IRS فرستاده $1.4 میلیارد دلار محرک چک به مردم مرده

تراشه Somodevilla/گتی با توجه به یک گزارش جدید IRS و وزارت خزانه داری دست از بیش از 1 میلیون محرک چک به افر

توسط ETELARESANKHABAR در 6 تیر 1399
stimulus-checks-sent-to-deceased
تراشه Somodevilla/گتی

با توجه به یک گزارش جدید IRS و وزارت خزانه داری دست از بیش از 1 میلیون محرک چک به افرادی که مرحوم

در تلاش برای تحریک اقتصاد و کمک به شهروندان آمریکایی به عقب بر گردیم روی پای خود را در طول COVID-19 گیر دولت ایالات متحده صادر محرک چک برای کسانی که واجد شرایط مالی. در واقع با توجه به IRS 159 میلیون چک جمعا به مبلغ 267 میلیارد توزیع شد تحت قانون. تنها مسئله است ؟ در علاوه بر این به بسیاری از آمریکایی ها نمی گرفتن بودجه مورد نیاز برای سوار شدن بر موج بحران مالی 1 میلیون آن پرداخت — در مجموع عظیم 1.4 میلیارد دلار صادر شد به مردم مرده, با توجه به سازمان دیده بان.

در یک گزارش جدید دولت دفتر پاسخگویی توضیح می دهد که زمانی که کنگره با تصویب خود را به 2 تریلیون دلار بسته محرک مراقبت عمل حقوقی سوء تعبیر رهبری به وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی قادر به استفاده از اوراق پرونده مرگ "است که شامل استفاده از [Social Security Administration] پرونده مرگ به عنوان یک فیلتر برای توقف پرداخت به decedents" را به اطمینان حاصل شود که مردم مرده نمی خواهد دریافت چک.

"خدمات درآمد داخلی (IRS) و خزانه منتقل شد به سرعت به خرج کردن 160.4 میلیون پرداخت به ارزش 269 میلیارد دلار است. این سازمان در مواجهه با مشکلات ارائه پرداخت به برخی از افراد و مواجه اضافی خطرات مرتبط با ساخت نامناسب پرداخت به افراد فاقد صلاحیت مانند decedents و تقلب. برای مثال با توجه به بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات به عنوان از آوریل 30 تقریبا 1.1 میلیون پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفته بود به decedents" می خواند ،

چک به عنوان تاثیر اقتصادی پرداخت صادر شده برای واجد شرایط آمریکایی ها بر اساس سال 2018 یا 2019 بازده مالیات بر درآمد. افراد را ساخت تا به $75,000 یک سال دریافت چک برای $1,200 و زوج ساخت تا 150.000 دلار و پر کردن مشترک اظهارنامه مالیاتی دریافت $2,400 با اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط. پرداخت کاهش یافته است بر این اساس برای مردم ساخت بیش از $75,000 با درآمد کلاه $99,000 هر فرد یا $198,000 برای زوج است.

گزارش از مرده مردم دریافت محرک های پرداخت برای اولین بار شروع به جوشکاری در مارس زمانی که نمایندگان شروع به ساخت مستقیم سپرده تا 1200 دلار به مالیات دهندگان حساب های بانکی. در وزارت خزانه داری نشان داد که برخی از محرک چک فرستاده شده بود برای مردم مرده سفارش کسانی که موفق به دریافت چک از طرف مرحوم نسبت به بازگشت این پول بلافاصله. اما منهای این خبر در IRS سایت این سازمان دولتی است و قصد ندارد در نظر گرفتن مراحل اضافی به پول بازگشت و با توجه به گائو.

گائو توصیه می کند که IRS باید "در نظر گرفتن گزینه های مقرون به صرفه" برای اطلاع از واجد شرایط دریافت کنندگان چگونه به بازگشت پرداخت. و با توجه به گزارش IRS موافقت با این پیشنهاد است.

آخرین مطالب