استون مارتین در حال ساخت محدود-نسخه کپی از 007 را Goldfinger ' Car—کامل با ابزارهای

"معروف ترین اتومبیل در جهان" فقط ثابت را هنوز هم مقدار زیادی از کشش. استون مارتین DB5 جیمز باند که به نظر می ر

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399

"معروف ترین اتومبیل در جهان" فقط ثابت را هنوز هم مقدار زیادی از کشش. استون مارتین DB5 جیمز باند که به نظر می رسد سال 1964 تلنگر Goldfingerاست نورد بازگشت به تولید و 25 limited-edition سواری هزینه $3.35 میلیون در هر.

از قرن قدیمی, بریتیش, مارکی خدمت تولید باند فیلم EON Productions برای اطمینان از دنده جاسوسی و طراحی باقی مانده درست به بر روی صفحه نمایش اصلی است که به فروش می رسد برای $6.4 میلیون سال گذشته است. مدل های جدید در ابتدا اعلام کرد در سال 2018 به پایان رسید در همان درخت فان نقره ای رنگ طرح و ویژگی های یکسان داخلی چرم و داشبورد. در واقع استون مارتین حتی تا آنجا پیش رفت به منبع دقیق کابین خلبان ابزار دقیق از همان تامین کننده ساخته شده است که اصلی ابزار در '60s.

اما اجازه دهید بحث در مورد 007 را اسباب بازی. باند ماشین کشنده مجموعه ای از اسباب بازی ها با تشکر از س از جمله نفت-نرم و صاف کردن سمپاش دود-صفحه مه پاش های مقاوم در برابر گلوله سپر یک جهشی صندلی ناخن پخش مخفی اسلحه و ماشین آلات ، البته مدرن جانشین بود خوب حقوقی—و در نتیجه ابزارهای به روز شده اند به عملکرد در دنیای واقعی است. مثلا اسلحه و ماشین آلات در واقع نمی خواهد آتش مهمات, اما آنها به نظر می رسد به کار می کنند و منتشر می کنند گلوله سر و صدا از طریق بلندگوهای یک خطر ناک اثر است. به طور مشابه روغن و دود سم پاش تولید شبیه سازی مواد است که نمی تواند ویران کردن بر روی جاده ها است.

Aston Martin DB5 Goldfinger Continuation

استون مارتین

متاسفانه وجود خواهد داشت هیچ جهشی صندلی یا ناخن دامپر—راه بیش از حد خطرناک است—اما وجود دارد موجی از دیگر سرد مامور مخفی دنده مانند سه گانه پلاک یک زیر صندلی مخفی سلاح سینی تلفن در درب راننده و 'رادار است که با استفاده از مدرن روز, نقشه برداری ماهواره ای به تقلید قدیمی مدرسه ناوبری صفحه نمایش. در زیر هود این خودرو نصب می شود با یک چهار لیتری خطی-شش موتور ارائه می شود که حدود 290 اسب بخار.

استون مارتین است دست ساخت DB5s در همان Newport Pagnell تسهیلات است که در آن 898 اصل تولید بین سال 1963 و 1965. هر ماشین نیاز به یک زحمت کش سطح ساخت و طول می کشد 4,500 ساعت برای ساخت.

Aston Martin DB5 Goldfinger Continuation

استون مارتین

"استون مارتین است که سخت گیر می شه در مورد صحت" پل منارههای سر از استون مارتین آثار گفته نیویورک تایمز. "و ما بسیار به طول قابل توجهی برای اطمینان تجهیزات در ادامه خودرو به عنوان وفادار به که در فیلم دیده می شود به عنوان امکان پذیر است."

در واقع تنها تفاوت عمده بین این دو مدل به نظر می رسد قیمت. در سال 1965 DB5 را به قیمت پایه $بود 12,850 در حالی که ادامه مدل $هزینه 3.5 میلیون. هنوز که منصرف نشده یک دسته از سرسخت پیوند طرفداران که در حال حاضر خریداری شده 25. این اتومبیل در حال حاضر ساخته شده است و در حال انتظار برای تحویل به صاحبان آنها در ماه های آینده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن