Canepa ارائه می دهد دو Ford GT Supercars با Souped تا منشأ

یک نسخه محدود, خودرو, سپس اضافه کردن نامی منشأ و شما باید سلنیوم برای هر ماشین جمع آوری. تصور کنید هذیان ناشی

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399

یک نسخه محدود, خودرو, سپس اضافه کردن نامی منشأ و شما باید سلنیوم برای هر ماشین جمع آوری. تصور کنید هذیان ناشی از این خبر که Canepa در اسکاتس ولی کالیفرنیا تسهیل فروش دو فورد GTs—در شرایط بکر—که متعلق به سی مشاهیر جوی دست و اسکات Pruett بود. به عنوان هر خودرو به راحتی می تواند محور در هر پایدار نامتعارف رقابت برای مالکیت جدید است.

"GT فورد هاله ماشین. طراحی مانند این است که هیچ کس دیگری است و در یک راه فوق العاده. آن را انقلابی و واقعا خیلی بی انتها می گوید:" بروس Canepa خودرو رنسانس و بنیانگذار eponymous تخصص نمایندگی و مرمت خانه. "ماشین بیرون آمد و در سال 2016 به عنوان یک نمونه اولیه و در اینجا ما در سال 2020 و شما راه رفتن در اطراف یکی امروز و آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند جالبترین طراحی. آن را به یک راننده خودرو را تقلیدی—آن را کاملا متفاوت است."

The 2017 Ford GT owned by racer Joey Hand.

این 2017 Ford GT متعلق به جوی دست و در حال حاضر برای فروش, رانده شده است و در مجموع 15 مایل است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

GT منشاء آثار به فورد تسلط در 24 ساعت لومان در سال 1966 زمانی که ایالات متحده خودروساز جاروب سه مکان با آن نوآورانه GT40 و سپس در زمان پرچم شطرنجی وجود دارد دوباره برای سه سال آینده. دقیقا پنج دهه بعد فورد GT—طراحی و توسعه در ادای احترام به بازی خود را تغییر سلف—جای کسی را گرفتن همه رقیب دیگر را به پایان برساند برای اولین بار در کلاس خود در لومان این بار زیر پرچم Chip Ganassi مسابقه.

The 2017 Ford GT owned by racer Joey Hand.

جوی دست فورد GT حمل همان شاسی هیچ., 68 به عنوان تعیین برنده خود را در لومان در سال 2016. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

"که در آن جوی [دست] در می آید" یادداشت Canepa. "تراشه استخدام جوی به رانندگی با این خودرو به عنوان بخشی از تیم است. جوی گذشت فراری پس از آنها جریمه شده است. او زد که فراری و گذشت و پس از آن رفت و در را به نفع خود."

در به رسمیت شناختن feat دست یکی از اولیه دریافت کنندگان نسخه تولید و در زمان در اختیار داشتن شاسی هیچ. H068 تعداد 68 بودن خود را لو انسانهای برنده خودرو را تعیین. با مشخصات از دست خودش در سال 2017 Ford GT در ارائه ارائه منجمد سفید خارجی با لهجه های سیاه و سفید راه راه و حمل تنها 15 مایل در ساعت است.

Inside the 2017 Ford GT owned by racer Joey Hand.

معصوم داخل در سال 2017 Ford GT ارائه شده از طریق Canepa. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

Canepa مثال دوم از فورد منحصر به فرد تخصیص در ابتدا به یکی از موفق ترین اتومبیل در تاریخ و یک عضو از چهار سالن fames اسکات Pruett. این واقعیت است که Pruett دریافت GT است که تنها اتصالات که مدل مدیون وجود آن به او.

"رابطه من با فورد می رود تا اواخر سال 1985 و در زمانی که این پروژه در دسترس شد من در زمین صفر" می گوید Pruett. "Edsel فورد مشترک [شرکت] چشم انداز با من و من کمک کرد تا آنها را انتخاب کنید و سپس با کمک راهنمای و توسعه همه چیز است."

The 2018 Ford GT Heritage Edition owned by one of racing's winningest drivers, Scott Pruett.

2018 فورد GT میراث Edition متعلق به یکی از مسابقه را winningest رانندگان اسکات Pruett. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

نتیجه یک 647 hp سوپراسپرت با یک فیبر کربن و شاسی و ویژه طراحی شده 3.5 لیتری twin-turbo V-6 جفت به سرعت هفت dual-clutch transmission—آهنگ ستاره است که اتفاق می افتد به خیابان حقوقی. "ماشین منحصر به فرد است از این نظر که در آن طراحی شده و توسعه یافته به عنوان یک ماشین مسابقه و پس از آن تبدیل به یک خیابان که بسیار غیر معمول است."

The 2018 Ford GT Heritage Edition owned by one of racing's winningest drivers, Scott Pruett.

این خودرو تنها 12 مایل در کیلومترشمار. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

Pruett را 2018 فورد GT میراث Edition بسیار شخصی به او به دلیل رد و بدل و تر و تمیز. "شماره 1 و قرمز در نظر من این است که مطلقا بهترین میراث در سراسر هیئت مدیره" متحده Pruett. "حتی بیشتر از آن برای من چون A. J. Foyt یک دوست, Dan Gurney بود و قهرمان من و کسانی که دو تا از بچه ها که سوار است که [بدل] به پیروزی در لومان" او ادامه می دهد, مرجع 1967 مسابقه. "در بالا از آن, گرفتن, VIN شماره 50, جشن 50 سال پس از فورد تا به حال برنده در لومان و پس از 50 سال از مسابقه حرفه ای که به معنای زیادی به من."

The 2018 Ford GT Heritage Edition owned by one of racing's winningest drivers, Scott Pruett.

این رد و بدل در Pruett ماشین مسابقات که از برنده فورد GT40 در 24 ساعت لومان در سال 1967. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

معنی دار ترین, اما تنها 12 مایل Pruett قرار داده روی کیلومتر شمار اتومبیل و غیره همه در یک درایو با یک مسافر. "پدر من در مرحله ی دوم از پارکینسون و او همیشه در کنار من در طول و همواره یک ماشین پسر" سهام Pruett. "ما رفت برای سوار شدن سریع و آن را برای ساخته شده واقعا فوق العاده حافظه است."

The 647 hp, 3.5-liter twin-turbo V-6 in Pruett's 2018 Ford GT.

یک نگاه دقیق تر در سال 2018 فورد GT s 3.5 لیتری twin-turbo V-6 موتور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Canepa.

برای بروس Canepa خط پایین این است که میراث. "وجود دارد به نظر من نمی دانم که چگونه بسیاری از فورد GT آن را چیزی بیش از 1300 شرکت" او مشاهده. "اما پس از آن وجود دارد فورد GT را که باید یک داستان است. یک داستان بزرگ است."

کسانی که به طور جدی علاقه مند بودن بخشی از یا ماشین فصل بعد می توانید با Canepa به طور مستقیم برای اطلاعات بیشتر و قیمت گذاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب