این دیوار در حال حرکت از این وایومینگ عمارت اجازه دهید در حد (و یا به عنوان کمی) نور به عنوان شما می خواهید

اگر وجود دارد هر چیزی که در طراحی به ما آموخته در سال های اخیر این است که–در میان یک مجموعه خاص–سفارشی پادشاه است. اما این که فلسفه به تازگی گرفته شده است به گام منطقی بعدی: خانه خود را.

طراحی و ساخته شده توسط Seattle-شرکت مبتنی بر Olson Kundig این Teton خانه واقع شده است که غربی دژ ناهموار لوکس جکسون هول وایومینگ. احاطه گسترده mountainscape این 8,050 فوت مربع مدرن ساختار یک تخته چوب بیرونی استراحت در بالای یک دیوار سنگ و بتن گاراژ در پایین ترین سطح. بزرگ کرکره های چوبی در بالای هر پنجره–که این عمل از طریق یک سیستم قرقره–کاهش و افزایش, بنابراین مقدار نور طبیعی (و جارو مشاهده) که وارد است به مستاجر.

“خانه یک پلت فرم برای افراطی تجارب ممکن است در یک کوه آب و هوا–آن را به عنوان مقدمه به این چشم انداز طبیعی فقط در خارج” تام Kundig Olson Kundig طراحی اصلی گفت Dezeen.

Olson Kundig Teton House

برف-پوشش بیرونی Teton خانه در سوراخ Jackson. حسن نیت ارائه میدهد از Olson Kundig

با طبیعت و انواع, هوای آزاد, ورزش های زمستانی بسیار محبوب در جکسون هول در بالای ذهن Teton خانه دارای ویژگی های رمان مانند یک برش بخشی از عقب بیرونی است که باعث ایجاد یک پوشش راهرو از انواع ایده آل برای اسکی بازان می آیند و بروید. در نزدیکی یک راهرو با فراوان قفسه بندی زیر شلواری و گیره مناسب برای ذخیره سازی snowboards دستکش و چکمه.

روستایی طراحی همچنان یکپارچه در داخل با چوب های در حال اجرا در سراسر دیوار و سقف آشپزخانه (از جمله یخچال!), اتاق خواب و اتاق نشیمن. این روح فضای بسیار جادار است که آن را حتی در خانه سینما.

اما اگر به تبع آن مالک است و تا کنون احساس تنگ می گویند با مهمانان در طول تعطیلات برای آنها فرصتی برای تاخیر. این ملک شامل یک جدا, چوبی, مهمان خانه, مدل در محل اقامت اصلی است که به همان اندازه مجلل, اما شما می دانید کمی کوچکتر است.

دیدن تصاویر بیشتر از نوآورانه خانه زیر:

Olson Kundig Teton House

حسن نیت ارائه میدهد از Olson Kundig

Olson Kundig Teton House

حسن نیت ارائه میدهد از Olson Kundig

Olson Kundig Teton House

حسن نیت ارائه میدهد از Olson Kundig

Olson Kundig Teton House

حسن نیت ارائه میدهد از Olson Kundig

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>