بهترین خانه دار سازان برای carbonating در آب و شراب و بیشتر

چه کسی دوست ندارد seltzer? شامپانی آشامیدنی نه تنها طراوت اما آن را نیز می توان در بسیاری از راه های مختلف. شما می توانید اضافه کردن یک چلپ چلوپ خود را به جین fizz به آن جوشان pizzaz پور برخی به خود خمیر تمپورا به آن نور و روح و یا حتی آن را در خود صبح اسموتی برای یک کمی اضافی پپ. البته شما لازم نیست به صرف ثروت کوچک خرید بطری پس از بطری آب معدنی; شما به راحتی می توانید seltzer در خانه با یک دستگاه تخصصی.

این یک پدیده جدید نیست. در واقع اولین خانه کربناته دستگاه در واقع اختراع توسط مرد هیو Gilbey از W & A Gilbey, Ltd. در سال 1903. اما این دستگاه می برد یک رنسانس در طول چند سال گذشته به لطف نسل جدید seltzer سازان. بدون شک شنیده اید از SodaStream است که حاکم بر بازار پس از ’70s اما دیگر تنها بازیکن در بازی. در اینجا چهار نفر از بهترین seltzer سازان در آمازون که تحویل درخشان H20 در فشار یک دکمه.

1. Aarke Carbonator دوم آب گازدار ساز

در حال حاضر این لوازم خانگی است که سزاوار یک نقطه بر روی سانتریفیوژ خود را. نه تنها آن را نگاه شیک و مدرن, اما آن را نیز ارائه می شود 34 اونس طراوت آب گازدار فقط در دو ثانیه است. این نسل دوم از Aarke آب گازدار سازان و مهندسین را ساخته اند مطمئن شوید که این مدل حتی قوی تر از سلف خود. این دستگاه ویژگی های فولاد ضد زنگ و پوسته است که در آن CO2 carbonator نشسته و بسیار محکم تر از مدل های پلاستیکی از گذشته است. مانند اکثر seltzer سازندگان آن بدون نیاز به باتری یا برق است. فقط پر کردن بطری با آب سرد آن پیچ به ماشین کشیدن اهرم پایین و voila شما باید seltzer. این کیت شامل یک غیر سمی PET بطری که شما می توانید به طور منظم استفاده مجدد به کاهش میزان تنها-استفاده از بطری های پلاستیکی در پایان در اقیانوس ها و یا محل های دفن زباله.

Aarke Carbonator II Sparkling Water Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $259.00

2. DrinkMate Carbonating در ماشین

چرا برای حل و فصل فقط آب ؟ DrinkMate همه کاره آشپزخانه همراه می تواند به سرعت و به راحتی کربنات آرایه ای از نوشیدنی های سرد از جمله آب سرد و چای و قهوه و نوشیدنی های انرژی زا, شراب, کوکتل, و بیشتر. که همه به لطف اختراع “Fizz Infuser” تکنولوژی است که می افزاید: CO2 از طریق کنترل فشار. دوباره, هیچ باتری یا کابل در چشم. وجود ندارد حتی یک اهرم. به جای دستگاه توسط هر یک از 3 اونس یا 14.5-اونس CO2 carbonator که پراکنده ساز و در بالای بطری. دستگاه خود را در دسترس است در سه colorways و نسبتا رد پای کوچک است که موجب صرفه جویی در فضای آشپزخانه. آن می آید با 34-هر اونس قابل استفاده مجدد بطری به خانه خود گازدار خلاقیت. زمان برای به دست آوردن تجربه.

DrinkMate Carbonating Machine

آمازون

خرید در حال حاضر: $119.99

3. Spärkel آشامیدنی سیستم

اگر شما می خواهید خود را به آب گازدار اما نفرت ایده schlepping بزرگ CO2 تانک و از فروشگاه ما اجازه می دهد به شما معرفی به Spärkel را seltzer ساز. این طراحی شده توسط تک-استفاده از carbonators که تولید دقیقا به مقدار CO2 به کربنات 25.4 اونس مایع استفاده مجدد Spärkel بطری. که به معنی وجود دارد هیچ چیز به بازگشت و یا دوباره پر کردن. این دستگاه دارای پنج سطح کربناته است که اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید فقط چگونه گازدار شما می خواهید برای رفتن و همچنین می توانید کربنات آب و چای و ارواح و شراب. امکانات بی پایان هستند. فقط فشار دهید و لذت بردن از حباب.

Spärkel Beverage System

آمازون

خرید در حال حاضر: $99.99

4. SodaStream Fizzi آب گازدار ساز

SodaStream آغاز شده اند ممکن است تولید یکپارچهسازی با سیستمعامل ماشین آلات در ’70s, اما آن را به یک راه طولانی پس از آن. خروج از نارنگی colorway و دلپذیری سایه ها از گذشته به نسل بعدی از seltzer سازندگان کاملا مدرن و تازه seltzer در فشار دکمه. این دستگاه با این نسخهها کار با 60 لیتری CO2 در مخازن و هر مخزن قادر است از گردونه خارج به 15.8 گالن آب گازدار. که به معنی شما قادر خواهید بود برای پر کردن 34-بطری اونس در حدود 60 بار قبل از اینکه شما را به دوباره پر کردن مخزن. در SodaStream می تواند تولید بسیاری از آب گازدار. این شرکت همچنین ایجاد شده صفر کالری میوه قطره که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد احساس گناه با طعم آب. La Croix که ؟

SodaStream Fizzi Sparkling Water Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $149.95

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>