من 'چرت زدن-خجالت زده' من در مورد کودک نو پا من را دقیق برنامه خواب

مامان ترسناک و Carlina Teteris/گتی بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399
ask-scary-mommy-nap-shame
مامان ترسناک و Carlina Teteris/گتی

بپرسید مامان ترسناک ترسناک است مامان جدید مشاوره ستون که در آن تیم ما از "کارشناسان" پاسخ تمام سوالات شما در مورد زندگی, عشق, تصویر بدن و دوستان و پدر و مادر و هر چیز دیگری که شما گیج کننده.

در این هفته... چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما کل خانواده فقط دریافت نمی کند که بچه خود را در برنامه خواب است غیر قابل مذاکره? چگونه شما را به آنها را درک کنند که شما بیش از حد سخت? باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز مامان ترسناک,

من 18 ماهه است که بسیار قابل پیش بینی نیست-واقعا-مذاکره خواب روم. این شامل یک بعد از ظهر چرت و 7:30 بعد از ظهر خواب. آن شده است به خوبی برای ما در حدود شش ماه, و او را شاد و سالم و پر رونق است. او می خوابد از 1 تا 3:30 بعد از ظهر هر روز (یا چند ساعت) و خواب برای حدود 12 ساعت مستقیم در شب (!!!). مشکل (و من می دانم که چقدر احمق است که برای تلفن های موبایل با توجه به این واقعیت است که بسیاری از والدین را بکشند به یک بچه در خواب مانند این) است که اعضای خانواده ما در مجموع به عنوان*چاله ها در مورد آن. آنها مجسمه نیم تنه توپ من هر زمان که من رد یک دعوت برای یک بعد از ظهر با هم و یا نجات از یک پیک نیک خانوادگی اولیه برای قرار دادن بچه من به رختخواب. این چیزی است که او نیاز به خواب و معمول و یا او را در مجموع خرس و سپس هر دو روز ما در حال از بین برد. چگونه می توانم متقاعد کردن خانواده من است که من به عنوان یک روانی مادر در مورد برنامه خواب?

"اگر شما می خواهید او را به او را از دست چرت و سپس شما را به عنوان سرپرست در طول بحران شهرستان." وجود ندارد که پوشش آن ؟

اول از همه تبریک شناخت کودک خود و در پاسخ به نیازهای خود را به خوبی. روال بسیار آسان است برای ایجاد و یا حمایت اما در اکثر موارد آنها لازم برای سلامت و بقای خانواده است. هرگز عذر خواهی برای چسبیدن به آنچه که شما و بچه های خود را نیاز.

خواب است که چگونه آنهایی که کمی ما انجام بسیاری از آنها در حال رشد و توسعه است. این ترمیمی, لازم, و آنها را نگه می دارد هشدار متمرکز و خوشحال است. این نوع به من خیره کننده است که هر کسی که بی اعتبار کردن یک کودک باید برای خواب! چه آنها فکر می کنم او باید انجام دهند چیست ؟ او باید هرس چمن در هوای گرگ و میش به جای ؟ تغذیه جوجه ها در سپیده دم? در حال اجرا بعد از ظهر ماموریت ؟ Sheesh. ما صرف زمان زیادی را در مجموع به عنوان پدر و مادر و مراقبان از جان گذشته برای نوزادان و کودکان نوپا به خواب خوب — چرا بر روی زمین کسی sh*t بر روی یک مادر است که او را sh*t با هم در مورد خواب برنامه?

در صورت تمایل به قول یا به طور مستقیم نقل قول پاراگراف قبلی این دفعه عمه مریم و یا پاپ-پاپ جیم رد نیازهای فرزند شما است. به عنوان مادر یک دختر چهار ساله و یک نوزاد خودم من اعتقاد راسخ دارم که اگر کسی در بچه های من در زندگی می خواهد به صرف معنی دار زمان با آنها می توانید آن را بر ما برنامه و ما زمان است. حداقل زمانی که آنها کوچک.

همانطور که برای داشتن به قید وثیقه از اوایل تجمعات خانواده, خوب,, شخصا, من نمی تواند فکر می کنم بهتر دلیل. گاهی اوقات آن را بمکد به مجبور به ترک سرگرم کننده جشن قبل از خورشید پایین می رود و گاهی اوقات آن را بزرگترین برکت تا کنون. اگر کسی آن را دوست ندارد من گفت: — آنها می توانند بیش نو پا و وظایف را برای شما. و یا آنها می توانند خوب, تازه, تکه از جهنم خفه شو با چلپ چلوپ از هیچ یک از خواسته شما.

نگه دارید تا کار خوب. بچه خود را, تصمیمات خود را.

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب