می دانم که بهتر و بهتر انجام دهید: 10 عبارات مشترک است که در حال نژادپرستانه

مامان ترسناک و Stas Banr/Pexels عروسک موزیکال خیابان Q به ما می گوید که "هر کس کمی نژادپرستانه گاهی اوقات."

توسط ETELARESANKHABAR در 1 مرداد 1399
Racist-Language-you-didnt-know-1
مامان ترسناک و Stas Banr/Pexels

عروسک موزیکال خیابان Q به ما می گوید که "هر کس کمی نژادپرستانه گاهی اوقات." جایی است که بیشتر درست از زمانی که می آید به نژادپرست زبان. شما هیچ ایده چه نوع نژاد پرستی شما گردند و به من اعتماد. نه من تا زمانی که من تحقیق و پژوهش برای این مقاله که من متوجه شدم من تا به حال به وصله پینه کردن راه من بحث و آمار. اجازه دهید به بیش از برخی از کلمات نژادپرستانه است که ما در حال استفاده نمی کنه در مامان ترسناک— و است که شما باید برای متوقف کردن با استفاده از خود را.

دمدمی مزاجی نیست. این یک مورد می دانم که بهتر و بهتر انجام دهید. شما نمی دانم این کلمات و عبارات شد نژادپرستانه زبان. در حال حاضر شما انجام دهد. و هنگامی که شما می دانید بهتر است شما انجام دهید بهتر است. بنابراین به جای تلنگر است که شما ممکن است گفت: چیزی در گذشته به جلو نگاه کنید و تصمیم بگیرید که هرگز به استفاده از این عبارات در آینده است. و مطمئن شوید که شما تماس های مردم بر روی آنها. وجود دارد یک راه آسان برای انجام این کار: فرض کنیم آنها به معنای واقعی کلمه هیچ نشانه یا نه. از آنجا که شما نمی بود ، "من می گویند که در همه زمان هاو روز دیگر من در بر داشت آن را از می آید...! من تا به حال هیچ گوشی ایده! OMG! بنابراین در حال حاضر من در تلاش نیست که می گویند این دیگر" ممکن است یک راه خوب برای شروع است.

اساسا: نمی نگه داشتن این مسائل را به خودتان. گسترش این کلمه در مورد نژادپرست زبان.

اسکیمو:

بسیاری از مردم هنوز هم استفاده از این اصطلاح برای توصیف مردم از آلاسکا بخش هایی از گرینلند و سیبری با یک فرهنگ مشترک از گوزن های شمالی قایقرانی و ماهیگیری... شما می دانید که آنها چه کسانی هستند. اما با توجه به NPR مردم در قطب شمال در نظر بگیرید آن را توهین آمیز به دلیل آن استفاده می شد "نژادپرستانه استعمارگران." تئوری های متعددی در مورد که در آن کلمه را از آمد اما ترجیح داده است "اینویت" (جمع) و یا Inuk (منحصر به فرد). بنابراین هیچ اسکیمو بوسه یا اسکیمو پای مردم.

Gyp/کولی:

مناسب است "Romani." با توجه به ملی سازمان از آنها در اروپا, بزرگترین اقلیت قومی و تگرگ از شمال هند است. آنها جدی تاریخچه از آزار و اذیت در اروپا (فکر می کنم هولوکاست و اموال برده داری). کلمه "کولی" اجرا این ایده که مردم هستند "گدا که کثیف هستند و بهره برداری رفاه اجتماعی" و این خود زنان هستند "جنسی انسان." این هم یک اصطلاح بر آنها تحمیل شده از خارج گوید NPR. و کلمه "gyp" به معنی "سرقت"? که می آید مستقیم از کلمه "کولی. بنابراین هنگامی که شما با استفاده از آن شما در حال ارتکاب ایده Romani به عنوان غیر قابل اعتماد دزد. کاملا نژادپرستانه زبان.

اینی-Meenie-Minie-Mo گرفتن یک...

ببر با پا راست ؟ نوچ. استفاده می شود که به "گرفتن n****r با پا, گزارش, Vox. نه کاملا نژادپرستانه زبان اما قطعی نژادپرستانه اشاره. بهترین روش برای جلوگیری از آن.

گالری بادام زمینی

Dictionary.com می گوید از آن استفاده می شود شناخته شده به عنوان "rearmost و ارزان ترین بخش از صندلی در بالکن و یا روی بالکن یک تئاتر است." در دهه 1880 افرادی که آنجا نشسته معمولا از خوردن بادام زمینی و از آنجایی که آنها ارزان ترین صندلی بودند و اغلب فقیر و سیاه و شناخته شده به داد و بیداد کن. در حال حاضر آن را "یک منبع ناچیز انتقاد." هر دو classist و نژادپرستانه زبان!

Racist Language You Didn't Know Was Racist
سید Wachs/Unsplash

سخنان درشت ادم تنومند و بدقواره

این می آید از سمت راست سفید تلفظ ماداگاسکار کلمه می گوید: NPR. اما این به آن معنا نیست که dictionary.com می گوید: "یک کل بسیاری از منمن." به جای آن نام یک نقاب مرد رقصنده. پس از آن اساسا مردم سفید ساخت نور از یک آفریقایی مراسم.

Fuzzy-Wuzzy

... بود را تحمل نمی کند. نوچ. به جای آن می گوید: Dictionary.com آن را یک نژادپرست مدت برای مردم سیاه و سفید خود را بر اساس بافت مو. آن استفاده می شود توسط استعمار انگلیس سربازان (هرگز نشانه خوبی) و ساخته شده راه خود را به یک رودیارد کیپلینگ شعر (یکی دیگر از نشانه بد) با توجه به عبارت یاب.

Long Time No See

Babbel مجله می گوید: این عبارت می آید یا از انگلیسی و آمریکایی ملوانان صحبت pidgin English (یا به صحبت) با چینی ها و یا برخورد با بومیان آمریکایی است. "هیچ می تواند انجام دهد" همان ریشه های تنش در زبان.

Uppity

آره نمی گویند این است. تا کنون. زیرا که uppity? مردم سیاه و سفید که که. این کلمه استفاده شده توسط جنوبی ها برای توصیف افرادی که نمی پا خط خود را نژادپرستانه انتظارات می گوید Babbel مجله. راش Limbaugh یک بار متهم میشل اوباما از "uppity-ism می گوید:" آتلانتیک در مقاله ای با عنوان "بله Uppity نژادپرست است" و آن را سخت به گوش او خواستار یک زن سفید است. کاملا نژادپرستانه زبان.

فروش پایین رودخانه

این باید توضیحی اما مردم هنوز هم آن را می گویند. من طلسم این نژادپرست زبان بسیار به آرامی. که به فروش می رسد ؟ بردگان فروخته می کردم. جایی که آنها را تهدید به فروش می رسد زمانی که آنها به خصوص مزاحم? دورتر در جنوب که در آن کار سخت تر بود یا "پایین رودخانه" یعنی می سی سی پی. در حال حاضر ما آن را می گویند به این معنی است که کسی که خیانت شد. اما آن را فوق العاده نژادپرستانه زبان. از آن استفاده نمی.

روح حیوانات

واقعی روح حیوانات هستند بخش مهمی از بسیاری از فرهنگ ها به خصوص فرهنگ بومی آمریکا که به عنوان Dictionary.com می گوید: "راهنما و یا محافظت از یک فرد در سفر و که ویژگی های است که فرد سهام یا مظهر." گفت: چیزی است که خود را "روح حیوانی" در عبارت دیگر معنا نیست که شما دوست دارید یا عشق چیزی است که به شدت به عنوان در "آووکادو نان این است که روح حیوانی است. "که نژادپرست AF.

من می خواهم گفت, وجود دارد, بدون نیاز به دمدمی مزاجی و یا به گریه کردن در مورد چگونه شما نمی توانید هر چیزی را می گویند دیگر!' آنچه شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن جایگزین برای چند مشترک و عبارات. این است که سخت نیست. این است که مقدار زیادی از کار. آن را تحت اللفظی حداقل شما می توانید انجام دهید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب