بهترین سیلیکون براش کوک خلاقیت های آشپزی خود

نه فقط یک ابزار برای استودیو هنرمند برس ضروری در آشپزخانه به عنوان به خوبی. بعید به نظر می رسد درست است ؟ آنها

توسط ETELARESANKHABAR در 7 خرداد 1399

نه فقط یک ابزار برای استودیو هنرمند برس ضروری در آشپزخانه به عنوان به خوبی. بعید به نظر می رسد درست است ؟ آنها مفید تر از شما ممکن است انتظار می رود--و تعدادی از برنامه های آنها مناسب برای گسترده است.

از dabbing شستشو تخم مرغ بر روی یک unbaked پوسته پای به کمک آن دستیابی به یک رنگ قهوه ای طلایی به dousing سخت بازپرسی کردن از دنده خود را با بهترین سس باربیکیو یک قلم مو است بهترین شرط بندی شما. اما انتخاب نیست فقط هر قلم مو: ما به خصوص در سیلیکون انواع. با دوام و انعطاف پذیر و در عین حال مقاوم در برابر رنگ و بوی احتباس سیلیکون ارائه می دهد کاربر برتر و تمیز کردن تجربه. به علاوه آنها تمایل به آمده در انواع رنگ ها را با توجه به هر طبخ اولویت.

اما برخی از مدل ها بیش از حد شل و ول با موی که به سختی به نظر می رسد گرد و غبار بیش از مواد غذایی در حالی که دیگران بیش از حد سفت و خطر پاره شدن ظریف تر شیرینی. برای پیدا کردن یکی از بهترین برای شما, نگاهی به لیست بالا ما چهار میدارد موجود در آمازون است.

1. RWM کوک مجموعه ای قلم مو

ساخته شده با باریک استیل دستگیره RWM را برس زیرک ابزار است که لذت آشپزی با. این مجموعه همراه با دو برس از طول های مختلف بنابراین شما می توانید انتخاب کنید یکی از سمت راست برای خاص پخت و پز ، امکان استفاده از نسخه به قلم مو سس را روی مرغ گریل شده در حالی که نگه داشتن دست های خود را در حداکثر فاصله از شعله استفاده مکرر برای dab چاشنی روغن زیتون روی نان ترد. دو جایگزین سر در سیلیکون می تواند عوض شود در صورت طبخ با توجه به اولویت رنگ, اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جلوگیری از آلودگی متقاطع.

مزایا: Red جایگزین برس سر آن را آسان به مبادله در داخل و خارج بسته به ظرف آماده بودن.

منفی: برس سر ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از ظریف تر کارهای آشپزخانه.

RWM Basting Brush

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $17.89

2. WALFOS سیلیکون کوک مجموعه ای قلم مو

بسیاری از ما را محدود به فضای ذخیره سازی در آشپزخانه های ما تا چند منظوره ابزار همیشه خوش آمدید. WALFOS' برس این لایحه مناسب. این که آیا شما dabbling میوه لعاب در یک منحط دسر یا یک گیاه ترشی بیش از کون, استیک, این دو می توانید آن را تمام انجام. مانند مجموعه های دیگر در لیست ما این یکی شامل دو اندازه مختلف برای مشاغل خاص و یا آشپز مختلف برسد. قادر به تحمل درجه حرارت تا 446 درجه فارنهایت این یک تکه طراحی شده است و کاملا سیلیکون بیرونی است که کمک می کند تا آن را خنک ماندن حتی زمانی که پخت و پز در درجه حرارت بسیار بالا.

مزایا: یک جای سیلیکون طراحی این بدان معنی است که مسئولیت رسیدگی خواهد ماند سرد است.

منفی: این مجموعه نمی آیند متناوب سر برس.

WALFOS Silicone Basting Brush Set

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر

3. ZYLISS کوک برس

انفصال سر در ZYLISS' سیلیکون برس است و حتی بیشتر به خوبی مهندسی شده از آن را برای اولین بار به نظر می رسد. با طراحی زاویه دار موی همچنین ویژگی های یک مش مرکزی پنل است که به خصوص ماهر در برداشتن مقادیر سخاوتمندانه از سس یا لعاب. مقاوم در برابر حرارت تمام راه را تا 600 درجه فارنهایت آن را یکی از بالاترین دمای آستانه هر قلم مو در لیست ما و می بالد راحتی گرفتن دسته است که اجازه می دهد تا برای استفاده بدون خستگی. اگر شما مشغول به کار با مواد چسبنده به سادگی حذف سر قلم مو به طور کامل برای تمیز کردن آسان.

جوانب مثبت: آن ضخیم تر رسیدگی می سازد برای راحت گرفتن.

منفی: این مدل نمی آیند در یک جفت مانند برخی از نمونه های دیگر در لیست ما است.

ZYLISS Basting Brush

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $13.68

4. GRILLHOGS سس کوک مجموعه ای قلم مو

اگر شما تا به حال نیاز به یک جفت از سیلیکون برس مناسب برای خود سخت ترین کباب شغل این است. ساخته شده با محکم فولاد ضد زنگ دستگیره (که همچنین نسیم به پاک کردن) این مجموعه نیز زیرک سر برس قادر به چیدن باریکترین لعاب و ضخیم سس برابر با حدت. که به معنی شما می توانید dab یک vinegary سس باربیکیو در سینه به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید ضخامت ملاس-سس بر روی دلچسب ران مرغ. هر دو 12 اینچ و کوچکتر 7.5 اینچ مدل با حلق آویز قلاب برای مناسب سازی گزینه است.

مزایا: فولاد ضد زنگ دستگیره را برای پاکسازی آسان.

منفی: حلقه قلاب طراحی ممکن است لازم برای هر آشپزخانه و ذخیره سازی راه اندازی.

GRILLHOGS Sauce Basting Brush

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im