بهترین کامل, تنگ, خشن برای برش از طریق گوشت و مرغ با سهولت

Cleavers احتمالا سخت ترین چاقو شما را در کارد و چنگال مجموعه است. آنها ایده آل برای پاک هک از طریق جامد لاشه مرغ و ضخامت گوشت گاو و مفاصل و اجازه می دهد خود را وزن و گرانش به انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین. اما نه همه آنها ساخته شده برابر است. برای مقابله با این واقعا دشوار شغل شما نیاز به یک با کامل تنگ ساخت.

بنابراین آنچه که دقیقا ؟ این توضیح می دهد چگونه به تیغه فلزی اجرا می شود به طور کامل از طریق پایان رسیدگی به جای گرفتن lopped ، و که باعث می شود تفاوت. نه تنها آن را یک heftier وزن است که باعث می شود هر کار کارآمد تر است, اما آن را می سازد تیغه بیشتر انعطاف پذیر به پرقدرت تاثیر است. که به معنی آن را آخرین دیگر خواهد شد و شما می توانید مطمئن باشید آن را نمی خواهد به سادگی از هم جدا هنگامی که رفتن سخت می شود.

برای کمک به شما را علاوه بر هوشمند به شما چاقو آرایه ما سرپرستی یک لیست از بالا به ما چهار میدارد موجود در آمازون است.

1. Route83 گوشت ساطور

صنایع از فولاد Route83 را ساطور زیبا artisanal نگاه به لطف چکش تیغه. آن جامد کامل تنگ ساخت و ساز شده است ماهرانه متعادل پس از آن گردیده و کارآمد برای استفاده بدون توجه به آنچه شما در حال prepping. اندازه گیری کامل 9 اینچ در طول و در جلو آن است که کمی نازک تر نسبت به عقب برای افزایش اهرم اضافی برای سهولت استفاده. اما فقط به خاطر اینکه خیلی فکر کردم رفت به جعل تیغه معنا نیست که رسیدگی شده است نادیده گرفته شده است. حک شده از چوب جنگلی زیبا آن را به یک روغن طبیعی پایان است که مطمئن شوید که برای به دست آوردن غنی زنگار ،

Route83 Meat Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $290.00

2. Yoshihiro چینی ساطور

جعلی از فولاد پر کربن برای استحکام و انعطاف پذیری Yoshihiro کامل تانگ مدل ساخته شده به بالاترین استانداردهای کیفیت. ساخته شده با 61-62 راکول سختی تیغه آن نیز جعلی با آهن برای ایجاد یک زیبا و غبار الگوی Kasumi کنار. غنی چوب جنگلی رسیدگی شامل کامل تنگ ساخت و ساز است و پرچ با هم به ارگونومیک بسته است. خود را نسبت به آن تطبیق پذیری استثنایی به معنی آن را می nimbly تاس از طریق پشته از سبزیجات ترد به عنوان به سرعت به عنوان آن را می توانید هک از طریق ستون فقرات یک مرغ کامل.

Yoshihiro Chinese Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $229.99

3. Wüsthof کلاسیک کامل تنگ ساطور

Wüsthof مشهور است تخصص خود را وقتی که می آید به ساخت تیغه و آن ساطور نا امید نیست. با یک تیغه اندازه گیری 6 اینچ در طول این میان کوتاه تر گزینه در لیست ما اما که می تواند یک به علاوه برای آشپز با کوتاه تر رسیدن و یا کسانی که ترجیح می دهند با استفاده از آن را برای برنامه های کاربردی خاص. جعلی از فولاد پر کربن است به خصوص دشوار است و می تواند به حفظ لبه تیز به مراتب بیش از دیگران است; به علاوه, با یک تیغه لبه اندازه گیری 14 درجه, شما نمی خواهد که به کار سخت برای آن به قدرت از طریق مواد غذایی است. آن را صاف full tang دسته پرچ برای راحت گرفتن و ارگونومی شکل به منظور افزایش بیشتر این اثر است.

Wüsthof Classic Full Tang Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $201.68

4. Kessaku سلسله سری ساطور

Kessaku خیره کننده ساطور طول می کشد بهترین سنتی ژاپنی تیغه-ساخت تکنیک ها و اعمال آنها را به این قطعه مناسب برای بهترین آشپزخانه. به دلیل آن است که جعلی از لایه از فولاد گلدار آن دارای یک الگوی موج طول و اقدامات 62 در مقیاس سختی راکول. که همان جراحی نیز بسیار مقاوم در برابر خوردگی و باقی می ماند تیغ تیز برای سنین بدون dulling. فیبر-رزین رسیدگی است و گرما و سرما و رطوبت و مقاوم در برابر ضربه نه به ذکر است ساخته شده فوق العاده صاف و ارگونومیک پس از آن احساس می کند بیشتر شبیه به یک فرمت از دست خود را—دقیقا به عنوان آن را باید.

Kessaku Dynasty Series Cleaver

حسن نیت ارائه میدهد از آمازون

خرید در حال حاضر: $79.97

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>