بهترین صدف چاقو به پوسته خود را صدف

اگر شما shucking صدف, شما می خواهید به استفاده از یک چاقو که تیز و شیک و مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار داد

توسط ETELARESANKHABAR در 8 اردیبهشت 1399

اگر شما shucking صدف, شما می خواهید به استفاده از یک چاقو که تیز و شیک و مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن هر کس که شما در حال slurping با. شما نمی تواند ظاهر باز تاج جواهر از دریا فقط هر تیغه. نه تنها آن را ناچیز شمردن تجربه, اما همچنین می تواند بسیار خطرناک باشد. شما نیاز به یک متخصص صدف چاقو.

این سخت به عنوان ناخن, هدف ساخته شده در ابزار به طور معمول از ویژگی های محکم تیغه با یک نقطه در نوک و بدون لغزش دسته است که متناسب به راحتی در دست خود را. با حق shucker باز کردن صدف می شود بی نهایت ساده تر: شما به آرامی تکان دادن نوک تیز به لولا که پیدا کردن نقطه شیرین و پاپ آن را با باز کردن یک پیچ و تاب. سپس شما را اجرا تیغه در امتداد بالا و پایین پوسته جدا adductor عضلات خلاص شدن از شر هر گونه شل shell, و, تند, تو اقیانوسی میان وعده آماده خوردن است.

آماده به آن را امتحان کنید ؟ در اینجا چهار نفر از بهترین صدف تیغه در آمازون به شما shucking مانند یک صدف واقعی pro.

1. کن پیاز Brewshucker صدف چاقو

زمانی که shucking دور یخ آبجو سرد است. خوشبختانه این چند منظوره صدف چاقو ساخته شده در بطری بازکن بنابراین شما می توانید جرعه در حالی که شما پوسته. گردد از hardwearing فولاد ضد زنگ Brewshucker ویژگی های فوق العاده از تیغه های تیز و قوی دو پرچ دسته با طراحی ارگونومیک برای supreme comfort. محکم چاقو و مقاوم در برابر زنگ زدگی و خوردگی ساخته شده است و پوسته برای زندگی است.

مزایا: از آنجا که چهار چاقو در این بسته شما می توانید پوسته را با خانواده یا دوستان است.

منفی: ممکن است شما نیاز به هر چهار چاقو آمده است که در این مجموعه.

Ken Onion Brewshucker Oyster Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $119.95

2. ویکتورینوکس, New Haven-سبک صدف چاقو

Victorinox شناخته شده است در سراسر جهان برای آن لوکس سوئیس ارتش چاقو و ویترین همان سطح بالا از صنعتگری با این صدف چاقو. جدید Haven-سبک تیغه های ساخته شده از جامد کربن استیل و ویژگی های قلاب نکته به شما اجازه می دهد برای باز کردن خوشمزه صدف با سهولت. در بالا از آن به "گرفتن فوق العاده" دسته مقاوم در برابر لغزش حتی زمانی که مرطوب نگه دارید و دستان خود را امن است.

مزایا: این ماشین ظرفشویی امن است که باعث می شود تمیز کردن یک نسیم است.

منفی: با 2.75 اینچ تیغه های جمع و جور طراحی می تواند یک کمی بیش از حد کوچک برای برخی از.

Victorinox Oyster Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $17.20

3. MOMONI حق بیمه صدف چاقو

برای shuckers با تصفیه حس سبک MOMONI صدف چاقو در یک بار ظریف و محکم است. آن را ویژگی های براق عدم لغزش دسته چوبی است که متناسب با منظمی در کف دست خود را و نمی اسلاید در طول استفاده از. اما pièce de résistance است تیغه. نازک و در عین حال دشوار آن می توانید به راحتی به پوسته و سپس اهرم صدف باز در عرض چند ثانیه. این شهر همچنین دارای مقدار مناسبی از خم شدن و پس از آن می تواند با ظرافت جدا صدف گوشت بدون آسیب رساندن به آن.

مزایا: دو چاقو آمده بسته بندی شده در یک جعبه و یک هدیه بزرگ برای دوستداران غذاهای دریایی را در زندگی خود را.

منفی: این دسته چوبی نیاز به مراقبت کمی بیشتر از فولاد ضد زنگ و یا سیلیکون و شما ممکن است نیاز به دست بشویید.

Momoni Oyster Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر

4. HiCoup حق بیمه صدف Shucking چاقو

این دست ساز صدف چاقو ویژگی های فوق العاده با دوام pakkawood دستگیره و آینه-پایان تیغه گردد از تقویت شده با فولاد ضد زنگ. اندازه گیری 6.5 اینچ از نوک به نوک چاقو را جمع و جور به اندازه کافی برای باز کردن کوچک صدف در عین حال به اندازه کافی سخت به 4 اینچ حیوان. راحت ترمز-رایگان گرفتن تضمین می کند شما برای باز کردن صدف با خیال راحت اما برای حفاظت اضافه چاقو به یک اندازه دست گارد برای محافظت از ارزش خود را پنجه. شما همچنین دریافت چرم کیسه که در آن به فروشگاه چاقو خود را.

مزایا: با توجه به آن artisanal کیفیت چاقو نشان دهنده ارزش بزرگ است.

منفی: دست نگهبان ممکن است بیش از حد بزرگ برای برخی از.

HiCoup Oyster Knife

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون آمازون

خرید در حال حاضر: $13.99tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن