بهترین زانویی کتری برای ساخت قهوه و یا چای

وقتی که می آید به آب جوش وجود دارد بیش از یک راه برای رفتن در مورد آن. برخی از کتری برقی; دیگران می توان بر رو

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

وقتی که می آید به آب جوش وجود دارد بیش از یک راه برای رفتن در مورد آن. برخی از کتری برقی; دیگران می توان بر روی اجاق گاز. شکل خود را می تواند متفاوت باشد و همچنین: در حالی که بسیاری از آنها کوتاه تر گسترده تر اسپوت دیگران لاغر و طولانی تر است. این همه بستگی دارد البته آنچه که شما در حال دم. و ساده ترین راه برای ساختن یک فنجان خوب پور-بیش از قهوه است که با یک زانویی کتری.

به دلیل زانویی کتری نام آشکار است به اندازه کافی. آن اسپوت بلند و لاغر اندام و منحنی مثل گردن غاز است. چه هستند مزایای استفاده از این ساخت ؟ برای یک, آن اجازه می دهد تا به صورت آهسته تر کنترل جریان آب است. دیگر به نظر می رسد بسیار سرد است. سابق کلیدی است برای پور-بیش از قهوه متعصب به ساخت این دم نیاز به مقدار زیادی از صبر و شکیبایی—شما باید به پور فقط یک کمی از آب گرم را در یک زمان. است که می گویند که شما می توانید تنها با استفاده از یک زانویی کتری برای یک چیز. شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید چای را به عنوان به خوبی.

البته اگر چه همه آنها نگاه بیشتر یا کمتر همان نه همه زانویی کتری ها برابر خلق شده اند. در اینجا چهار نفر از بهترین.

1. قهوه Gator زانویی کتری

اگر شما در حال رفتن به از دست زدن به آب گرم (و به همان اندازه لوله داغ کتری) سپس شما می خواهید یک دسته است که شما می توانید بر روی تعداد. قهوه Gator گرفتن هر دو ارگونومیک و سرد به لمس بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی بیش از حد در مورد scalding خود را در حالی که با دم کردن یک فنجان قهوه یا چای. 40-هر اونس کتری همچنین دارای یک دما سنج است که کمک می کند تا شما بدانید دقیقا چه گرم آب است و در همه زمان ها است. سه لایه پایه—که تشکیل شده از آلومینیوم ساندویچ بین لایه ها از فولاد ضد زنگ—کمک می کند تا نگه داشتن گلدان از زنگ زدن و تضمین می کند که می توان آن را تقریبا در هر stovetop.

Coffee Gator Gooseneck Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $41.49

2. ChefBar زانویی کتری

اگر شما به دنبال یک سنتی زانویی کتری که به شما اجازه نمی کردن و سپس ChefBar است فقط بلیط. آن را ساخته شده از محکم فولاد ضد زنگ است که موفق به شکستن تحت فشار—حتی اگر شما را پر کنید و گلدان را به آن 40-ظرفیت هر اونس. به علاوه آن را به طور خاص طراحی شده برای نگه داشتن آب از جوش بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد ساخت ظروف سرباز یا مسافر و یا باعث خرابی چای یا قهوه خود را اگر شما فقط با شروع کردن.

ChefBar Gooseneck Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $22.99

3. باقلا حسادت زانویی کتری

باقلا حسادت را در کتری برای ماجراجو در همه ما است. (ماجراجو که نمی خواهند خود را به قربانی کردن قهوه به خاطر هیجان به دنبال آن است.) کتری دارای یک سه گانه-طراحی پایین به طوری که آن را امن برای استفاده در تمام stovetops (یا آتش) است و ساخته شده از پزشکی-فولاد ضد زنگ درجه. به علاوه با وجود داشتن 40-ظرفیت هر اونس است اما قابل ملاحظه ای جمع و جور تر نسبت به دیگر کتری پس از آن هیچ بدون هیچ زحمتی واقعی به آن را همراه در سفر بعدی خود را.

Bean Envy Gooseneck Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $34.95

4. Barista جنگجو زانویی کتری

در حالی که اکثر زانویی کتری خواهد این کار انجام می شود نه همه طراحی شده برای آخرین. Barista جنگجو است, هر چند آن را به عنوان ساخته شده از سخت فولاد-فولاد ضد زنگ درجه یک دو لایه پایه است که وعده برای حفظ کتری به طور کامل زنگ رایگان. کامل نیست اگر: در حالی که آن را می توانید نگه 40 اونس نام تجاری توصیه می کند که شما lowball این شماره و آن را پر کنید تا کمتر مبادا کتری پر خطر. اما اگر فولاد ضد زنگ چیزی که شما نمی خبر خوب: Barista جنگجو گلدان می آید در مس پوشش داده شده گزینه نیز هست. ساخته شده در دماسنج وعده خود آب را گرم به درجه حرارت مناسب در هر زمان.

Barista Warrior Gooseneck Kettle

آمازون

خرید در حال حاضر: $40.97tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب