موز, نوار مجرای و بارهای از جاه طلبی: چگونه Maurizio Cattelan شد هنر جهان مبارک کسیکه شوخی زننده کند

برای همه سر و صدا ساخته شده بیش از این رشد نمایی از هنر معاصر جهان—نمایشگاه ها و دوسالانه ظاهر در سراسر جهان م

توسط ETELARESANKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

برای همه سر و صدا ساخته شده بیش از این رشد نمایی از هنر معاصر جهان—نمایشگاه ها و دوسالانه ظاهر در سراسر جهان مانند لرزش Shacks کارشناسان امور مالی تعریف هنر "دارایی کلاس" ساعت-صف های طولانی برای Yayoi Kusama را روانگردان "بی نهایت آینه اتاق" و دیگر تجربی, Instagram شایسته پدیده—لاشی چند قرن 21 هنرمندان موفق به نفوذ جریان اصلی فرهنگ است. مطمئن pseudonymous Banksy عناوین ساخته شده زمانی که او تقلب در یک قاب عکس به تکه تکه یکی از نقاشی های او پس از سقوط چکش در سياست هر چند پوشش رسانه ای با تمرکز بر تخریب گران شی—و بالقوه آن افزایش در ارزش به عنوان یک نتیجه. و مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد بود lampooned در جنسیت و شهر برای او 12-بعد از روی لئامت دادن زندگی بر روی صفحه نمایش در شان کلی گالری مانند یک حیوان در باغ وحش, اما بسیاری از طرفداران از تلویزیون نشان می دهد احتمالا فرض مرز-هل دادن عملکرد اختراع شد در این نویسندگان ، پس از آن او خیره مسابقات در موزه هنر مدرن منجر به رقص با Jay-Z, پیشانی, لمس کردن, در ویدئو برای "پیکاسو کودک" اما دوباره به رسمیت شناختن شد دامنه خودی تنها. خارج از دنیای هنر بنکسی را شیرین و آبراموویچ به اپرا تبدیل شد مشهور زیر واجد شرایط صرفا به عنوان Warholian 15 دقیقه از شهرت.

این گذشته دسامبر, اما, Maurizio Cattelan نه تنها پیوست صفوف نام خانواده زمانی که آخرین قطعه به نظر می رسد در Art Basel Miami Beach, اما وجود دارد به زور از آثار هنری خود را. ظالمانه تحریک آمیز خنده دار و خشم القا آن مجبور راه خود را در زیر پوست مردم. این قطعه شامل چیزی بیش از یک موز زرد چسبیده به دیوار با یک نوار نقره ای نوار مجرای. که در آن بود. Slyly عنوان گذاری کار کمدین, Cattelan اجازه دهید هر کس در شوخی جرقه احساس در رسانه های اجتماعی از نفس افتاده پوشش در مطبوعات ملی و به اندازه کافی wringing دست در میان منتقدان هنر به سوخت دکترا پایان نامه برای دهه های آینده است. آن را درخشان ارسال تا از هنر به عنوان کالا و گوسفند مانند sycophants? یا خالی حتی بدبینانه تهوع?

روز بعد خود توصیف عملکرد هنرمند پوست کنده و خوردن موز با شکوفا در مقابل حیرت زده تماشاچیان, دوبله مصرف گرسنه هنرمند—و سپس در یک کنفرانس مطبوعاتی شیر در هر ثانیه از ویروسی infamy. (به جز نشست مطبوعاتی کمی مصرف آثار هنری خرس مقایسه با رابرت روشنبرگ مشهور erasure از د Kooning نقشه هر چند یکی از Cattelan را gallerists Emmanuel Perrotin, انتخاب های مختلف هنری-تاریخی قیاس: این مردان متعدد که آرامش خود را در دوشان را ادرار, چشمه.) در نهایت جمعیت صف به ضربه محکم و ناگهانی عکس های سلفی با میوه-پایه اصلی (گالری حال تعویض در دست) ضروری حذف این قطعه است. البته Cattelan—و Perrotin—آخرین خنده بود فروش این نسخه از سه نفر به شش رقمی است. بالا-پتاسیم دیواری به راحتی تبدیل شد بیشتر صحبت در مورد آثار هنری از سال است.

Maurizio Cattelan

Maurizio Cattelan عکس در نیویورک عکس های کریس باک

Cattelan, 59, هیچ غریبه ای به جنجال—و یا به یک نام تجاری بازیگوش طنز هر دو در هنر خود عمل و ذاتی خود را مبهم شخصیت. او آثار مفصل teeters uneasily بین واقعیت و داستان از جمله واقعی مجسمه های مستعد پاپ ژان پل دوم قطع توسط یک شهاب سنگ; یک اسب با آن سر فرو برد از طریق یک دیوار و تاریک ترین از همه دو زانو دانشآموز-اندازه شکل هیتلر ظاهرا دعا با عنوان او. او پس از مجرای-ضبط یک دلال هنری به دیوار تعلیق او یک زن و شوهر فوت کردن زمین. بار دیگر در یک دست دادن آنچه که به او قفل گالری درب و آویزان نشانه و گفت: "حق بازگشت." چند سال بعد در چه نظریه پرداز ممکن است استدلال می کنند یک نقد از هار روند از هنرمندان اختصاص دیگران کار می کنند و یا اشیاء موجود و آنچه که یک منتقد می گویند ممکن است به سادگی بلوک خلاق او یک رشد خود را با سرقت محتویات کامل هنرمند دیگر را نشان می دهد برای خود و برچسب آن را یکی دیگر از دختران آماده—تا زمانی که پلیس را تهدید به بازداشت او را برای سرقت. هنگامی که موزه گوگنهایم او ارائه و گذشته نگر در سال 2011 او اصرار بر آویزان تقریبا همه تمام عمر خود را کار می کنند از سقف افزایش برجک یک شاهکار مهندسی ارزش ریچارد سرا تا مطمئن شوید اما یک رویکرد مفهومی به طوری نامتعارف ناشی از آن apoplectic با شدت گرفتن در برخی از منتقدان. نیویورکر's محترم پیتر Schjeldahl پاره پاره نه تنها این نمایشگاه در طراحی و همچنین مطالب: "[H]e را ندارد هنر است. او باعث می شود tendentious tchotchkes."

برای سال در اوایل زندگی حرفه ای خود Cattelan اعزام دوستش Massimiliano Gioni در حال حاضر محترم هنری مدیر جدید موزه را به ایستادگی در برای او در مصاحبه ها و سخنرانی ها. حتی در سال 2016 مستند Maurizio Cattelan: حق بازگشت, Gioni masqueraded به عنوان Cattelan بود که گاهی اوقات دیدم اما شنیده نمی شود. (هنر جهان cognoscenti بدون شک دست هایش را smugly در داخل شوخی.) هر چند من شناخته شده اند Cattelan برای تقریبا 20 سال و مصاحبه (واقعی) هنرمند بیش از یک بار این زمان در اطراف او اصرار بر برقراری ارتباط تحت پوشش e-mail (قبل از انزوای اجتماعی شد منظور از روز). در اینجا ما چگونه آغاز شده است:

چگونه من می دانم آن را به Maurizio پاسخ?

شما لازم نیست. اما من قول می دهم من سعی می کنم بهترین من به شما اجازه به اعتقاد این است که من نوشتن.

چرا شما می خواهید برای انجام این مصاحبه از طریق ایمیل?

چون من ترجیح می دهم به فکر می کنم دو بار قبل از گفتن چیزهایی که من می تواند پشیمانی.

که در آن شما هستند ؟

جایی که من صرف بیشتر وقت: در میز من در مقابل از کامپیوتر من ایستاده است. من متوجه جریان ایده های بهتر اگر شما اقامت تا روی پای خود را.

وقتی که و چگونه شما می آیند تا با مفهوم برای کمدین?

هیچ داستان بزرگ در پشت آن: من در بازی با موز برای ماه تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای استفاده از آن یا [عکس] تیراندازی و یا یک کار. من سعی کردم آن را در فلزی و پلاستیکی اما هرگز مرا متقاعد به اندازه کافی نشان داده شود. من هنوز هم برخی نه رضایت بخش آزمون در آپارتمان من دیوار. سپس من با این تصمیم به سادگی آن را به عنوان آن است که به جای دوباره ارائه آن است. و آن را به خوبی کار می کرد خیلی بیشتر از من همیشه در انتظار!

محل Art Basel Miami Beach ضروری به نظر می رسید. این glitzy نمایشگاه با عنوان بسیاری از مردم مد مشاهیر و partiers به عنوان هنر جمع. خواهد شما را ساخته اند این کار را برای هر محل دیگر? چرا که نه ؟

من اغلب مشغول به کار سایت-به طور خاص و این یکی از آن موارد که شما به درستی حدس زده است. اما من همواره معتقد بوده ام که تناقض مهم ترین جنبه از یک سایت خاص به خوبی درک کار این است که آن را نیز باید موثر خارج از چارچوب برای آن ایجاد شده بود در اصل. من هنوز هم اگر رفتن ویروسی بسیار گسترده می تواند در نظر گرفته شود "در خارج یک زمینه خاص."

Maurizio Cattelan

Maurizio Cattelan عکس در نیویورک عکس های کریس باک

هنرمندان مفهومی از Sol LeWitt به تینو Sehgal فروخته اند و نه اشیاء اما ایده اعطای جمع آوری و یا موزه مناسب برای ایجاد آثار هنری توسط زیر مجموعه ای از دستورالعمل های دقیق است که می تواند پیچیده و بسیار خاص و یا به عنوان در مورد کمدینتقریبا comically ساده است. بسیاری از متکبر احمق است در یک نگاه جکسون پولاک نقاشی قطره یا یک الزورث کلی تک رنگ پنل و فکر کردم من می تواند انجام این کار. اما حتی حداقل هنری تمایل یا رک و پوست کنده dim-witted در میان ما می تواند به دنبال کمدین's official جهت که Cattelan رله: "خرید یک موز زرد چوب را به دیوار خاکستری با نوار مجرای."

Maurizio Cattelan Comedian

بازدید کنندگان به Art Basel Miami Beach, در ماه دسامبر در نظر گرفتن یک عکس با "کمدین" 2019. سارا Cascone

Cattelan نیست در واقع اضافه نمودن ناف به Perrotin دیوار خود را. بیمه قیمومیت هنر حرفه ای گرداننده انجام افتخارات و علاوه بر Cattelan می گوید: او حتی نمی رفتن به میامی برای دیدن این نمایشگاه از نزدیک. "مانند هر کس دیگری" او به من می گوید "من تو را دیدم آن را از اینترنت و من حدس می زنم من واکنش بسیار استاندارد: شگفت زده و کمی گیج شدم." اگر وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از هر کسی از چیدن تا 20 درصد موز و یک رول از نوار و DIYing آن—و یک منطقی می تواند استدلال می کنند این امر می تواند در عملی-شوخی روح هنرمند به انجام این کار—حداقل سه جمع سرفه تا از 120,000 $به $150,000 پاپ برای احراز هویت مقالات. سارا Andelman بنیانگذار قطعی شیک در حال حاضر توقیف کولت فروشگاه در پاریس برای اولین بار به آن را تا قاپ زنی. دوم رفت و به یک خریدار ناشناس و سوم به میامی جمع بیلی و بئاتریس کاکس که وعده داده شده به آن کمک مالی به یک موسسه. به غیر خودی و حتی چند خودی معاملات بودند گیج کننده و بسیاری از ناظران بخوانید کمدین به عنوان یک ورزش در تمسخر جمع خواهد شد که به ظاهر, خرید هر چیزی که اگر آن را توسط ساخته شده با نام تجاری-نام هنرمند و یا hawked توسط قانع کننده به اندازه کافی فروشنده. در این موضوع Cattelan می رود برای یک نحو نامشخصی دیپلماتیک پاسخ:

آیا شما قصد کمدین به عنوان یک نظر در جمع کسانی که آن را خریداری کنید ؟

من در تلاش بود برای درک چیزی در مورد من و جهان من زندگی می کنند. که در آن تمام آثار من متولد شد. من قادر به فکر می کنم بسیار در پیشبرد اظهار نظر در چیزی یا کسی که من حتی نمی دانم اگر آن را تا به حال وجود داشته مانند جمع آن را خرید.

John Baldessari گفت: او گاهی اوقات بیدار در یک عرق نگران کننده است که او فقط "خرده ریز" برای افراد ثروتمند. شما از سوی دیگر به نظر می رسد به یک سطح راحتی با تجاری طرف از دنیای هنر به عنوان زمانی که شما کمک نصب لا Nona اورا [پاپ قطعه] در حراج کریستی یا قبول یک کمیسیون از پیتر Brant. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد جمع سرمایه گذاری قماری در آثار هنری خود را?

احتمالا جان قرار داده و آن را در بهترین راه در حال حاضر: گاهی اوقات رویاها تبدیل به کابوس و بالعکس.

Maurizio Cattelan La Nona Ora 1999

Cattelan را پاپ نصب و راه اندازی "لا Nona اورا" سال 1999. حسن هنرمند ماریان گودمن گالری و گالری امانوئل Perrotin

متولد در پادوا ایتالیا Cattelan رشد ضعیف است. او خود آموخته و می گوید: مدرسه هنر "احتمالا پیشتر شور و شوق من در مورد اینکه یک هنرمند است." به عنوان تقریبا کاملا مفهومی هنرمند او conjures ایده برای یک قطعه اما به طور معمول متکی بر fabricators به اجرای آن (کمدین بودن یک استثنا). او را از طریق شکست توسط سوزن دنیای هنر بسیار راه او در ساحل میامی با دقت تصور پروژه است که آسان به اخراج به عنوان یک شوخی: او جایگزین را پوشش می دهد در نمرات تاثیرگذار, ایتالیایی, Flash Art magazine—آرزو املاک و مستغلات برای هنرمندان—با یک تصویر از خود "کار" یک بازی-کارت-سبک هرم ساخته شده از فلش, هنر, مجلات. در یکی دیگر از طرح او تهدیدی 100 کمکهای مالی از 100 دلار در هر و ارائه به پرداخت یک هنرمند به کار برای یک سال. زمانی که هیچ هنرمند او را در مقابله او با استفاده از پول برای حرکت به نیویورک است.

"من حدس می زنم طنز مربوط است در هر لحظه از زندگی می گوید:" Cattelan. "این چیزی است که شما صرفه جویی از مصرف خود را بیش از حد جدی و نگه می دارد در ذهن که در آن شما را از آمد."

او ممکن است یک دلقک اما Cattelan است نه احمق. هدف او در نیویورک بود برای پیوستن به ماریان Goodman, گالری یکی از برجسته گالری عکس, شناخته شده به طور خاص برای آن دلهره آور فهرستی از فکری اروپاییان از جمله گرهارد ریشتر توماس Struth و جوزپه Penone. قطعه اول به او نشان داد وجود دارد در یک سال 1997 فصل تابستان گروه نمایشگاه شامل دو کوچک taxidermied موش نشسته در صندلی سالن زیر یک چتر خورشید. او شده است با این گالری از زمان. "من فکر نمی کنم او را به عنوان کسیکه شوخی زننده کند و یا یک نابغه اما جایی در میان" گودمن می گوید. "او یک استعداد همکار."

مطرح شده همان انتخاب—joker یا نابغه—امی Cappellazzo رئیس هنرهای زیبا در سياست بصورتی پایدار و محکم پاسخ "نابغه است. اما هر دو. نابغه, اگر چه." او خواستار کمدین "عمیق و ساده و هیستریک" و مقایسه Cattelan به gnomes, آلمانی, افسانه ها و ایتالیایی buffoniیا buffoons می افزاید: "او یک دلقک خنده دار. اما در واقع او یک نابغه است."

ظاهر زیبا و دلفریب, نشاط طنز از بسیاری از قطعات خود را ممکن است نقاب عمیق تر و جدی طرف Cattelan. که غرق رقم در پدر است پینوکیو نیست افترا که او یک پسر است که مخلوق در Bidi-bidobidiboo یک سنجاب را نفی نمی کند این واقعیت آن است فقط شات خود را در سر. حتی به سرعت در حال رسیدن موز صحبت از مرگ و پوسیدگی. آن را نیز ممکن است یک deprecating تشکر و قدردانی از این بارها شنیده jab که قطعات خود را صرفا یک آستر. Cattelan یادداشت موز است "کمدین دید." اما چه کسی باور نمی کمدین ترین احساس وحشت زده در میان ما ؟

Cattelan به سرعت به دست آورده شهرت برای تحریک. بین هنر-جهانی-تحریم antics و شعله ور شدن برای ابتلا به کانون توجه او اسیر یک درجه از شهرت که فراموش تقریبا تمام همسالان خود. فاقد عجیب و غریب مغایرت از سالوادور دالی و یا اندی وارهول او بیشتر شد مبارک کسیکه شوخی زننده کند. و همانطور که با هر کلاس دلقک واکنش مخاطبان را خنده و یا سرزنش—ضروری به نظر می رسید به عملکرد.

Maurizio Cattelan Comedian

"کمدین" 2019 شاتر

شما چه فکر میکنید در مورد واکنش کمدین دریافت کرد ؟

آن را کاملا غیر منتظره در آن ابعاد و شور و شوق. آن را نیز پخش در Good Morning America. من شوکه شده بود. مادر من افتخار شده اند ،

شما یک بار به من گفت که راه یک تکه از شما ابلاغ به یک بخش ضروری از فرایند خلاق خود را و کار وجود دارد. آیا شما تصور کمدین با انتظار آن را ویروسی هستند ؟ آیا شما در نظر گرفته اند این قطعه یک شکست اگر آن را دریافت نکرده توجه آن را انجام داد ؟

من نیستم خوب در این بازی مانند بازی کنیم که من یک شاهزاده خانم و شما اسب من. من همیشه خطر اشتباه گرفتن بین فانتزی و واقعیت و شروع به باور من یک شاهزاده خانم و یا اسب خود را.

شما تعجب است که کسی خوردند کمدینو یا شما در حال انتظار برای کسی که جسارت به آن را انجام دهد ؟ آن را به شما را به عنوان یک عمل تحسین تخصیص بودجه بی احترامی یا چیز دیگری است ؟

من تعجب نیست. کمدین بود به دست آوردن بسیار مورد توجه است که باید آن را به پایان رسید در یک clamorous راه است. این همیشه اتفاق افتاده است (هنر) تاریخچه و آن را هنوز هم اتفاق می افتد امروز: آنچه شوک مخاطبان است که اغلب موضوع [به] اعمال iconoclasm.

آثار دیگر شما را برانگیخت "مشارکت مخاطبان" از جمله زمان دو لهستانی قانونگذاران نورد شهاب سنگ خاموش "پاپ" و هنگامی که میلان انسان به صعود یک درخت (و سقوط) در تلاش برای کاهش مجسمه های خود را از کودکان حلق آویز از یک اندام. شما در حال تلاش برای فشار بینندگان به آن سطح از ناراحتی یا خشم?

من معتقدم هنر باید زندگی خود را تغییر دهید. شما باید همان باقی می ماند در مقابل آن. البته من صحبت از شاهکارهای مانند سیستین یا Cappella degli Scrovegni. که گفت: من انتظار چنین نمایشی واکنش و این همیشه برای من جذاب را ببینید که چگونه به طور جدی یک اثر هنری می تواند مردم را تحت تاثیر قرار تخیل تا نقطه شما تقریبا اشتباه آن را به واقعیت است.

در امانوئل Perrotin را Instagram پست اعلام کرد که این گالری در نظر گرفتن پایین کمدیناو عذرخواهی به نمایشگاه بازدید کنندگان که نمی خواهد بود قادر "برای شرکت در 'کمدین.'" آیا به نظر شما این کار از رابطهای زیبایی شناسی? این است که تعامل اجتماعی در اطراف آن یک عنصر اساسی است ؟

تا حد معینی آنچه که من فکر می کنم مهم نیست که بیش از آنچه امانوئل از آن فکر می کند... من در نظر نمی آن را به عنوان یک مشارکتی قطعه در وهله اول اما طبیعت از جایی که در آن نشان داده شد و من حدس می زنم, طبیعت کار خود آن را تبدیل به چیزی متفاوت از من خواهد شد.

Maurizio Cattelan Guggenheim

Cattelan را در آثار مفصل دار در گنبد گوگنهایم صورت گذشته نگر در 2011-12. دیوید Heald

زمانی که گوگنهایم پیشنهاد نگر—یک خواب-حرفه ای برجسته در ذهن بسیاری از هنرمندان—Cattelan شهرت برای subversiveness مانع عادی موزه نصب و راه اندازی در شیوه ای از قطعه دیوار متن قطعه دیوار متن. در ظاهر او در حق بازگشت, گوگنهایم مدیر هنری و متصدی رئیس نانسی Spector که سازمان نشان می دهد و می گوید: "تمام نقطه" از Cattelan تصمیم به تعلیق هنر خود را از سقف بود به "بی احترامی است." Cattelan طول می کشد تا موضوع را با آن ارزیابی شده است. "تهیه و گذشته نگر بود و با نوشتن یک زندگی نامه" او به من می گوید. "از نقطه نظر من که حلق آویز شده بود یک عمل خشونت لازم به شکستن و دور از من کار می کند و آنها را ببینید در کمتر احساساتی نور است."

فقط به عنوان ارائه حیرت زده بود و خود را بسیار اطلاعیه های عمومی که او را بس هنر-ساخت پس از نگر در سن 51. بازنشستگی کوتاه بود. او پنج سال بعد با امریکاجامد-طلا, عملکرد, توالت, که او نصب شده در حمام, در هیم. خطوط برای loo snaked پایین موزه یاد شیب دار. سال گذشته در یک نمایشگاه انفرادی در کاخ بلنهایم در انگلستان و با شکوه تولد وینستون چرچیل به امریکا به سرقت رفته بود. سرقت از یک شی به راحتی دیده می شود به عنوان یک نماد برای Trumpian سبک و حرص و آز سرمایه داری مطرح شده به اندازه کافی ابرو که Cattelan رد او مهندسی ناپدید شدن آن است.

Installation view of America, 2016, by Maurizio Cattelan at Blenheim Palace 2019

نصب و راه اندازی نمایش "امریکا" 2016 تام Lindboe/حسن نیت ارائه میدهد از بلنهیم هنر پایه

هنگامی که این تهمت کاخ سفید درخواست به قرض گرفتن یک ون گوگ از گوگنهایم, نانسی Spector معروف ارائه شده به وام آن امریکا به جای. من تصور او مشورت شما قبل از ساخت را ارائه می دهند. شما نا امید کاخ سفید را به شما بر روی آن?

نانسی توسط یک متصدی که واقعا با ذهن تیز. او حق دارد هر گونه پیشنهاد کار از گوگنهایم مجموعه است که می شده اند و در دسترس بدون مشورت با من در همه. من مفتخر شده اند برای کار من بود و نشان داد در خارج از موزه در یک محل معتبر به کاخ سفید است.

چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد سرقت از امریکا مجسمه سازی? آیا شما هاربر هر گونه امید به آن بازگشت ؟

من فقط امیدوارم که هر کس آن را در زمان حال لذت بردن از آن! من احساس شده است مثل این است که یک فیلم شخصیت در همه زمان ها پس از آن اتفاق افتاده است.

آیا شما می بینید کمدین و امریکا به عنوان مرتبط—یک طلا جامد دیگر ارزان ناف است که پوسیدگی در روز اما هر دو پرداختن به ارزش هنر ؟

یک کار هنری است که هرگز تنها هنرمند را فردی تجربه بلکه چیزی است در جهان است. این یک اخلاقی و اجتماعی و عملی هویت یک انسان این است که به رسمیت شناخته شده و مربوط
به دیگران. آن است که نه صرفا یک جسم فیزیکی اما یک اجتماعی ، و بیشتر از آن به این معنی که برای دیگران از این هنرمند بیشتر آن مربوط است. بنابراین من کاملا اعتماد شما در مورد آن.

پس از Art Basel Miami Beach به پایان رسید سالانه خود را اجرا شادمانی فوت کردن به عنوان شادمانی به ناچار می کند به جای صفحات اصلی و توییتر خوردها با پوشش دموکرات در انتخابات مقدماتی و ominously به طور پیوسته در حال افزایش گزارش در مورد رمان coronavirus پنهانی خزنده در سراسر جهان است. Cattelan باقی مانده بود مانند هر هنرمند پس از اتمام یک قطعه به تنهایی با افکار خود را.

آیا شما در همه نگران آن است که کمدین می دهد افرادی که در حال حاضر مشکوک هنر معاصر است یک بار از BS مهمات بیشتر برای مسخره است ؟

من فکر می کنم این مهم است برای حفظ یک بحث همیشه باز در مورد هنر چیست و به چه چیزی باید انجام دهید و آن اخلاقی ارزش خیلی بیشتر از آن ارزش اقتصادي است. امید من این است که برای هر [فرد] است که فکر می کند که هنر مزخرف وجود دارد خواهید بود که می توانید به آنها توضیح دهید که در آن ارزش واقعی است.

چه بعدی ؟

پیش بینی ها کمتر و کمتر قابل اعتماد و غیره هستم.

شما بوده ام به نام یک مرد باهم و یکی از بزرگترین هنرمندان از زمان ما است. که در آن است ؟ ممکن است به هر دو ؟

که ممکن است برای بسیاری از چیزها است. آرایشگر من همیشه می گوید: "ما هم خودمان را بدبخت و یا ما خودمان را قوی. مقدار کار همان است."

آیا آن را سخت به نگه داشتن یک بردن خودتان ؟

این یک کار روزانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن