Amy Schumer امیدوار است پسرش 'doesn't به اعتقاد او" در مورد 2020 روزی

Amy Schumer/Instagram امی شومر در حال حاضر آموزش پسر او در مورد فعالیت, اما هنوز هم امید چیز خیلی بهتر قبل

توسط ETELARESANKHABAR در 20 تیر 1399
amy-schumer-son-gene-blm
Amy Schumer/Instagram

امی شومر در حال حاضر آموزش پسر او در مورد فعالیت, اما هنوز هم امید چیز خیلی بهتر قبل از اینکه او به اندازه کافی به درک

2020 شده است یکی از سخت ترین سال بسیاری از ما تجربه کرده اند در طول عمر ما. در علاوه بر این به بسیاری تفرقه سیاست در تاریخ معاصر ما هوازدگی مرگبار همه گیر و سراسری حساب بیش از نژادپرستی نظاممند که ساخته شده است به طوری که بسیاری از موسسات. و در حالی که امی شومر نیست shying دور از آموزش او و پسر مورد فعالیت از سن جوان از جمله حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات روزانه او همچنین به این امید که همه چیز خیلی بهتر — به زودی به اندازه کافی زمانی که کمی ژن می پرسد در مورد 2020 او "نمی خواهد باور" چگونه همه چیز بد شد.

ژن فقط تبدیل یک سال و در مصاحبه اخیر خود با E! اخبار, شومر توضیح داد که چگونه او و همسرش کریس فیشر, برنامه ریزی برای تدریس به او در مورد همه بی عدالتی و درد که کشف شده است این سال است.

"من فکر می کنم ما احتمالا میخوام نگه داشتن آن بسیار واقعی با ژن هنگامی که او به اندازه کافی قدیمی," او گفت:. "من را دستگیر کنید در حالی که من باردار بودم با او بنابراین او در حال حاضر دستگیر شده است."

که بازداشت اتفاق افتاده در ماه اکتبر 2018 زمانی که شومر — همراه با Emily Ratajkowski — یکی از یک گروه از معترضین که دستگیر شده بودند در حالی که صحبت کردن در برابر نامزدی برت Kavanaugh به دیوان عالی کشور.

شومر نیز نشان داد که ژن در حال رفتن به رشد در یک خانه است که فعال در صحبت کردن در برابر بی عدالتی است.

"من رفتن به یک اعتراض هر روز صبح در ساعت 10:30 و او می آید با من زیادی پس از او شما می دانید همه چیز در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست," او گفت:. "من امیدوارم که او نمی کند و حتی به اعتقاد من هنگامی که من به او بگویید چه چیز افتضاح بودند."

شومر همواره بسیار صریح درباره علل او معتقد است که در. در هفته های اخیر او می توان گسترده پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ترویج تعدادی از Black Lives Matter-علل مربوط از جمله khezri حقوقی دفاع ابتکار که او گفت که او ساخته شده یک 100.000 دلار کمک مالی به.

شومر نیز ارسال شده تصویری از ژن و پدرش خواندن کتاب با هم در ماه گذشته با یک دلخراش عنوان.

"امروز فکر کردن در مورد چگونه من لازم نیست که به نگرانی در مورد پسر من کشته شدن به دلیل رنگ پوست یا مو به سبک," او نوشت. "ممنون به خواهر من دانا برای تدریس و برخورد با من دست و پا چلفتی ناقص تلاش در اعتراض به تجلیل و ایستاده در همبستگی."

Amy Schumer یک مثال درخشان از نحوه استفاده از امتیاز خود را و پلت فرم خوب است. آن را برای تلفن های موبایل مانند او را بالا بردن پسرش به دنبال در او موثر قدم به قدم.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن