درخواست متوقف غریبه آنلاین به تشخیص خود ادم کودن و احمق مشکلات

Geber86 / iStock سینه ها می تواند مشکل ساز باشد. من هرگز داده شده مال من خیلی فکر کردم تا زمانی که من برای

توسط ETELARESANKHABAR در 17 تیر 1399
Geber86 / iStock

سینه ها می تواند مشکل ساز باشد. من هرگز داده شده مال من خیلی فکر کردم تا زمانی که من برای اولین بار توده به نظر می رسد وقتی که من فقط 21 سال. دوم توده پس از هفت سال بعد. هر دوی آنها خوش خیم خوشبختانه. اما من در بر داشت یک سوم توده زمانی که من 35. مانند دو نفر دیگر من بی درنگ آن را به توجه من متخصص زنان که دستور تصویربرداری. اولیه سونوگرافی و ماموگرافی نشان داد توده که به نظر می رسد هیچ چیز نیست. من تا به حال یک احساس آزار دهنده چیزی اشتباه بود و من به دنبال نظر دوم.

جوان بودم من تا به حال هیچ سابقه خانوادگی از سرطان پستان و من BRCA1 و BRCA2 آزمون های ژنتیکی منفی بودند و من نمی هر گونه عوامل خطر مشترک و در عین حال سرطان اهمیتی نمی دهند. من مبتلا به مراحل اولیه سرطان پستان پس از بیوپسی نشان داد سلول های بدخیم. ماه ها است که به دنبال آن بودند پر از قرار ملاقات یک ماستکتومی و فولاد بازیابی. من فقط اتفاق افتاده است برای تبدیل شدن به یکی از 11 درصد از زنان در سن چهل و پنج به سرطان پستان است. سفر من به من آموخت که هرگز نباید یک زن تلاش برای خود تشخیص او ادم کودن و احمق مسائل از جمله از طریق اینترنت.

هفتگی می بینم زنان خود را ارسال سینه مسائل در گروه. این زن توضیح در جزئیات بزرگ چه او تجربه. پس قابل پیش بینی است. او دارای یک, درد, دست انداز و تخلیه و یا عجیب و غریب و رنگ آمیزی. به عنوان به زودی به عنوان او در پست پاسخ پور در. بسیاری از آنها را پر از اطلاعات غلط.

من می دانم که این اطلاعات اشتباه است اما پوستر ممکن است آن را به عنوان واقعیت. اگر او را انتخاب و برای بررسی بیشتر به دنبال توجه پزشکی و پس از او دکتر توصیه های او می تواند نادیده گرفتن بدن خود را با علائم هشدار دهنده است که چیزی به طور جدی اشتباه است. متصل کردن خود گوش مبتنی بر رسانه های اجتماعی به نظر می تواند مرگبار نتایج.

من نمی فهمم درخواست گروهی از هزاران نفر از غریبه ها چه در مورد سرطان پستان, درد, ظاهر, و یا یک توده. (این نیست گاه به گاه. مانند آنچه بهترین کرم ضد چین و چروک?) حدس من این است که این پوستر است که معمولا به دنبال اطمینان که او باید کاملا همچنان به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان معمول و چشم پوشی از هر آنچه که علائم او را تجربه. البته مشکل این است که هیچ یک از پاسخ به پست واقعی پزشکی دکتر—چرا که آنها همه کار و نمی دادن رایگان توصیه های پزشکی بر روی اینترنت است.

من احساس می کنم مجبور به پاسخ دادن به این پست چون من حس تعهد بر اساس تجربه خود من. من نمی دانم که خیلی در مورد سرطان پستان, به جز که آن را توسط یک روبان صورتی و خود آزمون مهم هستند قبل از اینکه من تشخیص داده شد. من درک نمی دانستند دقیقا چه باید بکنید بعد و با من همدردی با تلاش برای جلوگیری از به طور کامل ناجور. من همیشه اصرار فرد برای دیدن دکتر خود را بلافاصله و من اغلب به اشتراک گذاری یک خلاصه ای از داستان خود من.

برخی از پاسخ های پوستر را دریافت فراتر از مسخره است. فقط در هفته گذشته, من تو را دیدم یک زن در پاسخ به "من ادم کودن و احمق است که من باعث درد" پست گفت که او شنیده سرطان پستان نکنه. به همین دلیل است که او با دادن توصیه های پزشکی بر اساس چیزی او را شنیده? چه ؟ اغلب دیگران را بپرسید اگر این پوستر به سرطان پستان سابقه خانوادگی و یا اگر او به این "سرطان پستان ژن." هر چند این عوامل مهم باید مورد بحث با دکتر خود, نه تمام موارد سرطان با توجه به سابقه خانوادگی مثبت یا آزمون های ژنتیکی. در واقع تنها یک در هر پنج صد زنان BRCA1 یا 2 ژن BRCA مثبت است. دیگران از او بپرسید چه "نوع" از سینه او شده است. من حتی نمی دانند آنچه که دقیقا. چگونه در مورد این نوع است که می تواند به سرطان و شما با اطمینان می دانیم اگر شما یک واقعی پزشکی دکتر ؟

بهترین راه برای اطمینان بی اساس و کاملا غیر قابل اعتماد اطلاعات پزشکی است که برای ارسال سینه خود مشکل و سوال در گروه های رسانه های اجتماعی. اگر شما می خواهید واقعی, علمی, پاسخ به خود ادم کودن و احمق, درد, ظاهر, تغییرات ترشح نوک پستان و یا جدید که توده شما نیاز به رفتن به دکتر خود و تصویربرداری انجام می شود—دوره.

آه و آیا ما می توانیم لطفا بحث در مورد شبه علم ؟ این مسخره به آن را بر خودتان را امتحان کنید هر گونه درمان طبیعی بر اساس توصیه های اینترنت غریبه. مالش ضروری قطره روغن در نوک پستان خود را نمی خواهید به خلاص شدن از شر شما را از سرطان است. نه سینه, ماساژ, دوش داغ صبر کنید و ببینید رویکرد واهی یا vibes مثبت است. شما می توانید دود مالش نفس و شعار همه شما می خواهید, اما شما فقط اتلاف وقت خود را. من بسیار ترجیح داده به رول روغن اسطوخودوس روی سینه و سپس تکرار مثبت سینه سرود نسبت به یک ماستکتومی اما این که چگونه آن کار می کند.

من می دانم. رفتن به یک متخصص و آزمایش های بعدی گران است -- بسیار گران است. اما شما باید به خودتان بپرسید است که ارزش آن سلامت خود را (شاید حتی زندگی خود را) به تاخیر یادگیری آنچه که در بدن شما ؟ سرطان نیست صبر کنید برای شما به کار تا شجاعت خود را به ذخیره کردن مقداری پول و یا زمان را در برنامه پر مشغله خود را. سرطان چه آن را لعنت خشنود.

این بازمانده یک به نفع زیرا من معتقدم که شما آن را به ارزش. لطفا چند دقیقه یک بار در ماه به خود را معاینه پستان. احساس آنها و به آنها نگاه کنید. اگر شما متوجه هر گونه تغییر, تماس با دکتر خود را بلافاصله. جست و خیز ارسال یافته های خود را در رسانه های اجتماعی و لطفا را ندارد نگرانی های خود را به دکتر گوگل یا. واقعی خود را پزشک می تواند شما را با ارائه گام بعدی خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن