با خود کارشناسی ارشد مجموعه جدید این جت Gulfstream مخمل خواب دار داخلی ممکن است فکر خود را مورد علاقه هتل 5 ستاره

بر روی کاغذ اضافی 10 پا از فضای داخلی و بین Gulfstream جدید G700 و آن بعدی-بزرگترین مدل G650 ممکن است به نظر م

توسط ETELARESANKHABAR در 7 اردیبهشت 1399

بر روی کاغذ اضافی 10 پا از فضای داخلی و بین Gulfstream جدید G700 و آن بعدی-بزرگترین مدل G650 ممکن است به نظر می رسد که قابل توجه است. اما در G700 mock-up در Gulfstream دفتر مرکزی در ساوانا, Ga., روشن بود که طراحان مجبور وسواس در مورد هر اینچ است. "ما در حال حاضر صندلی برای 13 در مقابل می گوید:" تیم o'hara, Gulfstream مدیر طراحی و نوآوری است. "برای ماموریت های طولانی از آن ساخته شده حس بیشتری به اتاق خواب."

یک اتاق خواب با خود امیدوارند suite نهایی دارایی از هر جت داخل کشور و در جهان آن را به یک پناهگاه. تخت هوشمند-فوم تشک کاهش یافته و با یک دکمه فشار در هواپیما و گوشی های هوشمند برنامه از صندلی خوابیده به تمام موقعیت خواب در حالی که چراغ ها پوشیده به صورت موازی و بیضی شکل پنجره رفت و از شفاف به تاریکی. فورا نرم و روشن اتاق به همان اندازه موسیقی نرم تر شد, هتل لوکس تر از همه کسب و کار سالن.

مقیاس کنار—کابین را 57 پا طول و هشت پا عرض نگاه مجلل—واقعی دیفرانسیلی بین G700 و هر کسب و کار دیگر جت کوچک هوشمند و اغلب جزئیات پنهان در سراسر کشور و همچنین به عنوان یک تعهد به استفاده از سوخت زیستی برای نسل جدید رولز رویس مروارید 700 موتورهای.

Gulfstream G700 Cabin

کابین استفانی لیپسکام

من پرواز از سن پترزبورگ, Fla., به ساوانا در Gulfstream g550 گلف استریم موثر هواپیما در حق خود با اجرایی کشور است. اما G700 مسخره کردن چیز دیگری بود: آن را بسیار بزرگ و بسیار زیبا. فضای منحنی و تزریق از نور طبیعی مشخص شده آن را به عنوان چیزی جدید و ویژه—تقریبا, خوب, نفسانی.

وجود دارد ظریف S-منحنی در همه جا در صندلی bulkheads و فرش و در امتداد سقف و حتی در آثار هنری در نزدیکی ورودی. پنج "مناطق" شد و در یک planked گردو با پوست به عنوان لهجه. 21 × 28-اینچ, بیضی, ویندوز ارائه شده نمایش استثنایی و نور طبیعی و یا حداقل آنها را در دنیای واقعی است. حتی چراغ روشنایی سقفی تا به حال یک منحنی معماری به طوری که لامپ های پنهان ماند.

Gulfstream G700 Master Suite

مجموعه کارشناسی ارشد استفانی لیپسکام

جلو طراحان لباس گالري عكس در کازابلانکا سنگ مرمر. پاک آن سایه سیاه و سفید-رنگی کابینت و چرم-پوشش سالن به نگارخانه شمردهای نگاه ظریف و بدون به خطر انداختن باز بودن و قابلیت است.

تفاوت واقعی, اما, بود, بیش از 10 پا بلند آشپزخانه و فولاد ضد زنگ سینک که ارائه استثنایی کار در فضا, همراه با یک یخچال بزرگ, سخاوتمندانه, ذخیره سازی متعارف فر و مایکروویو. این می تواند کسب و کار اولین جت که در آن صاحبان می تواند خود را سرآشپزها به طبخ وعده های غذایی از ابتدا به جای داشتن سفرهای catered.

Gulfstream G700 Galley

پاروزن استفانی لیپسکام

"بهینه سازی آشپزخانه آمد از طریق کاربر تست—حدود 30 خدمه پرواز ساخته شده وعده های غذایی در طول چندین ساله طراحی فاز داد و بازخورد و ما تغییرات می گوید:" o'hara. "این است چهارم آن تکرار."

در طول پنج سال طراحی دوره صاحبان خلبانان و طراحان در خانه نیز ارائه شده ورودی. O'hara تیم آمد تا با 10 تست ماژول برای صندلی ها و سپس استفاده از آنها را در میز خود را. برای ساعت. "وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین نشستن در یک صندلی برای 15 دقیقه و هشت ساعت" او می گوید. "در پایان همه آنها مبارزه برای طرح آنها بهترین دوست به دلیل راحتی و افزایش ارگونومی."

Gulfstream G700 Seat

جزئیات صندلی استفانی لیپسکام

من خودم تست در منطقه دوم تجربه نه تنها دنج سفید-چرم recliners (که رها به حالت خواب) بلکه Gulfstream طراحی تکامل است. O'hara تیم ایجاد یک ویژه رسیدگی برای تنظیم موقعیت; به جای jutting مانند بسیاری از چنگ زدن به دستگیره فراموش طراحان تعبیه شده در آن به حد فاصل کاربردي به طوری که آن را نه تنها راحت تر برای انسان مچ دست, اما همچنین می آمیزد با صندلی.

این احتیاج به رهبری نور و اتصالات نیز حذف گرما نقاط. "ما صرف مقدار زیادی از زمان در روشنایی می گوید:" o'hara, ذکر لامپ را می توان به دو وات یا گرمتر یا سردتر تن در حالی که سایر Led ها نمی تار زیر 20 وات. "شما نمی توانید پیدا کنید که سطح از پیچیدگی در هر خانه هوشمند," او می گوید. "علاوه بر آن اجازه می دهد تا برای شام عاشقانه."

Gulfstream G700 Dining Table

میز ناهار خوری Mathew کورتنی

در شش منطقه صندلی که تبدیل به ناهار خوری منطقه G700 بیشتر اسرار انتظار کشف. در خاتم از برگ درخت گردو است که باعث ایجاد میز ناهار خوری شارژ اتوماتیک پد به قدرت گوشی های هوشمند قرار داده شده بر روی میز; لمس خلاق و تکنولوژی های جاسازی شده در همه جا پنهان در پشت متعارف-به دنبال بیرونی.

مورد علاقه من در منطقه بود منطقه تفریحی که در آن به عنوان 43 اینچ صفحه نمایش افزایش می یابد از یک credenza, چراغ و ویندوز به طور خودکار تیره. وجود دارد هیچ سخنرانان; در عوض صدای فراگیر است که پیش بینی شده از طریق مبدل در پشت پانل های دیوار. تجربه تماشای یک فیلم است و حمل و فقط به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود از $75 میلیون کسب و کار جت. "این در واقع یک جهان اول برای هر کسی که می گوید:" o'hara, و اضافه کرد که تیم او در مراسم Consumer Electronics Show (CES) در هر سال به معدن فن آوری های جدید.

در عقب اتاق خواب شبانه روزی, روشنایی, تقلید روز در سراسر مناطق اما در سرعت سریع تر. که و پایین کابین ارتفاع باید اطمینان بیشتر طراوت خواب بنابراین شما به طور کامل بیدار شده و تا زمانی که G700 قطره شما به آرامی در قاره های دیگر.

پرواز شماره

0.925: سرعت بالا در ماخ از G700

7,500: در محدوده مایل دریایی, درباره نیویورک به دهلی نو nonstop

56' 11": ظهر داخلی به استثنای محفظه بار با پنج ممکن است مناطق

2022: سال انتظار برای اولین بار تحویلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب