آیا می‌توانید ثبت آگهی تبلیغاتی (در وب) Find؟

امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده میکنیم؛ به گونهای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده میکنیم؛ به گونهای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه میشود که در حالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است. اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵ به ادبیات انتقادی رسانهها اضافه شد. به دلیل اعتماد مخاطبان به رسانهها، رپرتاژ آگهیها بسیار مؤثر است و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهیها تصویب شده و میشود. گوگل کلمات آگهی خود را در سال ۲۰۰۰ در برنامه جستجوی تبلیغات صادر کرد و بخش کیفی خود را در سال ۲۰۰۲ معرفی کرد که جستجوی آگهیها را توسط یک مجموعه از قیمت پیشنهادی و جستجوگرهایی که روی آگهیها کلیک میکنند را دستهبندی میکند. آگهیدهندگان آنلاین (به طور نمونه میان سرویسدهندگان آگهیشان) اغلب کلوچههایی را استفاده میکنند که شناسایی کنندگان بینظیر از کامپیوترهای مخصوص هستند که پیشنهاد میکنند کدام آگهیها برای یک مشتری ویژه سودمند میباشد. در مدل کسب و کار دلالی بازدید، بنگاه برای تبلیغ فقط یکبار از آگهی دهنده پول دریافت میکند و پس از برقراری ارتباط میان مصرفکننده و آگهی دهنده، دیگر کاری به آنها ندارد.

یک آگهی توسعهیافته، یک چارچوب آگهی رسانه ثروتمند است که اندازههای روی یک شرایط از پیش تعریف شده را تغییر میدهد. جاسوسافزار مانند ویروس و کرم نوعی بدافزار است. اغلب صاحبان این برنامهها در ازای دریافت مبلغی یا با اهداف تجاری دیگر، کد جاسوسافزار را در برنامه خود قرار میدهند و به هنگام نصب آن نرمافزار، جاسوسافزار نیز روی سیستم کامپیوتری قرار گرفته و شروع به کار کلیک کنید میکند. طبق توافق آگهی دهنده به ازای هر بازدید یا کلیک از تبلیغاتش توسط بازدید کننده، مبلغی را به بنگاه میپردازد. این گونه از اطلاعات مستقیماً به مصرف کنندگان ارائه نمیشود، ولیکن مستقیماً به کسب و کاری ارائه داده میشود که به عنوان آگهی دهنده انتخاب شدهاند. به عنوان مثال در تبلیغات اینترنتی میتوان به راحتی اطلاعات را حذف یا اضافه کرد. سایت دیوار با هدف خرید و فروش کالا بصورت آنلاین و بدون واسطه شروع به کار کرد و اکنون به بزرگترین سایت خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم و ثبت آهگی ارائه و دریافت خدمات تبدیل شده است.

شرکت از ۰۰۰/۳۰ کاربر ثبت شده در سپتامبر ۹۷ شروع کرد. جاسوسافزار برنامهای است که بدون اجازه کاربر روی سیستم کامپیوتری وی نصب شده، کنترل آن را از فرد میگیرد و اطلاعات شخصی وی را برای یک شخص ثالث میفرستد. در یک تقسیمبندی کلی نرمافزارهای جاسوسی را میتوان به دو دسته تقسیم کرد: ۳-۱- نرمافزارهای جاسوسی خانگی نرمافزاری که معمولاً توسط صاحبان کامپیوترها به منظور آگاهی یافتن از تأثیرات اینترنت بر شبکههای کامپیوتری خودشان خریداری و نصب میگردد. اما استفاده رسمی از این کلمه بعد از سال ۲۰۰۱ بود؛ زمانی که آقای استیو گیبسون، رئیس مرکز تحقیقات گیبسون، متوجه نصب یک نرمافزار تبلیغاتی روی سیستم کامپیوتری خود شد که اطلاعات شخصی او را برای فرد دیگری ارسال میکرد. عدم کارایی بعضی کلیدهای صفحه کلید جاسوسافزارها کارایی کلیدهای صفحه کلید را تغییر میدهند؛ بهطوریکه برای مثال کلید تب در پنجره مرورگر به جای جا به جایی روی پیوندها، کار دیگری انجام دهد.

همانطور که گفته شد، چون جاسوسافزار نوعی برنامه است، حافظه و پردازنده کامپیوتر را مصرف میکند و کارایی سیستم را کاهش میدهد. در مقابل، مصرف کنده اطلاعات نفوسی را برای بنگاه فراهم میسازد که به بنگاه در فروش اطلاعات به فروشندگانی مشابه یاری میرساند. کلوچهها و دیگر دادههای پیوسته بر روی ماشین یک کاربر ممکن است محدودیت کمک بیشتر برای موقعیت یک کاربر فراهم کند. در نگارش متن رپورتاژ آگهی شما باید خدمات سایتتان یا محصولات خود را در یک محتوای یونیک و غیرکپی معرفی نمایید، اگر زبان و نگارش محتوای رپرتاژ، نامناسب و غیراصولی باشد نه تنها به موفقیت سایتتان کمک نمیکند بلکه میتواند باعث آسیب رساندن به سایت و رتبه آن در گوگل نیز منجر شود. 5. وقتی آگهی رایگان و تبلیغات خود را در سایت Shahre24 ثبت می کنید، تبلیغات کار شما در گوگل نیز منتشر می شود و در نتیجه، زمانی که افراد به دنبال خدمات و محصولات خاصی بگردند، نام کسب و کار شما را می بینند. با ثبت آگهی رایگان در سایت شهر 24، خواهید دید که چقدر از گوگل و از اینترنت می توانید مشتری پیدا کنید.

آخرین مطالب