درخواست ترسناک مامان: من به F*cking عصبانی و من نمی دانم چه باید بکنید در مورد آن

پیتر Dazeley/گتی باید سوال خود را? ایمیل [email protected] عزیز ترسناک مامان من خیلی لعنتی عصبانی است. خشو

توسط ETELARESANKHABAR در 15 خرداد 1399
ask-scary-mommy-so-angry
پیتر Dazeley/گتی

باید سوال خود را? ایمیل [email protected]

عزیز ترسناک مامان

من خیلی لعنتی عصبانی است. خشونت پلیس. شهرستانها در حال سوختن است. رئیس جمهور تشویش شعله های آتش از نفرت و خشونت است. اعضای خانواده و دوستان بیرون آمدن از چوب به عنوان سر پرست. اوه COVID-19 هنوز wreaking ویران و برخی از افراد به نظر می رسد فکر می کنم آن را فقط از بین رفت با راه آنها galavanting مورد به میله ها و احزاب است. از این لحظه من از خواب بیدار زمانی که من به رختخواب بروید من کاملا کبود. تمام روز لعنتی. من سفید cisgender مستقیم زن; من اطلاع دارم خود من امتیاز (از جمله امتیاز سفید) اما خشم خیره کننده است گاهی اوقات. من خیلی لعنتی عصبانی که من با داشتن یک زمان سخت به تمرکز بر روی هر چیز دیگری و من شروع به آن را در بچه ها من که من کاملا نمی خواهید به انجام. کمک!

بنابراین شما عصبانی هستید? خوب! شما باید عصبانی است. من خیلی عصبانی است. من لعنتی کبود در واقع. ما تا حد زیادی به توان در مورد عصبانی.

مانند شما, من, سفید, همجنس باز cisgender ، من آگاه هستم از من امتیاز. من کاری به خودم آموزش و در نظر گرفتن مسئولیت برای یادگیری و فراموش شده در مورد کشور ما 400 سال تاریخ سیستمیک نژاد پرستی نه به ذکر است فرد نژادپرستی اجرا می شود که شایع نیز هست. در همه جا ما نگاه آن پرهیاهو و آشکار چقدر لباس در کشور ما است. اخبار یک حلقه برجسته از آشغال آتش سوزی. ما رسانه های اجتماعی خوردها یک چاه مستراح نژادپرستانه بستگان ما فکر می کنیم می خواهم weeded از سال پیش (تعجب! و اوه). آن است که غیر ممکن است به دور از آن همه است.

اما در اینجا چیزی است: ما نباید. ما نباید نگاه دور. ما نباید فقط "دور" از آن همه یا خاموش ما سفید داغ فیوز. ما باید عصبانی است. ما باید stark raving mad با خشم در واقع.

ما خشم برحق مشکل نیست; آن چه ما با آن که به این سوال است. ما می توانیم خشم-حرکت را از طریق Facebook, unfriending مردمی و وارد شدن به اینترنت دعوا (که نشانی از احساس خوب گاهی اوقات باور من). اما ما همچنین می تواند به نوبه خود ما خشم به عمل است. ما می توانیم با استفاده از خشم ما به سوخت ما تعهد خود را تغییر دهید. چون با اون همه افتخار ما می آید و حتی بیشتر تعهد به انجام کاری سازنده با آن است.

من نه درمانگر و نه من در رشته روانشناسی. اما من سهم عادلانه من از روانشناسان و صرف گه تن از زمان در درمان است. من می دانم که خشم است که تقریبا همیشه سوخت یکی دیگر از احساسات اساسی. آن را ممکن است صدمه دیده و سردرگمی و یا ترس. اما گاهی اوقات خشم است احساسات زیر بنایی. آن می تواند همه از بالا. هنگامی که شما با دقت اشاره کردن زمینه ای احساس خشم خود را, می توان آن را آسان تر برای کشف کردن چه باید بکنید با آن.

چرا که دیگر چیزی که من آموخته ام این است که اگر خشم خود را ندارد در هر نقطه به رفتن آن شعله ور اندازی در داخل و بیرون می آید و ناخواسته در راه است. مثلا من صرف بخشی بهتر از بعد از ظهر خوراکی در بچه ها من در مورد وضعیت فاجعه اتاق خواب خود را و خود را ثابت مجادله. اما بچه های من نیستند که من واقعا عصبانی. منظورم این است که واقعا به هر حال.

من عصبانی در نژادپرستان و رهبری ما (و یا به جای فقدان آن). من عصبانی رئيس جمهور ما-تبدیل دیکتاتور که خوب است با استفاده از گاز اشک آور و خشونت برای موهن بمقدسات عکس op. من عصبانی در هر گاییدن کسی رای دادند که asshole. من عصبانی هستم که برخی از مردمی فکر می کنم از آن مهم تر به galavant اطراف بدون ماسک صورت از کمک به متوقف کردن گسترش یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس.

بدون یک خروجی برای همه است که خشم آن را به سرعت می شود من جیغ بچه ها من برای قرار دادن خود را از ظروف کثیف به نزول یا اینکه کسی که در سمت چپ گوشی یخ پاپ لفاف بسته بندی بر روی نیمکت... دوباره.

بنابراین توصیه من به شما این است که پیدا کردن جایی برای کانال خشم خود را. پیدا کردن یک سازمان محلی شما می توانید پشتیبانی در برخی از راه. آموزش خود را در امتیاز سفید و تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است. خواندن مهر و یا یک کتاب بچه ها در مورد نژاد پرستی با بچه های خود را — و سپس صحبت کردن با آنها در مورد آنچه شما به عنوان خوانده شده بیش از حد. خرید کتاب های نوشته شده توسط نویسندگان از رنگ و یا سیاه و قهرمانان برای کتابخانه مدرسه خود را. برو به محلی کردند. اهدای پول برای بازداشت معترضان به قید وثیقه بودجه و یا رها کردن آب برای معترضان. عضویت خود را در محلی فصل از زندگی ماده یا ایستاده برای عدالت نژادی و پیدا کردن در مورد هر داوطلب فرصت های آنها ممکن است. شروع مجازی نماز شب زنده داری. شروع یک درخواست. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در زنان به دنبال در رسانه های اجتماعی. گوش دادن به مردم از رنگ زمانی که آنها می گویند آنچه آنها نیاز دارند. انجام هر یک از چیزهایی که در این لیست. داوطلب برای دریافت رای دادن یا به کار تلفن بانک. نکته این است که کاری انجام دهد. و چیزی را که مبارزه هر چه شما بیشتر عصبانی است.

(توجه داشته باشید جانبی: آیا, اما, نگاه به سیاه مردمی به راهنمای شما را از طریق این. نه بحث در مورد چگونه "شوکه" شما هستند. آیا درخواست از شما دوستان برای توصیه. به عبارت دیگر آیا نمی توان POC انجام کار بیشتر یا احساسی در کار است.)

در میان تمام انجام کاری فراموش نکنید که به مراقبت از خودتان بیش از حد. فعالیت کار سخت است و این یک ماراتن است نه یک دو سرعت. بنابراین جلوگیری از انجام آن چیزهایی است که خود را تخلیه ذخایر انرژی و تمرکز بر روی آن چیزهایی است که به آن ضربه بزنید به احساسات خود را. اگر پیمایش از طریق Facebook برگ شما احساس عصبانی تر و بیشتر درمانده log off. Unfriend خود را نژادپرستانه و پسرخاله به جای تلاش برای توضیح سفید امتیاز برای آنها. در بررسی با اخبار یک یا دو بار در روز به جای داشتن سی ان ان جریان 24/7. تمرکز بر روی آن چیزهایی است که خوراک شور و شوق خود را ندارد و کسانی که آن را از گرسنگی مردن.

اما هر آنچه که شما انجام نمی احساس بد در مورد خشم خود را امتحان کنید یا برای آرام کردن آن است. شما درست می شود. در حال حاضر خارج وجود دارد و کمک به تغییر جهان با آن است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن