زوم 5.0 منتشر شد با بهبود امنیت و رمزگذاری ویژگی های

در آنچه که باید یک سال فوق العاده برای ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم معلوم بود چیزی از یک کابوس است. برنامه گرفت

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399
در آنچه که باید یک سال فوق العاده برای ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم معلوم بود چیزی از یک کابوس است. برنامه گرفتار شده است با تعدادی از امنیت و حفظ حریم خصوصی در نهایت وادار کردن این شرکت به حالت تعلیق در معرفی ویژگی های جدید و به جای تمرکز بر روی این برنامه است.
تبلیغات

خبر خوب برای زوم کاربران است که آن را مانند به نظر می رسد این شرکت ساخته شده است که برخی از گام های بلندی که در مقابل زیرا آنها پس از منتشر زوم 5.0. این می آید با یک میزبان از بهبود امنیت و ویژگی های حفظ حریم خصوصی مانند AES 256-bit GCM رمزگذاری است که کمک می کند تا محافظت از اطلاعات در حالی که در حمل و نقل.

آنها همچنین معرفی جدید کنترل ویژگی های از قبیل داده های مسیریابی که در آن حساب مدیر در حال حاضر قادر به انتخاب کنید که مرکز داده های مناطق جلسات خود استفاده کنید. این به روز رسانی به وی که در آن کشف شد که برخی از زوم تماس بودند روت بودن چین منجر به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی. زوم نیز عطف در اتاق انتظار و کلمه عبور به طور پیش فرض در نتیجه کاهش پتانسیل برای "زوم بمب گذاری".

با توجه به Eric S. یوان مدیر عامل شرکت زوم "من افتخار می کنم برای رسیدن به این مرحله در 90 روز برنامه ریزی, اما این فقط آغاز است. ما ساخته شده است کسب و کار ما با ارائه خوشبختی به مشتریان ما. ما کسب اعتماد مشتریان و ارائه آنها شادی با بی دریغ ما تمرکز بر روی ارائه امن ترین پلت فرم."

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره امنیت و زوم. منبع: وبلاگ.زوم.ماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن