این استرالیایی لباس مردانه برند به ارمغان می آورد خیاطی, دقت, سرد, لباس های گاه به گاه

فهرست استرالیا هدیه به دنیای مردانه است نه یک مدت طولانی پس از آن همیشه جالب است که یک نام تجاری از تولید برخی از وزوز در میان کسانی که در گاهی اوقات پر افاده در رابطه با سبک های اروپایی و آمریکایی. Informale یکی از این نام تجاری. Menswear جانباز استیو کالدر نسبتا جدید RTW خط (راه اندازی در سال 2018) ساخته شده است تا از مرتب کردن بر اساس از قطعات است که مناسب خواهد بود و حق را به هر گرم-آب و کمد لباس: کتانی, شلوار, Gurkha, کوتاه, تی شرت. اما آنچه در مجموعه های تجاری را از هم جدا بدهی آن را مدیون به رسمی تر, خیاطی, مرجع کلدر صریح و روشن می سازد که او معرفی نام تجاری به عنوان “طراحی شده گاه به گاه است.”

قبل از راه اندازی این برچسب کلدر کار کرده و گوچی و Zegna قبل از راه اندازی کلدر Sartoria در ملبورن در سال 2016 خود را با نام تجاری ساخته شده به اندازه خیاط. “Informale نیست یک جهش بزرگ به دور از آنچه که من انجام شده بود در کالدر Sartoria,” او می گوید. “در کنار ساخته شده به اندازه مناسب و پیراهن من واردات بسیار کمی از لباس های گاه به گاه از اسکاتلند و ژاپن و ایتالیا و کره جنوبی و هنگ کنگ است. بیشتر از آنچه که من می آید از خود من سلیقه شخصی و درایو من به چیزی منحصر به فرد است. من فکر نمی کنم عشق من برای نرم ناپلی دست دوز خیاطی به پایان خواهد رسید: در واقع من هنوز هم برخی از لباس و پیراهن در کنار دوستان و مشتریان خوب است.”

“ایده اولیه برای Informale بود به سادگی به یک جفت شلوار محلی اضافه کردن به مخلوط خیاطی و casualwear که ما در حال حاضر در کالدر Sartoria. معلوم شد بسیار سخت تر برای پیدا کردن یک مناسب و معقول كننده از ما انتظار می رود,” او می گوید. “ما در نهایت در بر داشت یک کارخانه کوچک اجرا و متعلق به یک نسل دوم خانواده از مهاجران ایتالیایی. با عشق ما به ایتالیا و میراث خانوادگی همسرم Jordana و من همراه با آنها را بلافاصله و آنها واقعا پس از نگاه ما به عنوان یک برچسب کوچک.”

تحسین برای Informale یک ظاهر طراحی ساختمان شده است: آن را ذخیره در یک pop-up shop در Savile Row اجرا شده توسط دائمی سبک موسس و Robb Report نویسندگان سیمون Crompton, به عنوان مثال. و کالدر رسیدن به رشد است: آمریکایی, استرالیایی, فرانسوی و سوئدی عضویت استرالیا در ساخت بخش عمده ای از مشتریان خود. با تشکر Instagram: “ما باید مشتریان در بسیاری از کشورهای مختلف برخی به طوری مبهم من هنوز هم می تواند آن را باور نمی,” او می گوید. کالدر حساب که در آن او مدل خود را طراحی کرده است فقط بیش از 44,000 پیروان; Informale حساب اتحاد شمال 27,000.

Informale's T005 Trousers

Informale را کتانی T005 آستین چین و چروک مثل همه کتانی می کند, اما پارچه را وزن معنی است که آنها را نگه دارید خود را در چین. حداکثر KRUSE

شیفته طرح های خود را و داستان پشت من مشتاق به سعی کنید چند قطعه. کالدر پیشنهاد یک جفت طناب کشی کتانی شلوار و تی شرت و overshirt در نیروی دریایی بریتانیا moleskin به عنوان موارد که نشان دهنده نام تجاری. لباس های بسیار خوبی با هم قرار داده بود که آشکار حق خارج از جعبه. این T005 شلوار برش از وزن خوب کتانی (280 گرم) که از قضا—با توجه به نام تجاری—آن را می دهد یک کمی بیشتر بدن کمتر رسمی سبک. طراحی با چهار بیرون رو pleats و شسته و رفته مخروطی است که بسیار عالی است. این طناب کشی باعث می شود آنها را بسیار راحت: این خواهد شد بسیاری از لباس در طول تابستان که آیا ما هنوز در حال قفل کردن در خانه و یا رومینگ رایگان در وحشی. و در حالی که آنها چین و چروک مثل همه کتانی می کند, چین باقی می ماند تیز برای طولانی تر از شما می خواهم تصور کنید (به دلیل وزن) و آنها را نگاه بزرگ با یک تی شرت یا پلو و یک کتانی overshirt در بالا. بسیار توصیه می شود به خصوص در پوشیدنی خاکی colorway.

Informale T-Shirt

کالدر طراحی یک تی شرت با یک بالاتر یقه زمانی که او نمی تواند پیدا کردن یکی که نگاه مناسب تیز زیر کت. Informale

این تی شرت که بر اساس سبک های پرنعمت از 1950s به ’70s برش با کمی گردن بالاتر از شما ممکن است مورد استفاده برای: یک ایده به دنیا آمد هنگامی که کالدر نمی تواند پیدا کردن آنچه که او در نظر گرفته شده مناسب کامل. “من چگونه خوشحال که خود را necklines نشسته زیر کت و چگونه پارچه آویخته در بدن,” او می گوید. “من عاشق ارجاع فهرست طرح های من در ارتش مازاد تی شرت از اواسط قرن 20th. یقه نشسته پاک در بدن و طول است فقط به اندازه کافی بلند به راحتی پهلو یا ترک untucked بدون حلق آویز بیش از حد کم است.”

آن را در یک قابل توجهی وزن متوسط پنبه شسته و به خوبی با رنگ محو شدن است. جالب سبکی نقطه آن کمی دراز شانه خط که شما می خواهم اگر شما شانه های پهن.

Informale WS50 Workers Shirt

طرفداران shacket خواهد قدر این سه فصل لایه برش از آبی moleskin که بهتر خواهد شد و با سن و سایش. Informale

در حالی که من بسیار گرفته شده توسط هر دو از بالا, ستاره نمونه من سعی کردم چیزی بود که کالدر تماس WS50 کارگران پیراهن. آن الهام بخش او می گوید: یک کارگر کارخانه پیراهن از ’50s و اگر شما از طرفداران از ‘shackets’ و overshirts شده اند که یکی از ویژگی های casualwear بیش از چند سال گذشته شما در خانه خود را با این. دو جیب قفسه سینه و یقه میآید که به سادگی در حال طراحی با کیفیت لمس اما آنچه واقعا متمایز این نرم inky moleskin که من می توانید تصور کنید که در حال توسعه یک زیبایی فرسوده و زنگار در طول زمان است. آن را بینهایت راحت و ایده آل سه فصل لایه. انجام این دو وظیفه بیش از یک دکمه به پایین و کراوات در دفتر و همچنین پرتاب بیش از یک تی شرت سفید و شلوار جین در خانه. توجه داشته باشید در اندازه; Steve حرارت متوسط اما که بود برام: خوب اگر این بود که ناتمام مانده اما به عنوان من می خواستم گزینه من به اندازه ، من می خواهم پیشنهاد زیر کت و شلوار.

Informale Jungle Jacket

Informale امضا پوشاک, جنگل, ژاکت می پردازد ادای احترام به نظامی-موضوع گالری عکسهای فتوشاپی از دهه گذشته است. Informale

اگر شما به دنبال کالدر در IG شما به زودی متوجه امضای خود را مورد جنگل ژاکت. در جایی بین زمینه کت و صفری قنتد, ژاکت, آن هم بر اساس یک طراحی این زمان 2 الگوی جنگ ویتنام, جنگل, ژاکت ساخته شده برای ارتش ایالات متحده. این Informale نسخه حفظ فراوانی از جیب است اما به اندازه کافی بلند و هوشمند به اندازه کافی برای پوشش یک ژاکت کت و شلوار باید آن نیاز به.

“ساخته شده در ملبورن” در قلب چه کالدر است ساختمان با Informale و او را به انجام خود را کمی در طول بیماری همه گیر. “در این لحظه من در حال کار با کارخانه ما در برخی از پنبه قابل شستشو ماسک با استفاده از پارچه offcuts به نگه داشتن خود را, سورس, مشغول,” او می گوید. اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به آمده پس از خدمات عادی از سر گرفته است: “یک جفت از حماسه زمستان جامه فلانل یا پشمی آستین برخی از” علاقه مندان سطح selvedge شلوار جین و یک پیراهن گاه به گاه با ما ناپلی shirtmaker” در میان برجسته او را مشتاق به در مقابل مشتریان خود را. ما در انتظار تحولات با بهره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im