تمام 8 هری پاتر در فیلم ها در حال HBO حداکثر تا آخر هفته ما برنامه های در حال حاضر ساخته شده

Warner Bros. زمان برای برنامه ریزی هری پاتر ماراتن از رویاهای خود به یاد داشته باشید روز هنگامی که هری پاتر

توسط ETELARESANKHABAR در 9 خرداد 1399
all-harry-potter-movies-on-hbo-max
Warner Bros.

زمان برای برنامه ریزی هری پاتر ماراتن از رویاهای خود

به یاد داشته باشید روز هنگامی که هری پاتر طرفداران را به صبر کنید تا زمانی که مشخصه کانال در حال اجرا بود یک ماراتن برای تماشای تمام هشت فیلم در یک ردیف ؟ Fam آن روزها رفته. HBO Max بسیار پیش بینی جدید, جریان, خدمات, از, HBO, فقط راه اندازی شد و روز گذشته به تعجب و لذت پاتر طرفداران همه جا هشت فیلم در حال پخش بر روی پلت فرم سمت راست در حال حاضر.

در واقع آنچه ما می گوییم این است که شما باید از تعطیلات آخر هفته خود را برنامه چرا که آن زمان برای هری پاتر ماراتن ما همیشه از داشتن.

در حالی که فیلم به نظر می رسد گاهی اوقات در جریان خدمات آنها شده است در دسترس برای اجاره و یا خرید دیجیتالی در HBO سیستم عامل در گذشته این اولین بار است که تمام هشت فیلم های موجود برای جریان در یک مکان. ما نیز بسیار شگفت زده برای دیدن است که آن را در HBO Max — NBC Universal, به دست آورد دیجیتال و تلویزیون توزیع حقوق برای کل هری پاتر حق رای در سال 2016 بنابراین ما به نوعی انتظار می رود آنها را آویزان بر روی فیلم ها به جریان در آینده خود را پلت فرم طاووس که باید راه اندازی بعد از این سال. به وضوح HBO ساخته شده برخی از مرتب کردن بر اساس معامله برای, جریان, حقوق, اما ما نمی شود جای تعجب نیست اگر آن را محدود و فیلم پرش به طاووس هنگامی که سرویس راه اندازی شد.

در ضمن اگر شما در حال حاضر می تواند جریان هشت اصلی هری پاتر فیلم. نیز وجود دارد برخی از اضافی است که در حال جریان در حال حاضر مانند فوق العاده جانوران: جنایات گریندلوالدبا دیگر فوق العاده جانوران اسپین-آف از آمدن به HBO Maz بعد. این بدان معنی است که اگر شما در حال حاضر نیست که یک عضویت برای HBO Max شما ممکن است به شدت آن را در نظر بگیرید. عضویت در حال حاضر در دسترس برای $14.99 یک ماه پس از هفت روز تست رایگان.

حتی اگر هری پاتر نیست با جم خود HBO Max ساخته شده جدی چلپ چلوپ با اولیه آن جریان ارائه شده است. پلت فرم در حال حاضر دارای حقوق انحصاری به دوستان. آن را نیز میزبانی Sesame Street's جدید "نیست-خیلی-دیر نشان می دهد" توسط علم. و تعدادی از اصلی برنامه های آینده برای این پلت فرم است که ما خیلی هیجان زده برای یک سری انیمیشن در مورد یک طنز شاهزاده جورج مرور زندگی به عنوان بخشی از بریتانیا حاکم ،

برای فیلم اکشن طرفداران HBO حداکثر همچنین هر فیلم در DC جهان. و آن را در حال حاضر منحصر به فرد جریان خانه Studio Ghibli فیلم. که خیلی انباشته صف و ما باید مقدار زیادی بیشتر برای انجام پس از ما قرار دادن تا هری پاتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de