وجود بیش از چند سیب بد'—و ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده و سوابق خود را عمومی

ترسناک مامان Pexe و Klubovy/گتی من به تماشای جنیفر لوپز اخیر پلیس نشان می دهد, سایه های آبی — مستقر در شهر

توسط ETELARESANKHABAR در 4 تیر 1399
bad-apple-cops-1
ترسناک مامان Pexe و Klubovy/گتی

من به تماشای جنیفر لوپز اخیر پلیس نشان می دهد, سایه های آبی — مستقر در شهر نیویورک — تا زمانی که لغو شد در سال 2019. آن را تنها به طول انجامید دو فصل اما من قلاب شده بود — این عمل شدید و بازیگران که شامل Ray Liotta برگزار شد توجه من تا آخرین دقیقه.

آنچه که نشان می دهد آیا خوب بود کشف چگونه از آن آسان است برای برخی از افسران پلیس به انجام چیزی اشتباه. و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که پلیس در حال محافظت شده توسط سرپرستان خود — اغلب نادرست از بالا به پایین. حداقل این است که داستان خاص این پلیس نشان می دهد به تصویر می کشد. بیشتر از نه پس از من به پایان رسید, قسمت, من احساس کنجکاو در مورد آنچه حقیقت بود — آنچه که واقعا در رفتن در جهان از اجرای قانون ؟

اخیرا یک تیم تحقیقاتی از ایالات متحده آمریکا امروز وابسته به آن اتاق های خبر و شیکاگو-غیر انتفاعی بر اساس نامرئی موسسه نشان می دهد که "[a]t حداقل 85,000 مأموران اجرای قانون در سراسر ایالات متحده آمریکا بررسی شده است یا نظم برای سوء" در دهه گذشته است. 30,000 از آن منع شده اند از این حرفه به طور کامل; شایع ترین علت شد مواد مخدر و الکل (4,537 ممنوع افسران در 44 متحده) از نزدیک دنبال حمله و خشونت (3,254). این تیم ساخته شده سوابق عمومی ایجاد جستجو بر دولت توسط دولت پایگاه داده — بی سابقه نگاهی به سوابق که در بسیاری از موارد زیر فرش جاروب.

حقیقت گفته شود, من نمی توانم تصور کنید که یک پلیس. بنابراین بسیاری شده اند اغوا به شرایط ناگوار سوال تفاوت بین درست یا غلط انتخاب اشتباه زمان و زمان دوباره. این چیزی است که اتفاق افتاده است در سراسر ایالات متحده در این مورد از این تعداد انگشت شماری از افسران پلیس, مردان و زنان در لباس آبی و متهم با حفاظت بسیار جوامع آنها اغلب فراموش نکنید.

بسیاری از آنها پلیس مناطق که آنها را از منطقه راحتی خود و به جوامع که در آن آنها ممکن است احساس نا امن. اما این موضوع زمانی که خود را تنها برای مردان و زنان و کودکان امن و به دور از آسیب ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها در حال جنایتکاران — که پس از آن محافظت می کند این جوامع است ؟ در مورد این 85,000 مردان و زنان آنها انتخاب به انجام چیزی اشتباه است وحشتناک و بدتر است.

There’s More Than A Few ‘Bad Apples’—And USA Today Made Their Records Public
living_images/گتی

ما نیاز به پلیس ما به رعایت سوگند آنها در زمان هنگامی که آنها فارغ التحصیل از آکادمی, اما آن را به عنوان اگر برخی از آنها زندگی برخی از برآورده نشده دوران کودکی فانتزی بازی "پلیس خوب و پلیس بد" — و ما در حال شهروندان پرداخت مالیات ما که به نوبه خود در پرداخت حقوق خود و برای خانواده خود فراهم.

این "پلیس بد" در حال گرفتن بیشتر از آنها در حال دادن به جوامع است. با گریبانگیر اعم از سرقت و رانندگی در حالی که مست به خشونت و فروش مواد مخدر و جنایات خود علیه بشریت گسترده هستند. چرا این موضوع در حال حاضر ؟ چرا در این نقطه عطفی در عصر ما ارسال جورج فلوید را به مرگ ؟

من فکر می کنم این مسائل برای ما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به رسمیت شناختن است که قدرت فساد بشریت است. هنگامی که یک قتل می شود ثبت زنده و پخش زنده در رسانه های اجتماعی و افسر بازداشت نشده آن را تایید می کند که نه تنها ما یک راه طولانی برای رفتن به عنوان یک جامعه بلکه این است که این مسئله در مورد سیاه و سفید و یا جنایی در مقابل قانونی شهروندان است.

آنچه ما قبل از ما روشن است: شکستن قانون است و قانون شکنی مهم نیست که یکی به رنگ پوست و یا به عنوان حرفه ای. این زخم ها به جامعه ما آنهایی که ما سعی می کنیم به درمان پس از این جنایات ساخته شده توسط افسران عمیقا صدمه دیده خواهد شد. اما آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است تجاری با بیش از 650,000 افسران پلیس که انتخاب می کنید برای انجام کار درست در روز و روز را به عنوان بخشی از این گروه سرکش مردان و زنان از آبی است. ما نمی توانیم پرتاب 650,000+ افسران به یک تعمیم ناخالص که تمام افسران پلیس بد هستند.

اما conversely ما نمی توانیم (یا مفهوم را میرسانند) که همه سیاه و سفید مردان بد هستند. یا همه مردان از رنگ که پوشیدن ریش و پوست تیره تروریست هستند.

این است که همه-یا-هیچ چیز اجتماعی, سیاسی و نژادی شارژ ملی گفتگو ما با داشتن. اما ما باید یک گام به عقب و نگاهی به آنچه که در خطر است اگر ما را حذف کسانی که "بد سیب'. فرهنگ از جرم و تبدیل به گونه های دیگر زمانی که جرم در حال ساخته استمرار این بسیار مسائل اجتماعی پلیس در محل برای محافظت در برابر. به کار به سوی یک نیروی پلیس از مردم می تواند احساس اعتماد به نفس و امن تماس بگیرید زمانی که آنها به آنها نیاز دارید. آن است که در مورد شلیک 85,000 افسران که در طی 10 سال مورد بررسی قرار گرفتند برای سوء رفتار و اجازه می دهد آنها را به میدان دوباره (تحت هر شرایطی).

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر است کشف حقایق اصلاح شیوه های که کار نمی کند و در خدمت هیچ کس و هیچ هدف. آن را وجین کردن سیب گندیده. آن را آسان به در آینه نگاه کنید و تشخیص همه از یک موسسه مانند ، اما این تنها راه ما می توانیم تلاش برای حق اشتباهات و ما باید آن را انجام دهد. در حال حاضر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن