بهترین Zesters برای اضافه کردن عطر و طعم مرکبات را به هر ظرف

کمی می تواند یک راه طولانی بروید. درست است که نه تنها برای زندگی, اما پخت و پز بیش از حد. اضافه کردن فقط یک لمس از اسیدیته به یک وعده غذایی یا نوشیدن واقعا می تواند در افزایش و بالا بردن طعم و بافت خود را از غذاهای مورد علاقه و کوکتل—اما دقیقی که کامل مقدار مزه می تواند مشکل اگر شما لازم نیست که یک zester.

شما احتمالا دیده می شود zester اغلب استفاده می شود به عنوان یک پنجره اهنی برای پنیر, اما آنها فقط به عنوان مفید است زمانی که می آید به اصلاح مقدار مناسب از میوه ها را پوست کنده و با اضافه کردن کمی بیشتر از عطر و طعم به هر آنچه که شما در حال ساخت. یک zester شامل اچ تیغه است که همه شما به همه که خوش عطر و طعم از پوست بدون ایجاد یک ظرف غذا بزرگ است.

یک ابزار دستی برای نگه داشتن در آشپزخانه خود را zesters ثابت کند که فقط یک خط تیره از عطر و طعم می تواند یک اثر بزرگ. در اینجا چهار نفر از مورد علاقه ما در آمازون در حال حاضر.

1. Victorinox دسته چوب Zester

سوئیس برند ویکتورینوکس است که به خوبی شناخته شده و خوبی در نظر گرفته—برای خود چاقو و چند ابزار است که باعث می شود آنها را مناسب برای تهیه با کیفیت zester بیش از حد. جمع و جور و محکم و راحت برای استفاده در دست خود را با نام تجاری zester اجازه می دهد تا کنترل دقیق. ساخته شده از فولاد ضد زنگ, سر خواهد شد تاریخ و زمان آخرین برای سال ها و سال ها اگر شما مراقبت از آن را به درستی در حالی که ماندن تیز به اندازه کافی برای به انجام رساندن هر zesting وظیفه.

مزایا: کیفیت ساخت که گذشته و تاریخ و زمان آخرین.

منفی: یک بیت از یک سرمایه گذاری برای یک zesting ابزار.

Victorinox Wood Handle Zester

آمازون

خرید در حال حاضر: $20.06

2. KitchenAid فولاد ضد زنگ Zester

با خود میکرو-serrations است که اجازه می دهد برای گریتینگ در دو جهت مختلف این ترکیب zester و پنجره اهنی از KitchenAid می افزاید: استقبال کمی از تطبیق پذیری خود را به استاندارد zester. این فولاد ضد زنگ رنده متصل به بافت چنگال پلاستیکی فراهم می کند که خوب و محکم تعادل در کف دست خود را. اختصاصی اهنی پیوست در واقع تله و دارای مواد غذایی برای سهولت اضافه شده در حالی که ارائه فضای پس انگشتان خود را دریافت نمی زخمی شدند.

مزایا: همه کاره, دو-برای-یک گزینه است.

منفی: ممکن است شما می خواهید و یا نیاز دیگر اهنی بخش است.

KitchenAid Stainless Steel Zester

آمازون

خرید در حال حاضر: $18.99

3. Restaurantware دست Zester

می خواهید به نگاه مانند یک حرفه ای که zesting? نگاه هیچ بیشتر از Restaurantware را در سطح حرفه ای zester. با آن نسبتا راحت گرفتن شما قادر خواهید بود به نگه داشتن یک شرکت نگه دارید در حالی که شما آمادگی کامل برای اصلاح است. تمدید رنده اجازه می دهد تا شما را به راحتی نگه دارید zester در یک دست و میوه خود را در یکی دیگر در حالی که ارائه به طور مساوی تراشه در بالای هر آنچه که شما در حال prepping. به علاوه فولاد ضد زنگ را تضمین می کند آن را به آخرین طولانی در حالی که.

مزایا: راحتی تحمل می کند این جامد zester فوق العاده آسان برای استفاده.

منفی: هر کس نمی خواهد نیاز به یک حرفه ای درجه zester مثل این یکی.

Restaurantware Hand Zester

آمازون

خرید در حال حاضر: $15.11

4. Microplane سری کلاسیک Zester

یک فرصت خوب وجود دارد شما احتمالا دیده می شود Microplane zester حتی بدون تحقق آنچه در آن بود به عنوان نام تجاری است که تقریبا در همه جا در خانه و آشپزخانه در سراسر کشور است. با انواع رنگ-دسته وجود دارد قطعا گزینه ای را که مناسب شخصیت شما. اما zester مفید است اگر آن را در واقع کار می کنند—اما هیچ نگرانی در اینجا. Microplane را zester عکس اچ هواپیما فراهم می کند که تیغ تیز گریتینگ توانایی که به معنی شما لازم نیست برای قرار دادن به عنوان نیروی بسیار و به اصلاح آن میوه. به علاوه آن را نسبتا رسیدگی فقط احساس بزرگ استفاده کنید.

مزایا: ارزش فوق العاده و آسان برای استفاده است.

منفی: ممکن است بخواهید یک ابزار کمی کمتر تیز.

Microplane Classic Series Zester

آمازون

خرید در حال حاضر: $14.48

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>