ما هنوز هم ممکن است باید صبر کنید چند ماه به دانستن آنچه که لامبورگینی جدید آهنگ تنها سوپراسپرت های SCV12 خواهد بود اما ما در حال حاضر می دانید که دقیقا چه آن را مانند به نظر می رسد به درایو آینده خودرو. چرا که خودروساز نوشته شده در کابین خلبان تصویری از خودرو تحت تست.

بیش از آخر هفته شرکت Squadra Corse Motorsport تیم نوشته شده در یک کلیپ کوتاه از limited-edition تندرو قرار داده از طریق paces خود را در Autodromo انزو e دینو فراری مدار در ایمولا ایتالیا. و در حالی که یک ویدئو را هرگز گرفتن احساس از واقع شدن در پشت چرخ واقعی است supercar, نتایج هنوز هم توانا و قابل توجه است.

در حدود دو دقیقه کلیپ راننده Emanuele Pirro دیده می شود از زیپ در اطراف مسیر مسابقه. اگر چه از داخل کشور قابل مشاهده است شما می توانید ببینید که یک صفحه نمایش مستطیل شکل فرمان را نشان می دهد دیجیتال نمایندگی خودرو ابزار اندازه گیری در حالی که یک صفحه نمایش دوم نصب شده در سقف مانیتور خود اعضای حیاتی و موثر بدن. اما از آغاز تا پایان, آنچه می آید از طریق به وضوح در این کلیپ جیغ از آن 830 اسب بخار موتور V12. از این ویدئو به نظر می رسد SCV12 را صدا مانند یک سرعت واقعی شیطان.

Lamborghini SCV12 track-only supercar

لامبورگینی SCV12 آهنگ تنها سوپراسپرت لامبورگینی

اگر چه آن را به طعنه در هفته گذشته در یک سری از استتار عکس, هنوز هم وجود دارد بسیاری از رمز و راز در اطراف لامبورگینی آخرین سوپراسپرت. آنچه ما میدانیم این است که این خودرو خواهد بود طراحی شده توسط این خودروساز قدرتمند V12 و در عین حال تولید 830 اسب و ویژگی های یک طراحی آیرودینامیک فراهم می کند که بیشتر downforce از GT3 مسابقه ماشین. جزئیات بیشتر به همراه خودرو نهایی طراحی را دنبال خواهد کرد که به ماشین داده می شود کامل آن-پردار اولین این سقوط.