تاریخچه مختصری از ساعت F. P. Journe تاثیر گذار ترین گاه شمار این Chronomètre à رزونانس

F. P. Journe طنین ساعتهای موجب جدید horological زیبایی مجموعه استاندارد جدید برای horological ساخت و بیشتر به

توسط ETELARESANKHABAR در 9 اردیبهشت 1399

F. P. Journe طنین ساعتهای موجب جدید horological زیبایی مجموعه استاندارد جدید برای horological ساخت و بیشتر به طور قابل توجهی قرار دارد دو جنبش است که همگام سازی خود را از طریق رزونانس مکانیکی—یک شاهکار است که اشاره ساعت مچی سازندگان تا سال 1999 هنگامی که موسیو Journe در نهایت از آن ساخته شده کار می کنند. رزونانس مکانیکی تمایل از یک نوسان شی برای جذب بیشتر انرژی در فرکانس های خاص. نمونه نمایشی از رزونانس مکانیکی شامل ساختمان است که نوسان خشونت (و گاهی اوقات سقوط) هنگامی که زمین لرزه لرزش آنها و یا یک کریستال شیشه ای بسیار مخربی زمانی که یک خواننده بازدید بسیار خاص توجه داشته باشید. در مورد دو تماشای حرکات نوسانی در مجاورت یکدیگر با این حال نیروهای نسبتا ضعیف و Journe طراحی با استفاده از این ضعیف رزونانس برای همگام سازی دو جنبش که به نوبه خود باعث بهبود دقت و صحت.

ما می توانیم از فکر می کنم رزونانس در سیستم کلی به عنوان یک نوع از ارتباطات است که می رود در بین دو رایگان-فنر تعادل چرخ. هیچ یک سوال که تعادل چرخ تولید رزونانس اما برخی از منتقدان که مورد سوال که آیا آنها می توانند به آن پاسخ دهند. شاهد این جنبش در عمل, اما در واقع تایید می کند که دو چرخ تعادل را در واقع همگام با یکدیگر است.

معلوم می شود که استحکام از صفحات که نگه داشتن تعادل چرخ نگه می دارد "مکالمه" در سکوت سطوح اجازه می دهد برای ارتباط بدون اختلال در سیستم. در Journe جنبش سه تنظیمات خاص کنترل فاصله بین قطعات به منظور همگام سازی دو رایگان-فنر تعادل. با توجه به Journe خود را تشدید ساعتهای رسیدن به بیشترین دقت در یک مکانیکی گاه شمار به تاریخ.

F.P. Journe Resonance Movement

Journe را تشديد جنبش تنظیم شده است در سه مکان برای هماهنگی بین این دو جنبش است. این مهم است که در نقطه #1 در آن دندانه دار و چرخ دنده جناحی سیستم حرکت دست راست تعادل به یک موقعیت مطلوب.

دانش رزونانس مکانیکی همگام سازی پاندول قدمت آن به حداقل گالیله و موفق استقرار دو پاندول در ساعت قدمت آن به اوایل روشنگری. مهمترین, فرانسوی, ساعت ساز Antide Janvier ساخته شده چند تنظیم کننده ساعتهای که در آن ساعت و دقیقه دست رانده شده به طور جداگانه توسط دو آونگ-طراحی حرکات است که برقراری ارتباط از طریق رزونانس. در مقیاس کوچکتر از تماشای این لویی کیف که اولین تجربه با متقابلا طنین دوگانه جنبش های جیبی و آن کیف که برای اولین بار مشکوک و پس از آن علمی debunked, ایده این است که تلاطم جوی باعث شد همگام سازی در حال اجرا توسط سیستم در یک محفظه خلاء. کیف مانند بسیاری از ما شد شگفت زده برای پیدا کردن که این دو جنبش در واقع برقراری ارتباط از طریق رزونانس مکانیکی اما او بیشتر تعجب (و ما فرض لذت) به تایید می کنند که این دو جنبش یک بار هماهنگ و کاهش هر یک از دیگر اشتباهات فقط به عنوان آنها را در دو ساعتهای آونگ.

Journe دنبال کیف دستاورد در "Montre à deux جنبش" (به فرانسوی برای "دیده بان با دو جنبش"), 185 سال بعد هنگامی که او برای اولین بار برای رسیدن به یک عملکرد رزونانس در یک ساعت مچی در سال 1999. بدون تنزیل تلاش های پیشینیان خود آن را عادلانه می گویند که آن را Journe به تنهایی که قرار رزونانس مکانیکی ساعت مچی را به بازی.

Journe طراحی ارائه دو کاملا مستقل تماشای چهره های پیچ و مهره ای به شماره گیری اجازه می دهد مالک برای پیگیری دو ساعت در مناطق. هر چند خود پیچ و مهره ای-طراحی آشنا به نظر می رسد امروز (مقلدان فراوان), منتقدان تحقیر آن را در 1990s زمانی که جدی horology هنوز تجارت در آوانگارد زیبایی شناسی. امروز اما Journe طراحی است که به عنوان یک کلاسیک مدرن است که به نظر می رسد برای رعایت سنت هنگامی که در برابر تلون مزاج از دیگر به طور مستقل ساخته شده, ساعت مدرن مانند MB&F sci-fi-الهام Horological ماشین آلات کنستانتین Chaykin را cross-eyed بذله گو یا Richard Mille را آب نبات-آراسته شیرینی مجموعه است. مسلما Journe را پیچ و مهره ای-در زیر صفحة کمک تعریف سنت های جدید از این هزاره.

20 سال از F. P. Journe Chronomètre à Résonance
Journe منتشر شد اولین رزونانس ساعت در اواخر سال 1999 با جدید ترین رزونانس سری جشن 20 سالگرد آن—آخرین اولین بعد از امروز (اقامت). رزونانس رفته در داخل و خارج از تولید در طول سال و نه روشن delineations بین سری های مختلف.

سری یکی Souscription مدل 1999-2001
پس از یک زن و شوهر از نمونه های اوراق, Journe اولین رزونانس به زندگی آمد و در سال 1999 به عنوان شماره سریال 000 و تماشای هنوز هم زندگی در آرشیو خود. فراتر از آن است که یکی وجود دارد به احتمال زیاد 17 یا 18 رزونانس ساعت ساخته شده پس از سفارش, شناخته شده به عنوان Souscription و یا اشتراک قطعات که اکثرا به فروش می رسد به ساعت ساز است ، بعد Journe خواهد رها کردن Souscription مستندات و حدود 400 سری یک رزونانس ساعت.

No. 008 is a solid representation of the early Resonance “Souscrpition” watches from F. P. Journe.

شماره 008 جامد نمایندگی از اوایل رزونانس "Souscrpition" ساعت از F. P. Journe. حسن نیت ارائه میدهد از ساتبی

اوایل Souscription مدل (1999 – ~2000)

 • برنج حرکات
 • پلاتین موارد
 • 38 mm قطر
 • زرد طلا شماره گیری
 • یکسان و متقارن 12 ساعت تماشای چهره خود را با در حال اجرا-ثانیه زیر صفحة
 • 40-در ساعت قدرت شاخص بانک
These Series 1 Resonance models feature a special edition brass dial (left) and a ruthenium coated dial (right). Both cases are in platinum.

این پلاتین سری 1 رزونانس مدل ویژگی یک نسخه ویژه برنج شماره گیری (سمت چپ) و یک ruthenium پوشش شماره گیری (سمت راست). حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

پست-Souscription سری یک مدل (Ref. R) 2000 – 2004

 • برنج حرکات
 • 38mm قطر
 • پلاتین افزایش یافت مورد طلا
 • در صفحة سفید طلا گل رز طلا یا طلا زرد (پلاتین مورد تنها)
 • یکسان و متقارن 12 ساعت تماشای چهره خود را با در حال اجرا-ثانیه زیر صفحة
 • 40-در ساعت قدرت شاخص بانک
 • کالیبر 1499

سری دوم رزونانس مدل (Ref. RN) 2004 – ~2009
این ساعت خانه طلا جامد حرکات به جای برنج. این متمایز است همه Journe حرکات پس از حدود سال 2004. همچنین برای اولین بار یک 40mm صورت در دسترس بود.

مشخصات سری دوم رزونانس به شرح زیر است:

 • جامد گل رز طلا حرکات
 • پلاتین و طلا افزایش یافت, موارد
 • 38mm یا 40mm مورد عرض (شماره گیری و جنبش بودند همان بین این)
 • در صفحة سفید طلا یا رز طلا (زرد طلا کاهش یافته بود آن را به عنوان بصری درگیر شدند با گل رز طلا جنبش)
 • فریم اطراف پیچ و مهره ای-در صفحة کمی متفاوت
 • RN در شماره سریال (مخفف رزونانس نو)
 • 40-در ساعت قدرت شاخص بانک
 • کالیبر 1499.2 & 1499.3
A Series II Resonance with solid rose gold movement.

یک F. P. Journe سری دوم رزونانس با جامد گل رز طلا جنبش است. حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

شایان ذکر است برای جمع بود که دو جنبش در این دوره: اول 1499.2 نشان داد که نسخه جدید این جنبش در طلا, در حالی که 1499.3 تا به حال به عنوان یک پیکربندی قدرت رزرو شاخص ساز در داخل جنبش (با وجود اینکه یک مکانیکی تغییر برخی گمان این بود که به دلایل زیبایی تنها). به نظر می رسد که تعداد بسیار کمی از 1499.2 حرکات ساخته شد و آنها به احتمال زیاد تاریخ از سراسر 2005-6.

F.P. Journe Tokyo Anniversary Edition with a titanium case and a ruthenium coated white gold dial, produced in 2006.

F. P. Journe توکیو Anniversary Edition در تیتانیوم با ruthenium-با روکش طلا سفید شماره گیری تولید شده در سال 2006. حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

سری سوم رزونانس مدل (Ref. RT) 2010 – 2017
به مناسبت سالگرد 10 از رزونانس Journe احیا سازمان دیده بان با تغییرات قابل توجه است. این ساعت ها بیشتر به طرز محسوسی متفاوت توسط خود نامتقارن صفحة با دست چپ شماره گیری چرخش دو متحد المرکز چرخش سنج. این جنبش همان باقی مانده برای این دوره اما شماره مرجع را به "RT."

 • جامد گل رز طلا حرکات
 • پلاتین و طلا افزایش یافت, موارد
 • 38mm یا 40mm مورد عرض (شماره گیری و جنبش بودند همان بین این)
 • در صفحة سفید طلا یا رز طلا
 • RT (Résonance Trois) در شماره سریال
 • کالیبر 1499.3
An F.P. Journe Series III Resonance in platinum with a white gold dial (left). A special edition “Black Label” Resonance (right). Note the asymmetrical dials.

یک F. P. Journe سری سوم رزونانس در پلاتین با یک طلا سفید شماره گیری (دکمه سمت چپ). یک نسخه ویژه سیاه و سفید "برچسب" رزونانس (سمت راست). توجه داشته باشید نامتقارن صفحة. حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

یک 20th Anniversary Edition (2019)
به مناسبت سالگرد 20th باشد از رزونانس Journe منتشر شد کاملا جدید را در شمار یکی که طرفداران تشدید خندان به طور گسترده ای به دلیل محبوب تقارن از مدل اصلی بازگشته است اما دست چپ subdial حفظ 24 ساعته مقیاس نامتقارن سری سوم. در دسترس تنها در 40mm نسخه و همچنین ورزشی یکپارچه دستبند برای اولین بار این ساعت دارای یک سبک است که احساس می کند تا به این لحظه هنوز سنتی است.

 • جامد گل رز طلا حرکات
 • پلاتین و طلا افزایش یافت, موارد
 • 40 mm مورد عرض (شماره گیری و جنبش بودند همان بین این)
 • در صفحة سفید طلا یا رز طلا
 • کالیبر 1499.3
F.P. Journe Resonance Watches with 24-Hour Display

F. P. Journe رزونانس ساعت با 24 ساعت نمایش کالیبر 1499.3 حسن نیت ارائه میدهد از F. P. Journe

فقط زمانی که جمع نمیفهمد رزونانس برای همیشه رفته بود Journe منتشر Black Label رزونانس به عنوان بخشی از محدود مجموعه (بالا را ببینید). این سازمان دیده بان سیاه و سفید-نیکل پوشش داده شده و شماره گیری سیاه و سفید subdials نقره ای, ایجاد یک کنتراست بالا شماره گیری است که با قاطعیت برجسته Journe را در حال حاضر-کلاسیک دو صفحة.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب