آخرین ‘عادی’ و عکسها بر روی تلفن های ما–یک جنبش ما می توانیم همه پشت


Last-Normal-Photos
حسن نیت ارائه میدهد از Lisamarie و H. R. کت

یکی از گرایش های اخیر رفتن در اطراف در رسانه های اجتماعی است که مردم های “قبل” عکس: آخرین تصویر در رول دوربین خود را قبل از coronavirus رسید. برای بسیاری از ما زندگی کاملا عادی و سپس آن نبود. وجود دارد هیچ زمان برای آماده سازی همه چیز فقط تغییر در یک لحظه. تنها با یک ایمیل با متن یا گزارش خبری, همه زندگی هرگز همان خواهد بود.

این آخرین عکس در گوشی من از قبل شده است. این دختر و سگ ما پس از یک ویژه استرس زا شب در بیمارستان کودکان در لس آنجلس. که دوشنبه, آوریل 9th, پسرم بیدار شد احساس بیمار بنابراین من نگه داشته و او را از مدرسه به خانه. اواخر بعد از ظهر او درد. ما با عجله او را به اتاق اورژانس و هنگامی که ما وجود دارد و آنها او را بلافاصله. ریه های خود بودند آنقدر تنگ بود او با یک حمله آسم. پس از ساعت ها از استروئیدها و تنفس درمان او پذیرفته شد. این نخستین بار بود که پس از او متولد شد که ما در آنجا ماند در بیمارستان و البته coronavirus بود در ذهن همه است. در آن زمان ما نمی دانیم که آنچه در آن انجام شده بود به بچه ها. و هیچ کس نمی داند که اگر این یک علامت و یا فقط یک اتفاق واکنش به یک به طور منظم سرد است.

که جمعه ما اطلاع که مدرسه بسته شد و لس آنجلس بود و قرار دادن آن در خانه بماند سفارش در محل. آنها در حال حاضر گفت: آن را به احتمال زیاد حداقل سه ماه قبل از همه چیز شروع به دوباره باز کردن.

حسن نیت ارائه میدهد از Sa’iyda Shabazz

در زیر برخی از دوستان خود را به اشتراک گذاشته آخرین تصاویر همراه با داستان ،

لیلا از نیویورک:

حسن نیت ارائه میدهد از لیلا N.

“پدر من و من سفر به Millerton NY ما برای دریافت مالیات انجام می شود. ما یک سنت سالانه از گرفتن مالیات های ما انجام می شود و سپس رفتن به Harney و پسران چای کافه وجود دارد. این واقعا یک روز دوست داشتنی — و اگر آن را تا به حال به من گذشته یکی آن بود که حداقل یکی خوب است. رفت و به little book فروشگاه در شهر و خرید چند کتاب. این عجیب و غریب به فکر می کنم در این مکان می رفت و تنها چند ماه پیش ممکن است وجود داشته باشد زمانی که شما در نهایت می تواند بازگشت… اما من امیدوارم که آنها هستند. من فکر می کنم من باید به بیش از یک بار در سال در حال حاضر.”

میشل از WA:

حسن نیت ارائه میدهد از میشل B.

“ما تا به حال یک مامان-دختر بعد هنگامی که او از مدرسه برای بهار و کنفرانس ها. آن را مارس 12 و آخرین بار او را در یک فضای عمومی است. روز بعد در مدرسه لغو شد و ما تصمیم به ارسال برادرش به پیش دبستانی. این آخرین بار من احساس راحت بودن ، روز بعد از چقدر جدی همه چیز واقعا در مجموعه.”

Lisamarie از TX:

حسن نیت ارائه میدهد از Lisamarie H.

“این گرفته شد مارس 29. اقامت در خانه سفارش آغاز شده در آوریل 2, اگر چه بسیاری از مکان ها آغاز شده بود در حال حاضر بسته شدن. پسر ما تا به حال شکستن بهار از آوریل 9-13 و قرار بود برای شروع دوباره در 16 اما مدارس بسته ‘تا اطلاع ثانوی.’ این ضربه سخت برای ما است. پس از چند ماه به او را برای مدرسه آماده انتقال و گرفتن او را به یک محل که در آن او تا به حال به تنظیم برنامه جدید در آن همه چیز متوقف شد! به دلیل ASD برنامه و روال آنچه که او نیاز دارد بیشتر است. یک ماه به آن ما در بر داشت جدیدی عادی برای او اما ما قطعا تا به حال برخی بسیار سخت روز.”

کت از MA:

حسن نیت ارائه میدهد از کت R.

“این آخرین تصویر زمانی که گربه سعی کردم به رفتن به مدرسه در گریم ناهار. من تقریبا از دست, بسته بندی ناهار بود که من حداقل چیزی که مورد علاقه. از آن ساخته شده من به طرز عجیبی غمگین.”

گیری از Seattle, WA:

حسن نیت ارائه میدهد از کم M.

“این بود که من روز گذشته در نوار من قبل از ما بسته است. من نمی دانم که در آن من بود آخرین روز وقتی که من جامعی این selfie هر چند. من شکایت در مورد قرار دادن حمل و نقل دور بود و فقط مخلوط نوشیدنی برای دو نفر از من به طور منظم (Long Island — هیچ تکیلا و دو قد کاپیتان و کک) هر دو از آنها را من هنوز در تماس با. ما یک چت گروهی.”

جولی از MI:

حسن نیت ارائه میدهد از جولی P.

“پسر من 18 سال در ماه اکتبر و در مارس 10th ما رفت و رای در میشیگان اولیه انتخابات. اولیه است که تصور می شود یکی از دلایل اصلی میشیگان است که smacked خیلی سخت توسط COVID-19. ما خوش شانس هستند که ما بگوئید کوچک است و به ندرت مشغول, اما بسیاری از مردم نمی شد خیلی خوش شانس. حق رای نیست و چیزی است که من نمی خواهد برای اعطا کنه.”

کتی از TN:

حسن نیت ارائه میدهد از کتی C.

“این اولین تفرج با سه بچه. من در نهایت احساس من می تواند آن را اداره کند. ما تا به حال بهترین روز در باغ وحش, و من تعهد به آنها را یک بار در هفته به دلیل آن کار می کرد تا زیبایی. من حتی تا به حال یک غریبه را به عکس ما, بنابراین من نمی خواهد را فراموش کرده ام چگونه بزرگ آن بود. کمی من می دانم که جهان را تعطیل روز بعد. دو ماه و نیم بعد و این است که هنوز هم تنها زمانی که من گرفته ام همه از فرزندان من در هر نقطه به تنهایی.”

ریتا از OH:

حسن نیت ارائه میدهد از ریتا T.

“من کلاس دوم آخرین تمرین بسکتبال و من خیلی خسته شده بود از کار یک روز کامل و سپس تقلا برای دریافت شام روی میز قبل از گرفتن او را به مرکز قیمت — من تا به حال هیچ ایده که در آن بود برای آمدن به توقف screeching. من صادقانه را از دست ندهید تعهد برروی آن بکشید بچه ها من پشت و جلو را به خود extracurriculars … اما من از دست دیدن شادی محض در این صورت به عنوان او دریبل در اطراف دادگاه با هم تیمی های خود.”

ما نمی دانیم که زمانی که همه چیز در حال رفتن به “عادی” اما وجود دارد هیچ انکار که همه چیز را هرگز همان خواهد بود به عنوان قبل از. با داشتن این تصاویر خواهد بود یک کپسول زمان — یک راه برای به خاطر سپردن است که وجود دارد بود قبل. برخی از آنها ضبط دنیوی بخش هایی از زندگی روزمره است. برخی از حفظ شادی از آخرین موقعیت خاص به عنوان یک گروه. گذشته خود را “عادی” تصویر در گوشی شما می گوید یک داستان از روش زندگی. زندگی ما به احتمال زیاد هرگز زندگی دوباره حداقل نه در راه همان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de