این حباب جنگل’ سوئیت در تایلند به شما اجازه خواب در میان فیل

شده است وجود دارد هجوم حباب خلوت ظاهر در سراسر جهان از اواخر و با همین دلیل خوب. بسیار ‘Grammable گنبد اجازه می دهد تا شما را به خواب ستاره به طور کامل پناه میبرند در طبیعت بدون به خطر انداختن هر موجودی تسلی. شما می توانید انتظار ensuites شاه به اندازه تخت اتاق پنج ستاره خدمات و اگر شما خوش شانس فیل.

بخشی از Anantara مثلث طلایی فیل اردوگاه & رفت و آمد مکرر در تایلند کوهستانی استان از چیانگ رای, این “جنگل حباب” قرار دارد با صدا غذا خوردن-در وسط یک فیل-غنی منطقه ارائه درست صفری تجربه حتی در حالی که شما خواب. این گنبد سوئیت بودند سفارشی طراحی شده توسط چشم در آسمان و ساخته شده با تکنولوژی بالا پارچه پلی استر است که می تواند غیر قابل پیش بینی آب و هوای گرمسیری و نگه داشتن مهمان در کنترل آب و هوا به راحتی.

داخل 236 فوت مربع سوئیت دارای یک اتاق خواب با یک پادشاه به اندازه تخت, ensuite است که nontransparent البته و فضای زندگی با یک سالن است که مناسب برای درخاکسپاری. شما می توانید انتظار همه لازم لمس لوکس مانند مخمل خواب دار حمام دمپایی و سفید و ترد و رختخواب و همچنین به عنوان یک به طور کامل مواجه نگردند مینی بار 24 ساعته در گنبد سرویس ناهار خوری و قهوه و امکانات. به علاوه شما نمی خواهد نیاز به بلند کردن انگشت; کارکنان را همراه شام سبد هر شب و در دسترس هستند برای تهیه کردن به هر هوی و هوس خود.

Jungle Bubble at Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort

Anantara مثلث طلایی فیل اردوگاه & رفت و آمد مکرر

البته فیل هستند از ویژگی های standout. هر یک از اعضای گله شد و نجات از هر ورود غیر قانونی اردوگاه خیابان های شهرستان و یا فیل را نشان می دهد و در حال حاضر زندگی خود را در باقی مانده روز را در صلح است. از آنجا که گنبد تنظیم شده بر روی یک پلت فرم بالا مشرف به گله اصلی آویزان کردن, نقطه, شما می توانید یک نخست نمایش با شکوه پستانداران زمین بدون نیاز به ترک راحتی از حباب خود را.

اگر شما ترجیح می دهم به حق در میان عمل رفت و آمد مکرر اجرا می شود راه رفتن با غول های تور. این اجازه می دهد تا مهمانان را به سفر به جنگل با یک دامپزشک و یا زیست شناس و یادگیری در مورد غول مهربان در حالی که تماشای بازی آنها را در محیط زیست طبیعی خود را. رفت و آمد مکرر نیز ارائه می دهد یک VIP فیل ورود تجربه است که در آن مهمانان کروز مکونگ روی یک longtail قایق قبل از ملاقات در اسکله توسط کمیته استقبال از فیل ها همراه با یوگا فیل و فیل لذیذ پیک نیک.

Jungle Bubble at Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort

Anantara مثلث طلایی فیل اردوگاه & رفت و آمد مکرر

به ماندن در جنگل حباب, شما نیاز به کتاب اقامت در رفت و آمد مکرر و سپس ذخیره حباب به عنوان یک شبه فعالیت است. این مجموعه معمولا هزینه حدود $650 (฿20,000) هر شب اما از هم اکنون تا ژوئیه 31, شما می توانید ذخیره آن را برای $390 (฿12,000) در هر شب. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de