8 طلا و جواهر سینی و ظروف نقره ای برای نگه داشتن خود را با حلقه & Ish با هم

چند بار باید به شما گفت kiddos خود برای قرار دادن لباس های شسته شده خود دور و یا سازماندهی خود را در کشو جو

توسط ETELARESANKHABAR در 22 خرداد 1399
fashion_jewelrytrayv

چند بار باید به شما گفت kiddos خود برای قرار دادن لباس های شسته شده خود دور و یا سازماندهی خود را در کشو جوراب? بیش از حد بسیاری به تعداد amirite? ما در حال تلاش نیست که به هر نقطه انگشتان دست, اما هنگامی که آخرین باری که شما تمیز کردن کمد خود و یا nightstand? تمرین آنچه که شما موعظه با تبدیل که توده درهم گردنبند را به هرج و مرج سازمان یافته. اگر شما در حال حاضر در اختیار خود را پس از آن طلا و جواهر ظرف یا سینی می تواند پاسخ به نماز خود را (و یا شرکای خود را).

بالا بردن دست خود را اگر شما یک عادت مصرف کردن طلا و جواهر خود را در بسیاری از جاهای مبهم و سپس فراموش کردن که در آن شما آن را قرار داده ؟ همان mama, همان. هنگامی که یک جعبه جواهر است که بیش از حد بدون هیچ زحمتی مجموعه ای از صرفه جویی در فضا stackable طلا و جواهر سینی اجازه خواهد داد که شما را به دیدن تمام ارزش خود را baubles به طوری که شما می دانید دقیقا همان جایی که همه چیز است که در هر لحظه است. فقط فکر می کنم: شما هرگز به اشتباه کردن در اطراف برای پیدا کردن یک گردنبند بیانیه برای زوم دیدار دوباره... " چون همه چیز خواهد بود منظمی سازماندهی شده و در نظر است. از شخصی قطعات طلا و جواهر به حلقه است که شما می پوشند هر روز اجازه می دهد یکی از این 8 مادر-تصویب طلا و جواهر سینی (یا سرامیک حلقه ظروف) به شما کمک می کند خود را حرکت با هم.

این مدرن برنج Prisma سینی از Umbra (طراحی شده توسط سونگ Wook Park) است که نه تنها آسان بر روی چشم, اما این یک راه بسیار خوبی برای قرار دادن خود را baubles بر روی صفحه نمایش. جایزه: سبکی برخورد نمی خود را با دکور اتاق خواب. اگر شما مستعد به گرفتن طلا و جواهر خود را در هر نقطه/در همه جا (حمام سینک آشپزخانه خود را, و غیره.), سپس این چشم نواز سینی کامل خواهد شد نقطه فرود. نگه داشتن آن توسط nightstand خود را و شما ناچار به استفاده از آن به عنوان یک پناهگاه امن خود را برای مطالعه, عینک, لوله های مورد علاقه خود را معجزه کرم شما نام آن را.

Shhhhhh... فقط بین ما و شما می توانید آن را نیز به عنوان یک عطر و یا محصولات مراقبت از پوست سینی بنابراین دست کم نگیرید همه کاره اینجا خانمها. نمی توانید رای بدهید این خرید مشتری "این اندازه بزرگ و وزن خوب. من عاشق طراحی و طلا/برنج به پایان برسد. به نظر می رسد خیلی خوب در من صنعتی چوب نارون غرب جدول. من دوست دارم که آن را نیز به انتظارنشسته بودند با برخی از مواد جیر در پایین برای جلوگیری از خش افتادن بر روی چوب. آن را نگه می دارد چیزهای بیشتری از من را تصور کنید. به علاوه اضافه کردن یک کارخانه هوایی به آن را فقط طول می کشد آن را به سطح بعدی. خیلی خوشحالم که من کردم یک سینی زیبا در آمازون در یک قیمت معقول تر از شما می خواهم پیدا کردن با محصولات دیگر در فروشگاه های دیگر."

16 دلار در آمازونOui, oui! اگر شما در حال حاضر یک فن از کلر Vivier را کاربردی و در عین حال شیک صلیب بدن کیسه های و بسته فانی و سپس شما قادر نخواهد بود به مقاومت در برابر این تزئینی handpainted سینی ضد زنگ (موجود در دو اندازه به طور جداگانه فروخته) است که می تواند در خدمت اهداف گوناگون. کل همکاری به عنوان شیک که شما می خواهم تصور کنید که با الهام ناشی از "زندگی و آثار پابلو پیکاسو زمانی که او اقامت در جشنواره کن با همسرش ژاکلین Roqueas" و همچنین کلر در تابستان سفر به Île de Ré. با عباراتی مانند "سوغات حزب" و "عجایب است, شیک" شما هدایت درونی خود را Francophile در هیچ زمان. یک انسان خریداران سازیاموسیقی زنگی در "این یکی از آن کوچک اقلام لوکس که واقعا خاموش می پردازد! به عنوان بسیاری از در میز ما این سینی شده کامل "جواهر" زیر نظارت بر برگزاری ملزومات مومیایی یک قلم سنجاق سر و صورت بطری روغن. همچنین مناسب به عنوان یک ذخیره و یا به جای یک شمع برای محافظت از میز." یکی دیگر از خریداران با استفاده از او به صنوبر تا یک نوار سبد خرید 😉

22 دلار در ANTHROPOLOGIE

شما نه فقط در بازار برای هر سینی طلا و جواهر—بدون شما در جستجوی یک سینی که نمی خواهد نگاه از محل در سنگ مرمر میز در اتاق خواب خود را. (بله, شما نیز یکی از کسانی که تاثیر گذار-تایید کرک فرش و یک باغ زیبا از succulents خود را در پنجره. #DoItForTheAesthetic) این کاربردی و افسانه و سرامیک کاکتوس حلقه دارنده است تنها چیزی که برای قطعات است که شما می پوشند 24/7, که آیا آن حلقه عروسی خود را و یا یک گروه سه نفره از پشته حلقه است که شما می خواهم احساس برهنه بدون. ما دوست دارم که دارنده این شهر همچنین دارای یک سینی به محل روزمره خود را از hoops و یا حتی خوش طعم اولیه گردنبند است که شما تقریبا هرگز خاموش. آن را از این شوهر "همسر من همیشه برگ های ازدواج حلقه و دستبند در نقاط تصادفی در اطراف آپارتمان ما است. هنگامی که ما حتی فکر حلقه ها از دست داده بودند. فقط این محصول را خریداری و بلافاصله در عشق سقوط کرد. ساده و زیبا و مفید است. فقط آنچه ما نیاز داریم." خوب دنگ اگر نیست که همه این اطمینان به ما نیاز دارید.

13 دلار در آمازون

هنگامی که شما طلا و جواهر محتکر (متهم به گناه) گاهی اوقات یک سینی به سادگی انجام نخواهد شد. اما این که این stackable طلا و جواهر سینی از آمازون در آمده به صرفه جویی در روز. این نوزادان آمده در مجموعه ای از چهار (با 18 محفظه خالی) بنابراین شما می توانید به محتوای قلب خود را. کنار یک سینی برای خود دستبند دیگری برای گوشواره و سپس دیگری برای خوش طعم گردنبند... ماری کوندو خواهد بود تا افتخار! در پایان روز شما می توانید پشته سینی برای صرفه جویی در فضا و نگه داشتن کمد خود را بالا روشن است. این مشتری سهام "من به شدت توصیه این jewelry organizer. من خریداری شده 2 مجموعه 1 برای خودم و سپس 1 برای دختر من پس از من تو را دیدم که چگونه به خوبی آنها کار کرده است. آنها با دوام و با کیفیت خوب و اندازه مناسب برای قرار دادن و پشته در کابینه کشو. آنها اندود شده با کیفیت خوب احساس می شود و به نظر می رسد بسیار خوب ساخته شده است. من قطعا خرید این دوباره."

20 دلار در آمازونشما فانتزی, متعجب? برابر با قطعات مدرن و پیچیده این دو لایه Umbra طلا و جواهر سینی مناسب ازدواج بین فرم و عملکرد. آن را جلا طلا تن به پایان برسد که نگاه به سمت راست در صفحه اصلی در اکثر اتاق خواب استاد. حداقل زیبایی باعث می شود آن را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک اثر هنری و یا چیزی از MoMA طراحی فروشگاه (شما نمی نیاز به تایید خود را, اما ما فکر می کنم شوهر می خواهم آن را درک بیش از حد). ردیف بالا است ایده آل برای خوش طعم لایه بندی گردنبند است که شما نمی خواهید برای دریافت درهم (err, نه, لازم نیست که زمان به سر و صدا با در صبح روز دوشنبه) در حالی که ردیف پایین نقطه ایده آل برای لوستر, گوشواره, در یک ساعت و یا کوکتل حلقه است که شما نمی توانید مناسب در جای دیگر. LOL. ما سازمان را ترک کنید تا به شما... این مشتریان آمازون سهام "من عاشق این چیز. ناخن کاملا مناسب در سطح پایین. من قرار دادن مو روابط و کلیپرز ناخن در سطح بالا - آن را زیبا و کامل!"

20 دلار در آمازون

خیلی ناز میشم! شما لازم نیست که به جنوب ریشه به درک این طلا-کمرنگ "زیبا به عنوان یک هلو" گول زنک ظرف از دراپر جیمز. اگر شما میزبان با mostess نوع که سوگند توسط یک کمد لباس نوعی پارچه پنبهای یا کتانی راه راه و سپس شما قادر نخواهد بود به مقاومت در برابر این QT. فراتر از اتاق خواب خود را, آن را نیز یک علاوه بر اتاق نشیمن خود را و یا حمام دکور. اگر "بی انتها سبک جنوبی" چیزی است که شما پس از نشستن آن را در بالای پشته میز کتاب و یا در کنار یک دسته گل تازه از peonies برای یک ضربه از جذاب. چرا پهلو دور مورد علاقه خود را baubles زمانی که شما می توانید آنها را بر روی صفحه نمایش به صورت کمی نشان می دهد 'n' بگید ؟ علاوه بر ذخیره سازی اشیاء با ارزش خود را مانند معشوق مروارید خاتم این کلی دیگری سینی همچنین می تواند یک نقطه برای *آنهایی* که کردم دور. و این است که ما معنی یدکی سنجاق سر, گم, دکمه, و جایگزینی گوشواره پشت.

$29 در WAYFAIR

کمتر است قطعا بیشتر وقتی که می آید به گردآوری مجموعه طلا و جواهر است که طنین انداز با پوشنده لباس است. از ترکه lockets به ارث برده از خود grammie (که شما یک روز انتقال به یک دختر نوجوان یا کسی خاص) به "جدید" قطعات است که شما در سرمایه گذاری به عنوان یک فرد بالغ (ahem هر چیزی از Catbird) این یادگاری قطعه است که شما را برای یک عمر گرامی. از این رو که این "طلا و جواهر به عنوان شعر" سینی می آید. امضا با نام تجاری رنگ صورتی همراه با یک دانش سطحی از ستاره و ماه; جرات ما می گویند این فقط ممکن است کامل سینی کمی. شما ممکن است دریابید که شما می خواهید به استفاده از سینی های خود را برای ذخیره بیش از فقط طلا و جواهر—و این درست است. از یک نوزاد مروارید حلقه به سوغات کبریت کتابی به فراغت دندان است که در میانهی شب نقد در عین حال خود را در سینی احساساتی چیز باید با شما صحبت کند.

$12 در CATBIRDAh we heart it! اگر شما در حال فکر کردن به خودتان "آیا من واقعا نیاز به یکی دیگر از گول زنک ظرف ؟" پاسخ این است که بله. بله شما انجام دهد. این سرامیک به شکل قلب ظرف با کلمه "عشق" است که فقط به اندازه مناسب برای قطعات است که شما می پوشند روزانه—مانند یک locket یا مینی خاتم. یکی از مشتری وزن آن در "من معمولا دوست ندارم با پوشیدن لباس عروسی من گروه در خانه به دلیل تمیز کردن محصولات و چنین, بنابراین من می خواهم به یک محل که در آن من می توانم آن قرار داده و همیشه می دانم که در آن است." بهتر است به امن تر از متاسفم خانم. ما هرگز کاهش یافته و یک حلقه در پایین نزول و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه. یکی دیگر از آمازون خریدار وزن آن در "من واقعا دوست دارم این. من نیاز به چیزی برای قرار دادن حلقه در آن من می پوشند روزانه به جای فقط نشسته و آنها را در بالای کمد من. شوهر من من کردم این و آن را کامل است. آن را فقط به اندازه مناسب." یک بار دیگر #برنده.

$11 در آمازون

نیاز به کمک sprucing تا اتاق نشیمن خود را ، اتمام همه ما fave خانه و آشپزخانه می یابد به فضایی خود را یک نگاه تازه.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب